Katru nedēļu tehniski – izturiet kāpurus, ja vēlaties iepazīties ar tauriņiem

3,0 (1)

Noklikšķiniet uz šī attēla, lai reģistrētos un noguldītu vai tirgotu vismaz 5 USDT (vai citas kriptovalūtas ar līdzvērtīgu summu), lai nopelnītu 3 USDT.

 

Key Takeaways

 • Bitcoin var būt nepieciešama turpmāka konsolidācija īstermiņā, kamēr pazīmes tirgū parādīja ilgtermiņa bullishness.
 • Noskaņojums galvenokārt palika pozitīvs pēc uz pusi, lai gan cenu samazināšanās pēc pusi varēja pievilt
 • Galvenie altkoīni, kas iestatīti, lai pārbaudītu galvenos pretestības līmeņus; tomēr vidēji / maziem vāciņiem var būt lielāks pārdošanas spiediens.

 

Tirgus pārskats

Kriptovalūtu tirgi otrdienas Āzijas rītā kopumā bija sarkanā krāsā, jo lielākie tirdzniecības pāri nav spējuši pārvarēt galvenos pretestības līmeņus. Psiholoģiskie 10000 līmeņi BTCUSDT saglabājās taustāms, kamēr 220 līmeņi ETHUSDT joprojām nebija bojāti. Tā kā uz pusi samazinājums ir veiksmīgi piegādāts, šķiet, ka tirgi turpina meklēt nākamo fokusu, savukārt lielākiem pāriem, pirms sākt jaunu tendenci, var būt nepieciešama turpmāka konsolidācija..

Lai arī nesenās cenu darbības dažus tirgotājus var pievilt, dati rāda, ka investoru interese par kriptovalūtu kā aktīvu klasi saglabājās augsta. Sentix Crypto Asset Classe Sentiment Index sasniedza visu laiku augstāko līmeni uzreiz pēc bitkoina samazināšanas uz pusi. Manfreds Hubners, Sentix rīkotājdirektors, uzskatīja, ka lasījumi atspoguļo to, ka tirgos ir novērotas daudzas uz pusi virzītas īstermiņa spekulācijas. Palielinoties investoru interesei par bitkoīnu, Hūbners domā, ka vidējā termiņā tas varētu radīt cenu iespējas. Tomēr augstāks indekss arī liek domāt, ka cenai īstermiņā var būt nepieciešama atjaunota konsolidācija.

1. attēls: Sentix kripto aktīvu klases noskaņojuma indekss 2. attēls: BTC bilance biržās

1

Avots: Sentix Avots: Glassnode

Turklāt ķēdes dati var arī atbalstīt pozitīvu perspektīvu ilgtermiņā. Glassnode dati rāda, ka no biržām notika ievērojama BTC aizplūšana, un kopējais BTC atlikums biržās gandrīz sasniedza svaigu viena gada zemāko līmeni.

Glassnode paskaidroja, ka vaļi varētu sākt izņemt savas saimniecības aukstajos maciņos (ilgtermiņa bullish), kas varētu būt viens no bilances samazināšanās iemesliem. Tomēr līdzsvara samazināšana varētu arī nozīmēt, ka ieguldītāji var būt vīlušies pēc cenu samazināšanas pēc pusi.

Citur vadošo altkoīnu cena sesijas laikā bija par 2% līdz 4% zemāka XRP atteicās no 2,6% vērtības, savukārt EOS un NEO samazinājās par aptuveni 4%. TETA pirms Mainnet 2.0 palaišanas ir lidojis tuvu sava gada augstākajam līmenim. ETC vērotāji var vēlēties uzmanīgi pievērst uzmanību Fīniksas cietajai dakšai, kas sagaidāms jūnija sākumā.

 

Cenu analīze

BTCUSDT – Zelta krusts top, bet zaudē impulsu?
 • BTCUSDT gleznoja jauktu attēlu, jo pāris turpināja nostiprināties 9000 rokturu apakšējā līdz vidum.
 • Šķiet, ka top zelta krusts, un nākamajās dienās 50 dienu slīdošais vidējais rādītājs pieaugs virs 200 dienu slīdošā vidējā. Lai gan daudzi tirgotāji pēc zelta krusta apstiprināšanas var sagaidīt zināmu īstermiņa vēršanos, mēs neesam redzējuši atbilstošu tirdzniecības apjoma pieaugumu.
 • Turpretim RSI pēdējās divās nedēļās ir radījis dažus zemākus ikdienas rādītājus. Mēs uzskatījām, ka tā ir spēcīga norāde, ka cena var sekot piemēram.
 • Raksta tapšanas laikā pāris joprojām ir tirgojies virs viena gada tendences pretestības līmeņa. Mēs uzskatām, ka tendence varētu būt kaut kas, uz ko tirgotājiem būtu jākoncentrējas šonedēļ, kas ir aptuveni no 9100 līdz 9200. Šīs zonas pārrāvums varētu paātrināt īstermiņa korekciju 9000 apgabalā.
 • Augšējais novērojamais līmenis varētu būt tuvu 9800, kas, šķiet, joprojām ir viena no galvenajām pretestības zonām.

  3. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma

  3

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

 

ETHUSDT – Buļļi saskaras ar galveno pretestību

 • ETHUSDT trīs dienas pēc kārtas ir spējis slēgt virs 200 līmeņiem, un pāris drīz varēs pārbaudīt 30. aprīļa maksimumu 227,23.
 • Šķiet, ka Momentum var arī atbalstīt buļļus šeit, kad MACD gatavojas ražot bullish crossover, un galīgais oscilators, kas ražoja bullish, izlauzās no nesenās tendences.
 • Bez tam, Bollinger joslu izspiešana var norādīt, ka cenu svārstīgums varētu drīz palielināties un drīzumā varētu notikt izlaušanās..
 • Skatāmie līmeņi: 227, 205.

4. attēls: ETHUSDT ikdienas diagramma

4

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

 

ADAUSDT – Bearish atšķirības arvien vairāk pierādījumu

 • Mūsu pēdējā izdevumā Technical Weekly mēs to aplūkojām ADAUSDT un uzskatīja, ka mītiņā pietrūkst. Mēs vēlamies saglabāt savu lācīgo viedokli par ADAUSDT šonedēļ.
 • Viens no iemesliem ir tas, ka mēs redzējām, ka impulsa rādītāji nepiekrīt cenai. Ar RSI jau ir izveidojusies trīskārša lāču atšķirība, un MOM rādītājs jau ir izveidojis divus galvenos zemākos augstumus.
 • Papildus tam Bollinger joslu spiediens liek domāt, ka zema svārstīguma periods drīz var būt beidzies, un ir saprātīgi sagaidīt izlaušanos.
 • Skatāmie līmeņi: 0,047.

5. attēls: ADAUSDT ikdienas diagramma

5

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

 

THETAUSDT – rallija impulss ir ilgtspējīgs līdz tīkla jaunināšanai?

 • THETAUSDT ir bijis viens no labākajiem altkoiniem. Pāris pēdējo 30 dienu laikā ieguva 130% pieaugumu. Mēs uzskatām, ka spēcīgais sniegums galvenokārt bija saistīts ar gaidāmo Mainnet 2.0 jaunināšana.
 • Pagaidām jautājums ir par to, vai tirgotāji to darītu "pārdod faktu" pēc jaunināšanas ieviešanas.
 • Tuvojoties jaunināšanai, sākotnējās pazīmes liecina, ka pašreizējais rallijs, iespējams, zaudēja impulsu. Ar RSI un MOM abi radīja dažus zemākus augstākos līmeņus.
 • Lai gan MACD saglabājās pozitīvs, mēs uzskatām, ka tirgotājiem bija jāpievērš liela piesardzība, atverot jaunas pozīcijas šajā pārī. Ja tirgotājiem jau ir pozīcijas, viņi var apsvērt iespēju izvēlēties izejas stratēģiju.

6. attēls: THETAUSDT ikdienas diagramma

6

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

 

Autors: Sairuss Ip

Pētījumu analītiķis, OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me