Crypto Market Daily (2,26) | BTC saskaras ar kritisku pagrieziena punktu, 9 100 USD var kļūt par pēdējo buļļu aizsardzību.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

Šī ir BTC 1 stundas diagramma. Pēc kritiena atbalsta zonā starp USD 9100 un USD 9500 tendence nedeva signālu par krituma apturēšanu. Nākotnes tendence būs skaidra šonedēļ, it kā cena vienas vai divu dienu laikā varētu stabilizēties par 9100 USD, šeit var sākties atsitiens, vissvarīgākais faktors ir tas, ka bullish fonda apjoms var pieaugt līdz lielam līmenim vai nē, tas noteikt tendence būs jauns bullish vai vienkārši atsitiens.

MACD un cenu indekss norāda uz zemāko atšķirību modeli, un šī posma pārdošanas apjoms acīmredzami ir mazāks nekā iepriekšējais. Tas ir arī signāls, ka lāču finansējuma līmenis kļūst vājš. Ieguldītājiem jāatgādina, ka ir iespējams nokrist dziļāk par $ 9100, jo tirgus jebkurā laikā mainās, tomēr atsitiena iespēja ir lielāka nekā krituma.

Līmeņa raksturs1D – konsolidācija

Vakar BTC nestabilizējās, īsi nostiprinoties virs 9500 USD. Lāči turpināja nomākt cenu līdz spēcīgā atbalsta apgabala apakšai netālu no 9 100 USD. Līdz šim brīdim joprojām nav apstāšanās signāla. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka aktīvo BTC līdzekļu pārdošanu pēdējo divu dienu laikā nevar uzskatīt par signālu, ka ir sākusies liela mēroga lejupslīdes tendence. Pēc stundas apjoma analīzes nav tas, ka pārdošanas apjoms ir pārāk augsts, bet gan tas, ka ir pārāk maz aktīvo pirkšanas pasūtījumu, cena ir nokritusies līdz noteiktam galvenajam punktam un nav uzņēmusies iniciatīvu. Rezultātā daži privātie investori, kuri joprojām atrodas tirgū, ir izvēlējušies Aizvērt un aiziet, pēc tam veidojot a "pieskarties un sabrukt" buļļu situācija. Pašlaik BTC atrodas galvenajā pozīcijā, korekcija līdz $ 9,100 zināmā mērā ir absorbējusi neseno pieaugumu. Ja tas nokritīsies zem 9 100 USD, tas var nozīmēt, ka nesenā korekcija ir beigusies un sāksies bullish. Pretējā gadījumā tas ir signāls par atzvanīšanas beigām un tuvojas nākamais bullish.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 9500 USD9700 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 9100 USD8900 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 1H-konsolidācija

Šī ir ETH 4 stundu diagramma. Pēc laika perioda konsolidācijas starp $ 290 un $ 235 tendencei ir signāls par izkļūšanu no šīs konsolidācijas zonas, taču tas nav tas pats, kas ar BTC, nokrītot zem USD 230, nenozīmē, ka šī tendence mainīties uz lācīgu, jo spēcīgākais atbalsta apgabals ir no 215 līdz 230 ASV dolāriem, jo ​​sūkņa laikā tas ir intensīvs tirdzniecības apgabals. Tikai $ 215 pārsniegšana, kas ir šīs atbalsta zonas apakšējā daļa, nozīmē, ka nāk liels lāču līmenis, vai arī mēs joprojām varam saukt pašreizējo tendenci par atzvanīšanu.

Manuprāt, ja dienas laikā cena var stabilizēties līdz 230 USD, tendencei var būt iespēja atjaunoties kā zaļajai bultiņai. Pretējā gadījumā cena var nokrist nākamajā atbalsta zonā un veidot labo plecu zīmējumu. Pārdošanas apjoms šajā posmā ir mazāks nekā pirms diviem pirmajiem posmiem, atsitiens virs 230 USD ir ļoti iespējams notikums.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 245 USD255 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 230 USD215 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs1H-lācīgs

OKEx XRP pastāvīgais līgums: Šī XRP vienas stundas diagramma parāda, ka pēc divu plecu apakšdaļas, kas ir USD 0,2690, pārrāvuma, lāču tendence turpinās un tai nav apstāšanās signāla.

MACD un cenu indekss rāda, ka apakšējā atšķirība ir garāka par XRP nekā pārējiem altkoīniem, kurus mēs pieminējām.

Nākamais efektīvais atbalsts ir aptuveni 0,2340 USD, jo janvāra beigās tas ir dubultā dibena izgriezums. Ieguldītājiem jāņem vērā, ka šis atbalsts var nebūt spēcīgs, it kā tirgus nevar kļūt siltāks. Ja tas notiek, nav iespējams pārbaudīt 0,2130 USD, pievērsiet vairāk uzmanības īstermiņa efektivitātei aptuveni 0,2340 USD apmērā.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2470 Vidēja termiņa pretestība: $ 0,2610

Īstermiņa atbalsts: $0,2340 vidēja termiņa atbalsts :$0,2130

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me