Kripto tirgus ikdienas (1,8) | Pamati veicināja spēcīgu BTC atsitienu, iepriekšminētā pretestība ir redzama līdz 8800 USD.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H-bullish

Šī ir BTC 1 stundas diagramma, jo tas, ko es teicu pēdējās dienās, stundas līmeņa atsitiens šobrīd mainās uz ikdienas līmeņa atsitienu, jo diagrammā redzam, ka pirkšanas apjoms ir daudz paplašināts pārkāpjot USD 7700 un USD 7850, tas nozīmē, ka buļļu spēks ir spēcīgs, bullish uzticība kļūst arvien augstāka. Īsā laika posmā salūza arī USD 8200 pretestība, un šī pārrāvums ir pavadījis arī lielu apjomu.

Ieguldītājiem jāatgādina, ka pirms skaidra lāča signāla parādīšanās acīmredzamā pretestība gandrīz ir bijusi aptuveni 8800 USD, šī pretestība šajā stāvoklī nebūs efektīva, un viņiem vajadzētu pamanīt, ka stop loss joprojām ir jānosaka drošā zonā, lai parādītu samazinoties liela apjoma ienesīgu līdzekļu atstāšanas dēļ.

Līmeņa raksturs1D – konsolidācija

Vakar BTC turpināja sūkni ar lielu pirkšanas apjomu pēc īsa atzvanīšanas par 7 750 ASV dolāru atbalstu, un tagad pārbaudot 8460 ASV dolārus pēc tam, kad ir pagājuši tikai divi 1 stundas līmeņa atzvanījumi.

Abus galvenos pretestības līmeņu sasniegumus dienas laikā pavada liels apjoms, un atzvanīšanas ilgums ir īss, kas nozīmē, ka pašreizējais lielais līdzekļu daudzums ir samērā bagātīgā stāvoklī, bullish noskaņojums pamazām ir silts uz augšu. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka nepārtraukta līdzekļu ieplūde zināmā mērā ir guvusi labumu no fundamentāliem faktoriem. Irāna – ASV Konflikts ir izraisījis starptautisku spriedzi, un tirgus riska novēršana ir atjaunojusies, un riska ierobežošanas aktīvi kopumā ir pieauguši, kaut arī “digitālā zelta” izsaukums uz BTC netiek atzīts, pēc pašreizējo tirgus dalībnieku domām BTC ir uzskatīta par riska ierobežošanu aktīvs. Tomēr pieaugums sasniedza pašreizējo līmeni, piedaloties lielam līdzekļu apjomam šajā jomā, jo daži buļļi joprojām uzskatīja 6400 USD ~ 6800 USD tuvumu par ilgtermiņa dibenu. Tieši šajā laikā fundamentālie faktori kalpo kā katalizators, lai panāktu šo atsitienu vairāk nekā paredzēts. No diagrammas viedokļa investori var tieši pamanīt augšējo pretestību līdz aptuveni 8800 USD.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība – 8460 USD8630 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 8150 USD8010 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 4H-bullish

Šī ir ETH 4 stundu diagramma, acīmredzot, ka sūknēšanas diapazons un izturība šobrīd kļūst vāja, tas nevar sekot BTC, lai izjauktu izšķirošo pretestību apmēram 148 USD, garā augšējā ēna norāda, ka ir daudz pārdošanas pozīcijas netālu no šī rajona. Labas ziņas vēršiem ir tas, ka pēdējā laikā katra sūkņa pirkšanas apjoms palielinās.

ETH ir nepieciešams konsolidācijas periods, ja var izveidot jaunu maksimumu, kas pārsniedz 148 ~ 150 USD. Tajā pašā laikā investoriem vajadzētu vairāk rūpēties par MA atbalsta efektivitāti (30), ja cena to pārkāpj, īstermiņā var pārbaudīt 140 ASV dolāru atbalsta zonu. 4 stundu tendence daudz nemainīsies bez liela skaļuma.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 145 USD150 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 142,5 USD140 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs4H konsolidācija

OKEx XRP mūžīgais līgums: 4 stundu līmenī XRP ir nokrities no jaunā augstākā līmeņa, kas ir USD 0,2255, šāds atzvanīšanas brīdis, kad tas tika nomests zem pirmās intensīvās tirdzniecības zonas apakšējā atbalsta pie USD 0,2106. Lai gan nākamajās stundās atlēciens turpinājās, cena nav atgriezusies pie augstākā līmeņa, tikai pieskārās 0,2185 dolāriem, pēc tam atkal samazinājās. Apjoma tabula parāda, ka pirkšanas apjoms kļūst vājāks un pārdošanas apjoms šobrīd kļūst spēcīgāks, taču labas ziņas ir tādas, ka pārdošana joprojām ir mazāka nekā pirkšana un tirgus emocijas kļūst siltākas BTC pieauguma dēļ.

Ieguldītājiem dienas laikā jāpievērš uzmanība atbalsta zonai starp $ 0,20 ~ $ 0,21, pārtraukums var nozīmēt, ka tiks pārbaudīta otrās intensīvās tirdzniecības zonas augšējā mala. Pretējā gadījumā atsitiens var turpināt pārbaudīt USD 0,2255, pēc tam USD 0,2325.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2185 Vidēja termiņa pretestība: $0.2255

Īstermiņa atbalsts: $0.2105 vidēja termiņa atbalsts :$0,2070

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me