Crypto Market Daily (2.7) | BTC dienas laikā atkal ienāk īstermiņa konsolidācijas tirgū, pastāv liela varbūtība, ka atzvanīšana būs mazāka par 10 000 USD.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H-bullish

Šī ir BTC 1 stundu diagramma, tendence ir īslaicīga, konsolidējoties dienas laikā, un atšķirība starp šo laiku un pagātni ir tāda, ka katras atsitiena laikā augšdaļa kļūst zemāka un apakšdaļa. Šī tendence, iespējams, iet kā trijstūra modelis, ko es uzzīmēju diagrammā. Nesenais tirgus ir uz pusi samazināšanas efektivitāte, noskaņojums pieaug, tāpēc iespējama uzlaušana uz augšu ir lielāka nekā kritums.

Tomēr ieguldītājiem vajadzētu pamanīt, ka šokējot, cena var salauzt trijstūra laukuma augšējo vai apakšējo malu, ir jāņem vērā atbalsta līmenis 9650 USD un 9870 USD pretestība, lai spriestu, vai sadalīšana ir patiesa vai nepatiesa.

MACD ir ievadīts zem nulles, tas nozīmē īslaicīgu buļļu vājumu. Skaļums norāda, ka naktī skaļums var palielināties, lai pārspētu iepriekšējo augstāko līmeni, pēc tam samazināsies, lai konsolidētos. Ja apjoms nevar mainīties kā iepriekš, tas var nozīmēt, ka nākotnē tendence mainīsies.

Līmeņa raksturs1D – bullish

Nesen BTC pieaugums vienmēr ir ievērojis dienas konsolidācijas likumu un vakara izrāvienus. Tomēr, salīdzinot ar citiem spēcīgākiem altkoīnu ieguvumiem, BTC patlaban saskaras ar lielu pretestību reģionā no $ 9 800 līdz $ 10 000. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka, lai arī kopš gada sākuma rallijs ir bijis spēcīgs, ikdienas līmenis vienmēr ir bijis zemākajā atsitiena diapazonā. Iepriekš minētā teritorija ir pēdējā pretestība, kurai BTC var iziet cauri jaunam bullish raundam. Vairāki garie augšējo ēnu modeļi stundas līmenī arī apstiprina pretestības stipruma līmeni. Investoriem jāatzīmē, ka nesenais nepārtrauktais pieaugums bez vilcināšanās vēršus ir nostādījis smagā pārtēriņa stāvoklī un 10 000 ASV dolāru pat var uzskatīt par nedēļas pretestības līmeni. Ja BTC nevar pavadīt efektīvs atvilkums, būs grūti pārvarēt pašreizējo līmeni. Pārdošanas spiediens netālu no 9 850 USD ir parādījis buļļiem klusēšanas pazīmes. Ja vien cena dienas laikā nevar pārsniegt 9800 USD, vai konsolidācijai tā, visticamāk, samazināsies līdz 9 650 USD.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 9800 USD9870 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 9650 USD9500 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 1H-bullish

Šī ir ETH 4 stundu diagramma, nesenā pretestības zona ir starp $ 221 un $ 224. Šobrīd tendence neparāda skaidru atzvanīšanas signālu, jo citas cietās pretestības zonas tuvumā ir 224 USD, cena to nevar izjaukt bez attiecīgā skaļuma līmeņa.

Ja naktī nepalielinās skaļums, tendencei var būt divi iespējamie maršruti, vispirms ir dzeltenās bultiņas, jo pirmajai atzvanīšanas atbalsta zonai vajadzētu būt starp $ 210 ~ $ 215. Cena īstermiņā spēj radīt jaunu maksimumu, ja tā stabilizēsies par 215 USD. Ja tirgus uzvedība atgriezīsies pie racionalitātes, atzvanīšana var notikt kā sarkanā bultiņa, kas tiks atbalstīta tuvu 200 USD.

MACD dod vājāku sūkņa enerģijas signālu, jo zemākajam bullish cietajam, tilpuma īslaicīgajam nav atsauces, jo buļļi vienmēr var radīt naktī.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 221 USD224 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 215 USD apmērā210 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs1D-bullish

OKEx XRP pastāvīgais līgums: Nesen izmantojiet nelielu diagrammas līmeni, lai spriestu par XRP nākotnes tendencēm, tomēr ikdienas diagramma mums var parādīt skaidrāku signālu, jo cenu līmenis šobrīd ir saskāries ar nepārspējami smagu pretestību, kas ir aptuveni USD 0,2884.

Ieguldītājiem jāatgādina, ka, ja cena nevar sadalīt 0,3100 USD, efektīvā pretestība vienmēr būs apgabals starp 0,2884–0,3100 USD. Šajā stāvoklī var notikt atzvanīšana, un pirmajam atbalsta apgabalam jābūt 0,26674.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2884 Vidēja termiņa pretestība: $0,3100

Īstermiņa atbalsts: $0.2674 vidēja termiņa atbalsts :$0,2590

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me