Crypto Market Daily (2.13) | Bullish noskaņojums joprojām ir augsts, un tas, vai tas var izlauzties cauri 10 500 USD, būs BTC atslēga, lai sāktu nākamo kāpuma kārtu.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

Šī ir BTC 1 stundas diagramma, kā redzams diagrammā, tendence beidzot gāja pretēji pēc tam, kad dienas laikā neizdevās pārtraukt USD 10500. Mēs skaidri redzam, ka cena tagad pārkāpj augšupejošā konsolidācijas kanāla apakšējo malu, tas nozīmē, ka īstermiņa pieauguma tendence ir salauzta, un tas ir otrais nosacījums, ko es vakar teicu.

Tagad ieguldītājiem vajadzētu koncentrēties uz 10200 USD atbalsta zonas efektivitāti. Ja šodien un rīt cena var stabilizēties, nedēļas nogalē atkal var pārbaudīt 10500 USD. Pretējā gadījumā nākamais gaismas atbalsta apgabals ir no 10000 līdz 10050 ASV dolāriem, salīdzinot ar šo līmeni, 9700 ASV dolāri var kļūt spēcīgāki, ja atzvanīšana netiks pārtraukta īstermiņā.

Nesenie pārdošanas apjomi joprojām nesasniedz salīdzinoši augstu līmeni salīdzinājumā ar pirkšanas apjomu, tādēļ, ja pārdošanas apjomam ir signāls par vājināšanos, tas nozīmē, ka aptuveni 10 200 ASV dolāri būs iespēja ienākt investoriem.

Līmeņa raksturs1D – bullish

Nesen BTC īslaicīgi parādījās stagflācija pēc 10 500 USD līmeņa sasniegšanas. Salīdzinot ar 10 200 USD pretestības līmeņa izrāvienu, buļļu spēks ir ievērojami samazinājies. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka 10 500 USD līmenis ir pārbaudīts kā cieta pretestība un atbalsts vairākas reizes pēc tam, kad lāču tirgus sākās pagājušā gada jūnijā, un tas ir arī spēcīgākais pretestības apgabals, ar kuru BTC saskārās nesen. Ja cena var izlauzties un noturēties pie USD 10 500, tas var nozīmēt jaunu buļļu tirgus kārtu. No diagrammas es parādīju divus nākotnes tendences nosacījumus: pirmais nosacījums nozīmē, ka spēcīgāks bullish spēks var pārtraukt atzvanīšanu netālu no USD 10200, pēc tam sākt nākamo bullish posmu līdz USD 11000, 2. nosacījums nozīmē, ka tendencei ir nepieciešams vairāk laika, lai labotu, un atsitiens var notikt netālu no USD 10000 vai pat 9700 USD. Atzvana apakšā būtu lieliska iespēja iekļūt. Investoriem tiek atgādināts, ka, kamēr cena nav nokritusies zem 10 200 USD un aktīvā pārdošanas rīcība nākotnē nav aktīva, tas norāda, ka bullish tendence nav mainījusies.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība10050 USD vidēja termiņa pretestība10930 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 10200 USD9700 USD

ETH mūžīgs līgumu

Līmeņa raksturs 1H-konsolidācija

Šī ir ETH 1 stundas diagramma, lai gan ETH arī nonāk atzvanīšanas stadijā, spēks būs vājāks nekā BTC spēks, patiesībā 280 USD pretestības zona ir lāču pēdējā aizsardzība, pārtraucot šo apgabalu, cenu var tieši pieskarieties 300 ASV dolāriem nākotnē.

Tomēr ir pagājis ilgs laiks, kad šī tendence netika koriģēta, kopš konsolidējās ap 220 USD. Trīs reizes, kad neizdevās pārbaudīt 276 USD, tas nozīmē, ka šī atzvanīšana ir nepieciešama. 260 ASV dolāri būs pirmais efektīvais atbalsta līmenis dienas laikā, ja atzvanīšanai būs nepieciešams vairāk, cena var samazināties, lai pārbaudītu 250 ASV dolārus.

Ieguldītājiem jāatgādina, ka augstā tirgus emociju līmenī šis atzvans netiks ilgi turēts, nākamais bullish posms notiks, ja būs pietiekami pirkšanas fonds.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 276 USD280 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 260 USD250 USD

BSV ceturkšņa līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

OKEx BSV ceturkšņa līgums: salīdzinot ar citiem altkoīniem, BSV ir norādījis uz salīdzinoši vāju stāvokli. 2 dienu laikā divas reizes nav izdevies pārbaudīt 406 ASV dolārus, un tagad BSV seko tirgus lejupslīdei un šobrīd nokrita zem 380 ASV dolāru pretestības, jo mēs varam redzēt, ka pēdējās stundas laikā svečtura apakšējā ēna vienreiz pieskarās 360 ASV dolāru atbalsta zonai, tad cena atgriezās, tas nozīmē, ka atbalsta stiprums tur ir pietiekami spēcīgs īstermiņā.

Es uzskatu, ka nākamās dienas laikā cena konsolidēsies no 360 līdz 380 ASV dolāriem, un, ja buļļi sāks veidoties pēc konsolidācijas, 380 ASV dolārus būs viegli sadalīt, un nākotnē būs iespējams vēlreiz pārbaudīt 406 USD.

Atgādiniet ieguldītājiem, ka tendence nemainīsies par lācīgu, kamēr nav pārsniegts atbalsta līmenis 350 ASV dolāru apmērā.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: 380 USD Vidēja termiņa pretestība: $406. lpp

Īstermiņa atbalsts: $360 vidēja termiņa atbalsts :$350

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me