Crypto Market Daily (1,21) | Pievērsiet uzmanību dempinga riskam pēc BTC stundas konsolidācijas vienas vai divu dienu laikā

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H-bullish

Šodien BTC ieguva konsolidācijas tendenci pēc īstermiņa krituma. Pēc vienas stundas diagrammas analīzes pēdējais kritums sagremoja tikai dažus iepriekšējos ieguvumus, un tirgum joprojām ir vajadzīgs laiks, lai konsolidētos. Tāpēc šobrīd var notikt divas izrāviena situācijas. Pirmais ir tas, kas izlaužas cauri konsolidācijas kanāla augšējai malai un pēc tam uz īsu brīdi pieskaras 8800 USD tuvumā un pēc tam atgriežas pie 8 450 USD vai pat 8 200 USD atbalsta. Pastāv zināma varbūtība, ka netālu no šīs pozīcijas cena saņems atsitiena impulsu. Gadījumā, ja atsitiena spēks ir vājš, 8 000 ASV dolāru var kļūt par pēdējo apgabalu, kas ieguvis korekciju. Otrais scenārijs ir tāds, ka tieši pārrauj kanāla apakšējo malu un pārbauda tieši 8 450 USD vai pat 8 200 USD atbalstu. Šīs situācijas rašanās nozīmē, ka tirgus nevēlas atjaunoties un izšķirošajos punktos trūkst pietiekama finansējuma. Investoriem ir jāapzinās, ka tirgus stāvoklis no otrā scenārija var nozīmēt, ka atbalsts 8 000 ASV dolāru apmērā tiks pārbaudīts ātrāk nekā pirmais scenārijs.

Līmeņa raksturs1D – bullish

Šī ir BTC dienas līmeņa diagramma, OKEx analītiķis Neo uzskata, ka nākamajās dienās tendence var pārvietoties starp 8000 ~ 9000 USD, jo tirgum ir nepieciešams cits periods, lai konsolidētos, lai sagremotu iepriekšējo bullish. Šīs atkāpšanās apakšdaļa netiks apstādināta virs USD 8600, jo joprojām ir daudz rentablu investoru, kas neaizvērās un neatstāja. Tas nozīmē, ka šīs atkāpšanās laikā viņi var gaidīt nākamā atsitiena augšdaļu un pēc tam aiziet, jo mēs redzējām, ka garajām pozīcijām zem 8000 USD joprojām ir liela summa. Tādējādi USD 8000 ~ USD 8200 būs spēcīgs atbalsta apgabals, un cenu var atjaunot ar lielu iespēju.

Investori varētu pievērst uzmanību vairākām izšķirošām atbalsta pozīcijām, kas ir tuvu USD 8450, USD 8200 un USD 8000. Ja cena nevar pārsniegt 8000 USD, 9200 USD pretestības zona drīz tiks pārbaudīta vēlreiz, un nākamajā reizē ir iespējams panākt izrāvienu.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 8750 USD8980 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 8450 USD8200 USD

ETH mūžīgs līgumu

Līmeņa raksturs 4H konsolidācija

Šī ir ETH 4 stundu diagramma, ir viegli redzēt, ka cena ir mēģināta daudzas reizes pārtraukt MA (30), bet neizdevās, tas nozīmē, ka MA (30) nesen kļūst par efektīvu pretestību. Pārāk ilga laika konsolidācija un nevar izjaukt pretestību nozīmē, ka tuvojas lejupslīde, un investori var izturēties pret 4 stundu galvu un pleciem, tagad labais plecs veidojas, pēc tam ir vēl viens kritiens, kas vispirms var iegūt atbalstu tuvu 158 USD, un efektīvais periods var būt atkarīgs no visa tirgus, to ir grūti prognozēt pēdējā laikā, jo tirgus kļūst siltāks, jauna bullish iespēja ir lielāka.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 167 USD173,5 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 164 USD158 USD

XRP mūžīgs līgumu

Līmeņa raksturs4H konsolidācija

OKEx XRP pastāvīgais līgums: 4 stundu diagrammas līmenis parāda, ka 1. pretestība, kas ir tuvu 0.2365 USD, no rīta ir salauzta, un cena ir gandrīz pieskārusies pretestībai 2, bet lāči to ātri atgrūda zem 0.2365 USD. Tagad tā atkal kļūst par pretestību, jo labas ziņas ir MA (30), iespējams, šobrīd nav efektīva, lai nomāktu cenu. Tomēr atkāpšanās joprojām ir jāturpina, bet samazināšanās telpa nav liela, jo mainīgajiem vidējiem rādītājiem ir signāli, kas iet nemainīgi.

Investori nākamajās dienās vienkārši pievērš uzmanību 0,2300 USD un 0,2230 USD efektivitātei.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2360 Vidēja termiņa pretestība: $0,2430

Īstermiņa atbalsts: $0,2300 vidēja termiņa atbalsts :$0,2230

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me