Kripto tirgus ikdienas (1,17) | BTC 1 stundas līmenis nedaudz salauza konsolidācijas kanāla augšējo malu un pievērsiet uzmanību tam, vai izrāviens ir efektīvs dienas laikā.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H-bullish

Šī ir BTC 1 stundu diagramma, tas parāda, ka, lai arī pirms 2 stundām cena ir samazinājusies no 9000 USD, tas šķiet kā signāls, ka pirkšanas spēks kļūst vājš, tomēr nākamajās 2 stundās kanāla augšējā mala beidzot ir salauzta. Atgādiniet investoriem, ka pārrāvums nebija saistīts ar apjoma pieaugumu. Šobrīd 9000 USD joprojām rada lielu pretestību. Pārdošanas apjoms, kas parādījās apjoma lokā, nozīmē, ka pārdošanas spēks šeit ir samērā spēcīgs, tāpēc, kaut arī cena var stabilizēties kanāla augšējā malā, tas nenozīmē, ka īsā laikā radīsies jauna augsta griba. termiņā ir iespējams atgriezties pie kanāla vai turpināt nostiprināties augšējās malas tuvumā.

Investori varētu pievērst lielāku uzmanību konsolidācijas kanāla augšējās malas atbalsta stiprumam.

Līmeņa raksturs1D – konsolidācija

BTC ir salauzis konsolidācijas kanāla augšējo malu tikai pēc īstermiņa perioda šodien. Pašreizējā cena ir zem 9000 USD. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka šis izrāviens ir agrāk, nekā paredzēts, un tirgus atsāksies pēc tam, kad tirgus nebūs pilnībā sagremojis iepriekšējā perioda ieguvumus, kas zināmā mērā atspoguļo pārkarsēto bullish noskaņojumu. Tomēr nesenais satricinājums visā kriptogrāfijas tirgū ir neracionāls. No vienas puses, pēkšņais BSV sākums noveda šo posmu "neracionāls" celties. No otras puses, pārmērīgā samazināšanas efekta interpretācija lika daudziem jauniem spekulatīviem fondiem ieplūst kriptogrāfijas tirgū. Šāda veida tendence joprojām notiks nākotnē, taču tas ir neapstrīdams fakts, ka pēc straujas izaugsmes ir jābūt kritienam. Tāpēc investoriem tiek atgādināts, ka viņi nav pārāk optimistiski par tirgus prognozēm īstermiņā. Attiecībā uz BTC 8900 ~ 9000 USD ir grūti viegli izlauzties, jo diagramma parāda, ka apgabals, kas agrāk bija pullback apakšā un pirmā bullish pretestība bullish tirgus sākumā 2019. gadā un pēc konsolidācijas perioda , tam var būt iespējas mēģināt izlauzties cauri.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 8900 USD9000 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 8850 USD8560 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 4H-bullish

Šī ir ETH 4 stundu diagramma, pēc tam, kad cena izlauzās starp bullish ķīļa formas augšējo malu, kas ir starp $ 160 ~ $ 167, ETH ir piedzīvojusi smagu pretestību ap $ 172 ~ $ 177, jo šī joma ir intensīvas skaitītāju zona oktobrī līdz novembrim 2019. gadā. Šīs teritorijas pārrāvums var nozīmēt, ka ETH būs liels bullish, pirms tam ieguldītājiem jāpievērš uzmanība nedēļas nogales tendencei un pat ilgāk. Pirmais atbalsts ir tuvu 167 ASV dolāriem, ja tuvumā esošā cena var stabilizēties, tas nozīmē, ka buļļu spēks joprojām ir spēcīgs, un, ja pieskāriena atbalsts 2 pat atbalsta 3, tas nozīmē, ka buļļu spēks kļūst vājš, atkāpšanās periods būs ilgāks. Tilpuma indikatori arī parāda, ka salīdzinājumā ar iepriekšējo sūkni jaunākais sūkņa stiprums ir vājāks.

Ieguldītājiem nedēļas nogalē vajadzētu pamanīt pretestības efektivitāti 172 ~ 177 USD.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 172 USD177 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 167 USD159 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs1D-bullish

OKEx XRP pastāvīgais līgums: Vienas dienas līmenī XRP ir atbalstījis iepriekšējā apakšas izgriezums, kas ir 0,2240 USD, tas nozīmē, ka atvilkšanas spēks nav pietiekami spēcīgs un bullish emocijas joprojām ir augstas, jo cena ir sasniegusi izšķirošo pozīciju netālu no 0,2360 USD, mēs varam redzēt, ka šī pozīcija agrāk bija efektīvs atbalsts septembra laikā un stipra pretestība 2019. gada decembrī. Ja šī pretestība var tikt pārtraukta, ir nepieciešams ilgāks konsolidācijas periods, jo nākamā pretestība būs tuvu USD 0,2507, pārtraucot šos divus svarīgos pretestībai var būt nākamais lielais bullish periods.

Turpretī, ja cena šeit tiek nomākta daudzas reizes, ieguldītājiem vajadzētu pamanīt, ka nākotnē var parādīties tendence samazināties. Šoreiz tiks pārbaudīta 1. un 2. atbalsta efektivitāte. Tā kā cena var stabilizēties, atbalstot 2. atbalstu, pēcpārdošanas tirgum būs iespēja sūknēt vairāk, vismaz vispirms uz iepriekšējo topu.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2360 Vidēja termiņa pretestība: $0,2507

Īstermiņa atbalsts: $0,2240 vidēja termiņa atbalsts :$0,2100

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me