Crypto Market Daily (2,25) | BTC turpina svārstīties, atbalsta zona 9150 ~ 9 500 USD var atbilst testam.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

Šī ir BTC 1 stundas diagramma, lai gan tirdzniecības aktivitāte šajās dienās nav pozitīva, katras atsitiena augšdaļa kļūst zemāka, tas ir signāls par ilgāku atzvanīšanu. Tendence, kuru nesen izmantoja vairāk nekā 3 reizes, lai pārbaudītu atbalsta apgabalu no 9150 līdz 9500 ASV dolāriem, atsitiens vienmēr notiek pēc ienākšanas šajā apgabalā, tas nozīmē, ka šeit joprojām ir ievadīts liels skaits garo pozīciju. Viņi neļaus cenai viegli pazemināties zemāk, tāpēc, apvienojoties ar pašreizējo pārdošanas apjomu, īstermiņā nav iespējams nokrist zemāk par šo apgabalu.

Investoriem tiek atgādināts, ka, lai arī cena var saņemt atbalstu aptuveni 9500 USD apmērā, atsitiens var turpināties tikai tad, ja tas vispirms var salauzt MA (30). Ja dienas laikā MA (30) kļūst par cieto pretestību, tendence var samazināties tālāk nekā pašlaik.

Līmeņa raksturs1D – konsolidācija

Vakar BTC ātri nokritās zem $ 9,700 pēc neveiksmīga 10 000 USD pārkāpšanas, un uz laiku to atbalstīja iepriekšējās intensīvās tirdzniecības zonas augšējā mala – $ 9,150 ~ $ 9,500. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka nesenā BTC tirgus tirdzniecības aktivitāte nav pozitīva, un galvenie fondi atrodas nepārtrauktas skaitītāju absorbcijas stadijā. Izņemot nelielu skaitu augstas frekvences tirgotāju, kas joprojām aktīvi darbojas tirgū, liels skaits konservatīvo tirgotāju gaida galvenā spēka palaišanu. Tāpēc ir grūti radīt plaša mēroga tendenci, pirms vēl nav sākušies galvenie fondi. Lai gan BTC pašlaik tiek atbalstīts netālu no 9500 USD, pēdējā laikā cena vairākas reizes ir pazeminājusies zem šī punkta un atjaunojusies. Tāpēc no 9 150 līdz 9500 ASV dolāri ir jāuzskata par atbalsta zonu. Jebkuras pozīcijas stabilizācija šajā jomā pieder, lai iegūtu efektīvu atbalstu, 9 500 USD ir tikai atbalsta zonas augšējā mala. Pat ja tas sabojājas, tas neatspoguļo tendences maiņu. Investoriem vajadzētu rūpēties par nepatiesu pārrāvumu risku īstermiņā.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 9700 USD9850 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 9500 USD9400 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 1H-konsolidācija

Šī ir ETH 1 stundu diagramma, un tā ir pārkāpusi tendenci pēc atbalsta $ 262 ~ $ 264 pārkāpšanas. Pēdējo stundu laikā cena ieguva atbalstu aptuveni 255 USD apmērā, un šī pozīcija tika izmantota, lai pārbaudītu kā efektīvu atbalstu vēsturē. Diagramma rāda, ka tur ir izveidojušies divi dibeni un pēc tam tie sāka atgriezties. Tomēr, ja atsitiens nevar būt saistīts ar pieaugošu bullish apjomu, cenu var nebūt viegli atdot 264 USD, un investoriem vajadzētu pamanīt, ka MA (30) šobrīd mainās par smagu pretestību, tikai pārtrauciet MA (30) vispirms, iespējams, būs iespēja vēlreiz pārbaudīt 280 USD.

Pārdošanas apjoma līmenis acīmredzami ir lielāks nekā šobrīd pirkšanas apjoma līmenis, ieguldītājiem jāgaida ienākšana, bet ne tagad.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 264 USD270 USD

Īstermiņa atbalsts255 USD vidēja termiņa atbalsts245 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

OKEx XRP pastāvīgais līgums: Diagramma parāda, ka šī nesenā galvas un plecu modeļa kakla līnija ir salauzta un cenu atbalstīja USD 0,2615, kas ir iepriekšējais zemākais punkts. Pēc zemā pārdošanas apjoma mēs viegli varētu spriest, ka lejupejošā telpa ir maza, kaut arī izšķirošais atbalsts bija neefektivitāte.

Tagad ieguldītājiem vajadzētu pievērst uzmanību $ s0.2670 pretestības stiprumam, jo ​​tas pirms dažām stundām pārvērtās par pretestību no atbalsta. Ja cena dažu stundu laikā to nevar izjaukt, tas nozīmē, ka arī MA (30) nav iespējams pārbaudīt. MA stabilizēšana (30) ir signāls par ilgāku atsitienu nākotnē, vai arī tendence var vairāk samazināties, lai pārbaudītu 0,2465 USD.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2670 Vidēja termiņa pretestība: $ 0,2885

Īstermiņa atbalsts:  $0,2615 vidēja termiņa atbalsts :$0,2465

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me