Ja Bitcoin var stabilizēties pie USD 6.4K, tas var pārbaudīt pagājušās nedēļas augstāko līmeni USD 7K: Crypto Market Daily

Otrdiena, 24. marts: kriptogrāfijas tirgos pēdējo 24 stundu laikā ir vērojams ievērojams pieaugums. Bitcoin (BTC) cena dienā ir palielinājusies par gandrīz 16 procentiem, šorīt pakāpeniski pakāpjoties uz augšu no 6400 dolāriem.

Otrais lielākais tirgus ierobežojuma kriptogrāfs, ēteris (ETH), ir pieaudzis par aptuveni 14 procentiem un preses laikā tirgo vairāk nekā 140 USD, virzoties uz īstermiņa pretestības līmeni 145 USD.

Ripple XRP dienā ir palielinājies par 7 procentiem lēnāk, virzoties uz vidēja termiņa pretestības līmeni 0,1750 USD.

Buļļa spēks pieaug BTC

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Vakar vakarā BTC atkal piedzīvoja ārkārtēju tendenci. Pēc tam, kad cena strauji pieauga līdz 6700 dolāriem, tā uzreiz samazinājās un tikai dažu minūšu laikā nokritās līdz aptuveni 6100 dolāriem. Kopš tā laika cena vienmērīgi atgriežas virs 6400 dolāru atzīmes.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka piestiprināšanas modelis, kam pagājušajā naktī sekoja liels bullish svečturis, ir tipisks lielo vaļu solis, lai pievilinātu buļļus un uzspridzinātu lāču pozīcijas

Lādējošais svečturis sākās netālu no 5800 USD un vispirms salauza dažas īsās pozīcijas, kas pieturas zaudējumus noteica tuvu 6000 USD. Ar spēcīga apjoma un cenu pieauguma pazīmēm nākamās stundas laikā cena uzreiz nokrita no augsta līmeņa, un tikko ievadītās garās pozīcijas tika izskalotas.

Pašlaik šī tendence vairs nav samazinājusies pie 6400 dolāriem, un 1-H līmeņa apakšdaļa nepārtraukti pieaug. Tas liecina par buļļu spēka pieaugumu.

Ja cena šodien var uzturēt stabilitāti virs 6400 dolāriem, pastāv varbūtība pārbaudīt pretestību 7000 dolāru vērtībā. Ieguldītājiem jāņem vērā, ka pat tad, ja tendence sadalās zem šī punkta, bet nepārkāpj 6000 USD, tendence joprojām ir bullish.

Bitcoin buļļiem nepieciešams lielāks apjoms, lai salauztu 7K USD

Iepriekš minētā Bitcoin vienas dienas diagramma norāda, ka bullish tendenču līnija ir pierādījusi, ka tā veiksmīgi atbalstīja cenu vakar, 23. martā. Tas arī nozīmē, ka tendenču līnijas efektivitāte uzlabojas. Lāčiem ir nepieciešams vairāk spēka, ja viņi vēlas nospiest cenu zem tā.

Šodien, lai arī cena ir noslīdējusi no 5800 līdz 6800 dolāriem, gandrīz pieskaroties iepriekšējam augstumam, šķiet, ka pirkšanas apjomi uzrāda samazinātu tendenci. Ja apjomi nevar palielināties līdz augstam līmenim, nebūs viegli sadalīt 7000 USD.

Ieguldītājiem jāņem vērā, ka, ja cena noslīdēs zem 6000 USD – tas nozīmē, ka tā ir nokritusies zem tendenču līnijas – otrā apakšējā daļa joprojām būs iespējama nākotnē.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 7000 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7 300 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6400 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6000 USD

ETH konsolidējas, virzot īstermiņa pretestības līmeni

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Vakar, 23. martā, ETH efektīvi atbalstīja 120 USD un atlēca, taču tas tika bloķēts vairākas reizes netālu no 138 USD. Ja netiks palielināts līdzekļu pirkums, lai atbalstītu tendenci, var būt grūti pārvarēt šo pretestības līmeni.

Lai iegūtu īstermiņa spēcīgu atbalstu, investori vispirms var koncentrēties uz 134 USD. Ja šis līmenis tiek pārkāpts, ETH var turpināt pārbaudīt atbalstu par 120 ASV dolāriem.

Investoriem jāapzinās, ka 155 USD ir konsolidācijas zonas augšējā mala. Pirms izlaušanās virs šīs pozīcijas tendence ir jāuzskata par konsolidējošu, kas nozīmē, ka joprojām var pastāvēt ārkārtējs tirgus stāvoklis.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 145 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 155 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 134 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 120 USD

XRP saskaras ar īstermiņa pretestības līmeni, nepieciešama aktīvāka tirdzniecība

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Kā redzams iepriekš redzamajā diagrammā, XRP kustīgā tendence kļūst vienmērīga. Pirmais atbalsta līmenis var palielināties līdz 0,1440 USD, un pirmais pretestības līmenis ir aptuveni 0,1650 USD. Pašlaik tirdzniecības aktivitāte ir zema, tāpēc ir grūti pārvarēt pretestības līmeni.

Tomēr, ja atkāpšanos pēc 0,1650 USD samazināšanas var atbalstīt ar 0,1580 USD, tas ir arī spēcīgāks signāls par bullish kustību nākotnē. Kritums zem 0,1440 USD var nozīmēt, ka skaitītāju absorbēšanai nepieciešams vairāk laika.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1650 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1750 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1580 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1440 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me