Kripto tirgus dienā (2,4) | Konsolidācijas tendenci papildina riska samazināšanās, 8 920 USD un 8 650 USD var būt nesenie izšķirošie atbalsta līmeņi.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

BTC vakar turpināja saglabāt konsolidācijas tendenci. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka ir daudz iemeslu, kāpēc neizdevās uzsākt izrāvienu. Viens no tiem ir tas, ka galvenie fondi joprojām absorbē skaitītājus. Mazumtirgotāji izmanto šo iespēju, lai veiktu īsviļņu operācijas ar visvairāk pārdotām un absorbējošām no apakšas, tādējādi pastiprinot konsolidācijas kastes augšējo un apakšējo malu izturību. Pirms galvenie fondi ir sākuši rīkoties, konsolidācijas tendenci bieži ir grūti iznīcināt, un nepatiesais izlaušanās modelis, kas parādās īsā laika posmā, acīmredzami ir mēģinājums. Pēc tam to pierāda garā ēna un sarūkošais tirdzniecības apjoms, un bez apjoma pieauguma tendence nenotiek nepārtraukti. Tomēr, ņemot vērā pašreizējo tendenci, lai arī 9200 USD atbalsts ir ticis pārbaudīts atkārtoti, īstermiņa bullish cerības nav pietiekamas, ja iepriekšējās peļņas pozīcijas nav pilnībā slēgtas. Tāpēc investori var pievērst uzmanību 8920 dolāriem un 8650 dolāru tuvumam, kur ir liela varbūtība, ka trūkumi saņems atbalstu un atsitīsies netālu no šīm divām jomām.

Līmeņa raksturs1D – bullish

Šī ir BTC ikdienas līmeņa diagramma, ņemot vērā buļļu un lāču jaunāko spēku, vidēja un ilgtermiņa tendences joprojām ir vērojamas, jo kopējais pirkšanas apjoms ieņem spēcīgāku pozīciju salīdzinājumā ar pārdošanu. Tomēr īstermiņā tirgum ir nepieciešams pullback, lai labotu iepriekšējo pieaugumu, un teorētiski pullback apstāsies virs $ 8650, ja bullish emocijas tajā brīdī nemainīsies. Tā ir laba iespēja veidot pozīcijas netālu no šī atbalsta apgabala. Ja atsitiens viegli pārtrauks 9600 USD nākotnē, tas nozīmē, ka sākas īstais bullish tirgus un nākamais pretestības apgabals, iespējams, ir aptuveni 9900 USD un pat 10500 USD.

Ieguldītājiem vajadzētu arī pamanīt, ka, ja pullback neapstājas pie 8650 USD un turpina kristies, tas var nozīmēt, ka korekcijai nepieciešams vairāk laika, un bullish aizkavēsies, lai gan tas ir nedaudz iespējams notikums, ieguldītājiem nevajadzētu ignorēt.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 9600 USD9900 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 9200 USD8950 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 4H-bullish

Šī ir ETH 4 stundu diagramma, ir skaidrs, ka cenu ir grūti īslaicīgi pārbaudīt 195 USD, tas pats, kas ar BTC, ETH arī šajās dienās iet uz līdzīgu tendenci, un ir nepieciešama atkāpšanās. Šodienas mainīgā tendence norāda, ka USD 187 kļūst par stundu efektīvu atbalsta pozīciju un šķiet, ka nākamās vienas vai divu dienu laikā ir iespējams izveidot dubultu augšējo modeli. Tas, vai veidoties, ir atkarīgs no atbalsta stipruma 187 USD dienā, ja atlikušajā dienas laikā cenu kritums ir zemāks par to, modeli neizdodas izveidot, vienīgais augšējais modelis šajā formā iegūst formu, tas nozīmē, ka platība ir aptuveni 178 USD un Ja iespējams, 183 dolāri kļūs par labo plecu. No šejienes var sākties bullish tendence, ja atkāpšanās var apstāties un stabilizēties šīs teritorijas tuvumā. Kad es parakstījos uz diagrammas, viltus pārkāpumi var notikt, konsolidējoties tur. Investoriem jābūt pacietīgiem, lai izveidotu savu pozīciju, un slazdu pārrāvums tos neietekmē.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 195 USD205 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 187 USD178 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs4H konsolidācija

OKEx XRP pastāvīgais līgums: 4 stundu diagrammas līmenis parāda, ka šorīt 0,2500 USD atbalsta līmenis ir viegli pārkāpts, un mēs to varam uzskatīt par nederīgu atbalstu un ignorēt šo līmeni. Cenu pārstāj kristies ap $ 0,2465, šī pozīcija agrāk bija vēl viena galva iepriekšējos galvas un plecu modeļos. Caur visu tirgus tendenci lielākā daļa altcoins ietver BTC nepieciešamību atsaukt vairāk nekā nesen. XRP ir īpaši papuve tirdzniecībā starp altām. Tas nozīmē, ka tā atsitiens var būt vēlāk nekā dažas spēcīgas monētas.

Manuprāt, 0,3365 USD būs iespējami stabilākais atbalsta apgabals, jo tas vēsturē ir pārbaudīts daudzkārt. Šī līmeņa pārkāpšana vai nē būs nākamās tendences signāls. Investori var tieši pamanīt $ 0.2365, ja $ 0.2465 ir pārtraukums īstermiņā. Ja tirgus emocijas nākotnē ir pietiekami pozitīvas, tas nozīmē, ka 0,2465 USD varētu būt spēcīgi, un ir iespējams izveidot jaunu maksimumu.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2630 Vidēja termiņa pretestība: $0,2640

Īstermiņa atbalsts: $Vidēja termiņa atbalsts 0,2465 :$0.2365

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me