Futures dati dod jauktus signālus, kad Bitcoin seko augsta riska aktīviem: Futures Friday

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Bitcoin (BTC) cena tika tirgota šaurā diapazonā no 9500 līdz 10 000 ASV dolāriem nedēļā, pirms strauja krituma, kas ceturtdien to sasniedza līdz 9 033 ASV dolāriem, atbilstoši OKEx ceturkšņa nākotnei (BTCUSD0925) cena. Tomēr kopš tā laika vadošā digitālā valūta ir atjaunojusies līdz 9400 dolāriem.

Vakardienas lielā atsaukšanās atbilda pasaules tirgus uzvedībai attiecībā uz augsta riska aktīviem. Ar ekonomisko perspektīvu, ko sniedz Federālās rezerves un divi miljoni koronavīrusa gadījums ziņots Amerikas Savienotajās Valstīs, Volatilitātes indekss (VIX) atkal pieauga. VIX vēsturiski ir pārvietojies pretēji Bitcoin virzienu.

Tikmēr OKEx tirdzniecības dati uzrādīja atšķirīgus signālus. Ceturkšņa nākotnes prēmija, kas ir zemāka par 100 ASV dolāriem, joprojām parāda vidēja termiņa uzticamību, bet Long / Short Ratio zem 1.0 un 2.0 zemāka kreditēšanas koeficients norāda, ka mazumtirgotāji ir izkraujot savas akcijas.

Atvērto procentu (OI) kritums norāda arī uz dažu peļņas gūšanu, taču tirgotāji var vēlēties pieņemt gaidīšanas un skatīšanās pieeju, līdz tirgus izvēlas virzienu.

BTC USD diagrammaOKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0925) 1D diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

Garās / īsās attiecības pēdējās septiņas dienas bija zem 1,2. Pēc tam, kad otrdien nokritās zem 1,0, tas atkal īslaicīgi pieauga, bet ceturtdienas pullback samazināja koeficientu līdz 0.9, kas liecina par pāreju uz īsajām pozīcijām.

Bitcoin Long Short RatioDatu apkopošanas laiks: no 6/5 0:00 līdz 6/12 6:00 (UTC)

Long / Short Ratio salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Tas nozīmē, ka kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zemāka par 1, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti un otrādi.

BTC pamats

Jaunākie divu ceturkšņu nākotnes līgumi šodien sāka darboties, pārejot no BTCUSD0925 uz BTCUSD1225, un palaišanas laikā mēs redzējām lielu prēmiju 140 USD.

Ceturkšņa līguma nākotne ir tagad BTCUSD0925 tā vietā BTCUSD0626, un tā prēmija ir samazinājusies no aptuveni 200 USD nedēļas vidū līdz mazāk nekā 100 USD tagad. Tomēr tas joprojām parāda zināmu uzticību tirgus dalībniekiem vidējā termiņā.

BTC pamatsDatu apkopošanas laiks: no 6/5 0:00 līdz 6/12 6:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību starp tām. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz bitkoina cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Atvērto procentu likme (OI) ceturtdien sasniedza maksimumu līdz 6,6 miljoniem līgumu (1 līgums = 100 ASV dolāri), bet, samazinoties cenai, tas ievērojami samazinājās līdz 5,8 miljoniem līgumu. Šis solis norāda, ka daži vaļi ar iepriekš atvērtiem šortiem ir aizvēruši savas pozīcijas, kā arī lielas likvidācijas.

Bitcoin atklātā procentu likmeDatu apkopošanas laiks: no 6/5 0:00 līdz 6/12 6:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz jaunu pozīciju.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

Aizdevumu procentu likme nedēļas laikā ir ļoti svārstījusies, kas liek domāt, ka tirgotāji nav ļoti pārliecināti. Pēc ceturtdienas krituma koeficients nesen sasniedza zemāko atzīmi 1,94 un tagad ir gandrīz 2,0, kas atspoguļo īstermiņa lāču noskaņojumu tūlītējā tirgū.

Bitcoin maržas aizdevuma koeficientsDatu apkopošanas laiks: no 6/5 0:00 līdz 6/12 6:00 (UTC)

Aizdevumu procentu likme ir tūlītējā tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, pret tiem, kuri aizņemas BTC USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem novērtēt tirgus noskaņojumu. Parasti aizņēmēju USDT mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kas aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja aizdevumu īpatsvars ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Pēc ceturtdienas avārijas 9300 ASV dolāru atbalsts kļuva par nozīmīgu līmeni. Pārkāpjot zem šī līmeņa, visticamāk, tiks pārbaudīti 8500. Tomēr piektdienas straujā atsitiena dēļ tirgotājiem bija grūti būt pārāk pesimistiskiem. Tagad, kad Bitcoin korelācija ar citiem augsta riska aktīviem atkal ir uzmanības centrā, tirgotājiem būtu izdevīgi sekot dažādiem tirgiem.

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me