Kripto tirgi panikā izjūt korekcijas iespējas: palielinās kriptogrāfijas tirgus

Kripto tirgos bija vērojami postoši kritumi, sākot no ceturtdienas, 12. marta, un turpināja kristies pa nakti.

Ceturtdien aptuveni stundas laikā Bitcoin (BTC) cena samazinājās no aptuveni 7 300 USD līdz 6 000 USD, 13. marta agrā stundā samazinoties līdz USD 4 000 zemāk..

Kopš piektdienas rīta BTC ir nedaudz stabilizējies 5000 USD diapazonā, pēdējās 24 stundas laikā joprojām samazinoties gandrīz par 15 procentiem.

Arī Ēteris (ETH) vakar piedzīvoja pēkšņu kritumu, zaudējot saķeri ar 200 ASV dolāru atzīmi un nakti nokrītot zem 100 ASV dolāriem. Preses laikā otra lielākā kriptonauda ir nedaudz atjaunojusies un ir samazinājusies salīdzinoši nedaudz par 6 procentiem, lai tirgotos ap 130 ASV dolāriem. 

BTC / USD pastāvīgais mijmaiņas darījums

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: okex.com

Pēc dempinga līdz 3800 ASV dolāriem – 50 procentu vērtības kritumam no nedēļas sākuma – vakar vakarā Bitcoin cena beidzot ir nostabilizējusies un atgriezusies 5000 USD robežās. Tagad īstermiņa pretestības pozīcijas ir USD 5 570 un USD 6 680.

Teorētiski tendence jākoriģē pēc liela īstermiņa krituma. Lai gan pašreizējais stāvoklis ir pārpārdots, tas joprojām var noturēties, ja nedēļas nogalē tirgus panika netiks sagremota.

Bitcoin apjoma diagrammā redzams līdzekļu pārdošanas samazinājums. Tomēr tendence var negaidīti mainīties – tāpat kā pagājušajā naktī. Tagad ir svarīgi gaidīt ilgāku laiku, lai varētu spriest, vai tendence stabilizēsies.

Pirms MACD (Moving Average Convergence Divergence) līnijas šķērso nulles līniju, vienmēr pastāvēs cenu krituma risks. 

Tirgotāji izrāda pesimismu, apakšējā cena varētu būt vēl zemāka

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: okex.com

BTC ietekmēja vakardienas nepārtrauktais pavājināšanās. Kad monēta noslīdēja zem 7000 USD atbalsta līmeņa, tā neapstājās un turpināja atbrīvot pārdošanas apjomu. Dažu stundu laikā cena atkal samazinājās līdz aptuveni 4000 ASV dolāriem, un tagad tā īsi ir nostabilizējusies līdz 5000 ASV dolāriem.

OKEx analītiķi uzskata, ka, lai arī cena šonedēļ parādīja vāju tendenci pēc tam, kad neizdevās pārbaudīt 8 000 USD pretestību, joprojām reti tiek novērots gandrīz 40% kritums dienas laikā.

Šis īstermiņa ūdenskrituma kritums bieži notiek panikas dēļ uzliesmojuma dēļ. Kas attiecas uz pašreizējo situāciju, pazīme, ka kritums apstāsies, vēl nav acīmredzama. Stundu līmeņa “apakšējie” fondi ir ierobežoti, kas pierāda, ka lielākā daļa investoru nākotnē joprojām sagaida sliktākus apstākļus un viņu vēlme pirkt nav spēcīga.

Īstermiņā iesakām pievērst uzmanību tam, vai cena var sasniegt jaunu zemāko līmeni. Ja tas nokrītas zem 3800 USD, tas var turpināt pārbaudīt apakšējo apgabalu 2019. gada sākumā. Stabilā puse, kas parādās ikdienas līmenī, var veidot dibenu un pēc tam atsitties. Tā kā tirgus noskaņojums vēl nav stabilizējies, joprojām pastāv ievērojams risks.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 5570 USD       
 • Vidēja termiņa pretestība: 6 680 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 4590 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 3800 USD

ETH / USD pastāvīgais mijmaiņas darījums

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: okex.com

ETH vakar nokritās zem 100 USD un bija tuvu vēsturiskajam zemākajam līmenim 80 USD. Buļļi ātri papildinājās un atkal pievilka cenu virs 120 USD. Preses laikā monēta seko augšupejošai tendencei, tirgo nedaudz virs 130 USD.

Ap 145 dolāriem ir liela pretestība. Aktīva pārdošana parādīja acīmredzamu sarukumu. Ja cena nepārkāpj zem 100 USD, varbūtība iekļūt konsolidācijas tendencē ir liela.

OKEx analītiķi atgādina investoriem, ka, ja nākamajās dienās tirdzniecības aktivitātes var saglabāties zemā līmenī, tas ir signāls par izgāztuves apstāšanos – stabilizējoties tikai dažas stundas vai pat dienu, nevar nodrošināt, ka lāča periods ir beidzies.

Tā ir laba iespēja ieiet mazā īsā pozīcijā, ja cena joprojām neizdodas pārbaudīt 145 USD, vienlaikus nosakot drošu stop-loss aptuveni 150 USD. 145 USD pārsniegšana varētu nozīmēt ieiešanu garajā pozīcijā, ja uz to stabilizēsies pirmais atzvans.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 150 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 145 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 94 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 86 USD

Tirgotāja izvēle: TRX / USD Perpetual Swap

4H TRX / USD Perpetual Swap dati. Avots: okex.com

TRX izveidoja jaunu zemāko līmeni aptuveni 0,006 ASV dolāru apmērā un tagad īslaicīgi atgriežas līdz 0,01 USD.

Pirmais efektīvais pretestības līmenis ir tuvu 0.01080 USD, jo tas ir salīdzinoši vājš. Šīs pozīcijas pārrāvums neko nevar garantēt, bet pieaugums līdz $ 0.01200 ir stabilizējošs signāls.

Samazinoties tirdzniecības apjomam, ir grūti nokrist zem iepriekšējā līmeņa. Visticamāk, ka vairāk līdzekļu veidos pozīcijas ap šo vietu, jo jaunā zemā cena būs piemērota mentalitātes cena.

MACD norāda, ka a zelta krusts veidosies tuvāko stundu laikā. Tas ir labs signāls vēršiem, tomēr ieguldītājiem vairāk jāpievērš uzmanība pretestībai uz augšu – kritiena risks joprojām pastāvēs, ja izšķirošā cena būs nesalaužama.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: $ 0,01080
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,01200 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,0081 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,068 USD

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me