Crypto Market Daily (1,7) | Jaunie BTC fondi veicināja lielu pirkšanu, vienmērīgi stāvot uz 8 000 USD, var sagaidīt ikdienas līmeņa atsitienu.

BTC mūžīgais līgums :

Līmeņa raksturs1H-bullish

Šī ir BTC 1 stundas diagramma, ir skaidrs, ka, lai gan pirkšanas apjoms vakar pieauga līdz ļoti lielai summai, 8000 USD šobrīd joprojām ir absolūti spēcīga pretestība, jo šī pozīcija ir oktobra šoka apakšējā mala kopumā , piemēram, letes intensīvais apgabals, tas dos pietiekamu izturību pret cenu, un tāpēc dienas laikā cena joprojām mainās pēc atzvanīšanas tendences. Vēl viens signāls, kas mums jāpievērš uzmanībai, ir tas, ka atzvanīšana ir atbalstīta ar USD 7830, kas nozīmē, ka aktīvās pārdošanas pozīcijas ir zemas, šobrīd vairāk buļļu.

Apvienojiet sveču diagrammu ar MACD, mēs šobrīd varam atrast augšējās atšķirības formu, lai gan atšķirības līmenis ir viegls, tas arī nozīmē, ka atsitiens var atpūsties dienas laikā.

Līmeņa raksturs1D – konsolidācija

Vakar lielais pirkšanas fonda apjoms palīdzēja BTC pārvarēt 60 dienu vidējā pretestības pretestību un paaugstināt cenu līdz aptuveni 8 000 ASV dolāriem, tagad to nomāc ceturkšņa (90 dienu) mainīgais vidējais.

OKEx analītiķis Neo uzskata, ka, pārkāpjot augstāko atlēciena punktu – 7 850 USD, ar lielu BTC apjomu zināmā mērā nozīmē, ka ikdienas konsolidācijas tendences līmenis ir beidzies, var sākties jauna ikdienas atsitiena kārta. Ņemot vērā samērā lielo izrāviena ātrumu un apjomu – 7 850 USD, viltus izrāviena iespēja ir samazināta. Tomēr jāatzīmē, ka oktobrī tā ir intensīva kontrasta teritorija netālu no 8000 USD. Tajā pašā laikā 90 dienu slīdošais vidējais arī rada ievērojamu pretestību cenai. Abu pretestību stiprums kopā dod īslaicīgu bullish fondu nomākšanu. Ieguldītājiem jāņem vērā, ka, ja stundas atzvanīšana var pārsniegt 7800 USD, tas atspoguļo to, ka ir mazāks aktīvās pārdošanas apjoms un spēcīgs bullish noskaņojums. Un otrādi, ja cena nokrītas zem šīs pozīcijas, mums jāpievērš uzmanība tam, vai 30 stundu slīdošais vidējais rādītājs vienas stundas līmenī var būt efektīvs atbalsts. Ja tas ir derīgs, nākotnē joprojām ir vieta atlēcienam, pretējā gadījumā tas nozīmē, ka šis izrāviens ir viltus.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 7940 USD8010 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 7830 USD7700 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 4H-bullish

ETH virzās uz augšējo tendenču līniju, jo tā sasniedza 116 ASV dolāru apakšu, no 4 stundu diagrammas mēs varam redzēt, ka ETH pieaug standarta augšupejošā tendencē, apakšdaļa kļūst augstāka un augšdaļa arī kļūst augstāka. Tirgus atsitiena dēļ ETH beidzot ir pārspējusi 140 USD pretestību, un tagad cenu nomāc 145 USD.

Diagramma parāda, ka iepriekšējais konsolidācijas apgabals ir $ 145 ~ $ 150, un šis apgabals ir piepildīts ar daudziem skaitītājiem, tāpēc ir iespējams paredzēt, ka pretestība būs spēcīga.

Ieguldītājiem jāpievērš uzmanība atzvanam dienas laikā, ja 140 ASV dolāri īsā laikā var būt efektīvs atbalsts, var sagaidīt, ka 145–150 USD būs iespēja nākotnē izlauzties.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 145 USD150 USD

Īstermiņa atbalsts140 USD vidēja termiņa atbalsts135 USD

EOS mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs4H-bullish

OKEx EOS pastāvīgais līgums: 4 stundu līmenī EOS pāriet uz izšķirošu pozīciju, kā redzams diagrammā, kas ir aptuveni 2,85 USD. Šī pozīcija agrāk bija iepriekšējā dubultdibena apakšējā mala, tajā pašā laikā cena skar arī augšupejošā kanāla augšējo sliedi, parasti ir grūti panākt izrāvienu bez liela pirkuma apjoma, apvienot ar neseno apjomu, tas ir iespējams, ka tendence īstermiņā var mainīties uz konsolidāciju, un visu laiku mainīgie vidējie rādītāji šobrīd arī iet uz augšu, tā ir stabila 4 stundu un bullish tendence.

Investoriem vajadzētu pamanīt 2,78 un 2,72 dolāru atbalsta zonu, ja stabilizēšanās pie 2,78 dolāriem nozīmē atsitiena varbūtību.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: 2,86 USD Vidēja termiņa pretestība: $2.90

Īstermiņa atbalsts: $2,78 Vidēja termiņa atbalsts :$2.72

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me