Crypto Market Daily (2,17) | BTC atkal veido stundas līmeņa galvas un plecu augšdaļas modeli un uztrauc, vai cena var atgriezties pie kakla līnijas.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

Šī ir BTC 1 stundu diagramma. BTC pagājušās nedēļas nogalē ienāca atzvanīšanas tirgū, un cena ātri nokritās zem 10 000 ASV dolāru, šobrīd tā saglabā virs 9700 dolāriem. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka tirdzniecības apjoms turpināja sarukt pēc nesenā 10 000 ASV dolāru pārrāvuma un kāpums arī ir palēninājies, salīdzinot ar iepriekšējo. Tā kā spēcīgā pretestības zona ir tuvu 10 000 ASV dolāru, vienmēr pastāvēs maiņas risks, tāpēc atzvanīšanas fāze pēc neveiksmes nepārtrauktā 10 500 USD pārbaudē atbilst cerībām. Pašlaik stundas līmenis veido galvas un plecu paraugu. Kakla līnija plecu apakšā ir gandrīz 9700 USD. Pastāv liela varbūtība, ka šajā pozīcijā cena pārstās krist. Tomēr pēdējās stundās atsitiens ir vājš, un turpina veidoties vairākas garas svečturu augšējās ēnas. Iespēja īslaicīgi atrasties virs 10 000 USD ir maza, un buļļiem joprojām ir vajadzīgs laiks enerģijas uzkrāšanai. Atgādiniet investoriem, ka nesenā tendence, visticamāk, nākotnē pārsniegs 9700 USD un turpinās pārbaudīt apgabalu virs 9500 USD.

Līmeņa raksturs1D – bullish

Šī ir BTC ikdienas diagramma, ir skaidrs redzēt, ka diagrammā esmu pievienojusi zilu līniju, un tas ir 30 dienu slīdošais vidējais rādītājs, ko var vērtēt, jo bullish tendence ir salauzta vai nē.

Parasti atsaukumam pēc katra bullish posma jābūt MA atbalstam (30), ja lielais bullish līmenis var turpināties. Tāpēc investori varētu pievērst lielāku uzmanību apkārtnei, kas atrodas netālu no $ 9500, it kā 9700 USD ir salauzts, ja cena var saņemt atbalstu, tas var nozīmēt, ka pēcpārdošanas tirgus, iespējams, atjaunosies, bet, ja izlauzīsies cauri MA (30), ilgāks atzvans, kas atrodas apmēram USD 9000 notiek tādā stāvoklī.

Bullish var saglabāties ilgāk, ja enerģija ir pietiekami spēcīga, jo pašreizējam 5. vilnim vajadzētu būt pagarinājumam, pretējā gadījumā tas var nozīmēt, ka pašreizējais ikdienas 5 bullish viļņu posms ir beidzies, tendencei ir nepieciešams vairāk atzvana.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 9850 USD10050 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 9700 USD9550 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 1H-konsolidācija

Šī ir ETH 1 stundu diagramma, manuprāt, atsitiens ir iespējams notikt virs 235 USD pašreizējā stāvoklī, kā parāda diagramma, patiesībā atzvanīšana pagājušās nedēļas nogalē ir gandrīz sagremojusi skaitītāju daudzumu, kas aptuveni $ 260 ~ $ 275 uzsūcas iepriekš.

Diagramma arī parāda, ka nākotnē tendencei ir jāsagremo sūknis starp $ 235 ~ $ 260, tāpēc apgabals pie $ 235 var būt ciets dibens, un, iespējams, var sākties vēl viens bullish.

Atgādiniet ieguldītājiem, ka pašreizējā tendence joprojām ir konsolidācijā, MA (30) samazināšanās laikā kļūst par stingru pretestību, ja atsitiens to nespēj izlauzties, vairāk jārūpējas par krītošo risku.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība252 USD vidēja termiņa pretestība260 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 245 USD235 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

OKEx pastāvīgais līgums: XRP pagājušās nedēļas nogalē daudz dempinga laikā, gandrīz visu laiku pieauga gandrīz visu nedēļu, un pašreizējais XRP stāvoklis ir manā situācijā, jo tā ir monēta, kas var vairāk sūknēt, ja tirgus ir stabils, un vairāk izgāzt, kad tirgus ir krītot.

Sakarā ar stingro atbalstu ap $ 0,2670, tendence var beigties samazināties, taču īsā laikā ir grūti vairāk atgriezties, jo pirkšanas apjoms ir slikts, tāpēc 0,2884 USD un MA (30) vienlaikus kļūs par efektīvu pretestību. Tendencei ir nepieciešams vairāk laika, lai konsolidētos, un, lai sagatavotos pārrāvumam, abosrb vairāk skaitītāju, tāpēc labā pleca modelis var veidoties, ja tas var stabilizēties pie $ 0,2670.

Ieguldītājiem jāatgādina, ka izlaušanās starp MA (30) var vienkārši nozīmēt, ka cena īsākā laikā vairāk nesamazināsies, bet nenozīmē, ka nāk vēl viens bullish, es to saucu par atsitienu, pirms pārspēt grūto topu.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: 0,2840 USD Vidēja termiņa pretestība: 0,2884

Īstermiņa atbalsts: $0,2770 vidēja termiņa atbalsts :$0,2670

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me