Crypto Market Daily (2,12) | Koncentrējieties uz BTC 10200 un 10500 USD, tendence var nonākt lielā atzvanīšanas vai bullish līmenī

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H-bullish

Šī ir BTC 1 stundas diagramma, kā redzams diagrammā, par efektīvo atbalsta līmeni kļuva USD 9700, un cena pārtrauca atzvanīšanu, tad sākās nākamais bullish posms.

Dienas laikā BTC palielinājās gandrīz līdz 10500 USD un pēc tam samazinājās, tagad tas joprojām pārvietojas šoku zonā starp 10200 un 10500 USD.

Faktiski pastāv gandrīz divi nākotnes nosacījumi, kā es atzīmēju attēlā, 1. un 2. virziens. 1. virziens nozīmē, ka spēcīgais spēks un tirgus emocijas saglabāsies augstā līmenī, un pēc īstermiņa konsolidācijas cena var izlauzties 10500 USD uz nākamo pretestību ap 10930 USD. 2. virziens nozīmē, ka pagājušās nakts un šodienas sūknis ir buļļu pēdējais spēks, nākotnē tas var nekavējoties atgriezties pie atzvanīšanas. Investoriem jāpievērš uzmanība atbalsta līmenim 10200 USD un 10500 USD pretestībai. Atcerieties, kaut arī pārtraukums $ 10500 nenozīmē, ka tas ir derīgs pārkāpums, pagaidiet, kamēr atzvanīšana var stabilizēties par USD 10500, tad var ievadīt.

Līmeņa raksturs4H – bullish

No 4-H diagrammas mēs varam redzēt, ka ir iespējams, ka tendence 5. viļņa beigās nonāk līdz šai bullish stadijai, jo bullish emocijas un spēks ir spēcīgi, šis svins 5. vilnis kļuva par pagarinājuma vilni. Tāpēc es sadalīju šo viļņu 5 apakšviļņos, tagad pēdējais no apakšviļņiem tuvojas beigām, tas nozīmē, ka atzvanīšanas iespēja ir liela, nekā iepriekš.

Tomēr, ja cena joprojām stabilizējas par 10200 USD, tas nozīmē, ka tirgus emocijas ir patiešām augstas, un, iespējams, nebūs atzvanīšanas, ja bullish apjoms ir labā līmenī.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība10050 USD vidēja termiņa pretestība10930 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 10200 USD9700 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 1D-bullish

Šī ir ETH 1-DAY diagramma, no nesenās tendences ETH ir viena no spēcīgākajām monētām šajās dienās, atšķirībā no BTC, bullish apjoms šajā pieauguma posmā joprojām ir salīdzinoši labā līmenī, šāda veida bullish var bite tiek uzskatīta par veselīgu vēršu tendenci.

Spēcīgā bullish enerģija nozīmē, ka pēdējā laikā ir grūti notikt pēkšņa krituma vai liela atzvanīšanas līmeņa dēļ, tāpēc investori īsā laikā varēja pamanīt 230 USD atbalsta līmeni, jo tas ir pirmais efektīvais. Augšējā pretestība ir aptuveni $ 260 ~ $ 265, jo 2019. gada vidū tā ir galvas un plecu modeļa izgriezums. Es uzskatu, ka cena tur īstermiņā nepārkāps, jo tirgus vienmēr atgriezīsies pie racionāla un modeļa labos tajā brīdī.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 260 USD265 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 230 USD225 USD

BSV ceturkšņa līgums

Līmeņa raksturs4H-bullish

OKEx BSV ceturkšņa līgums: Lai arī BSV salauza $ 400 no pagājušās nakts, tad dienas laikā uzreiz nokrita no augšas, un tagad cenu atkal nomāc 395 USD.

Es uzskatu, ka bez tirgus sūkņa pagājušajā naktī BSV gandrīz nav iespēju pārtraukt 395 ASV dolārus, jo bullish apjoms iet uz zemāko līmeni, un fakts, kas pierāda manu viedokli, ir tāds, ka BSV sūkņu diapazons ir gandrīz vissliktākais starp altkoīniem , un tikai BSV nokrita zem caurlaidīgā pretestības līmeņa, tas norāda uz buļļu vājumu.

Tomēr neracionālā tirgus emocijās lielākā daļa monētu var turpināt pieaugt, bet tikai spēka starpība. Kad tirgus atgriežas konsolidācijā, BSV var sākt kristies un ienākt vidēja termiņa atzvanīšanas tendencē, ieguldītājiem labāk koncentrējoties uz 350 ASV dolāriem, tas varētu būt efektīvs atbalsts vai ne tādā stāvoklī.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: 395 ASV dolāri Vidēja termiņa pretestība: $406. lpp

Īstermiņa atbalsts: $375 vidēja termiņa atbalsts :$360

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me