Crypto Market Daily (1,16) | BTC ir zem spiediena, kas ir zemāka par 180 dienu cenu slīdošo vidējo, un īstermiņā ir pieprasījums pēc atzvanīšanas.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H-bullish

Šī ir BTC 1 stundas diagramma, kas parāda, ka cena pārvietojas konsolidācijas kanālā pēc tam, kad atkal neizdevās pārbaudīt 9000 USD, un mēs varam redzēt, ka iepriekš BTC ir nonācis pirmajā konsolidācijas kanālā starp 8000 ~ 8200 USD, un tā ir klasiska forma, jo konsolidācijas laikā tilpums kļuva mazāks, un, sadalot, tilpums kļuva strauji lielāks, un šoreiz apjoms norāda arī uz formas samazināšanos, tas nozīmē, ka cena šajā kanālā kādu laiku pārvietosies, līdz pārvietošanās diapazons un apjoms kļūst mazākais. Augšējās malas pārrāvums nozīmē, ka iespējamais bullish līmenis nākotnē būs lielāks, savukārt, apakšējās malas pārrāvums var nozīmēt vairāk laika atzvanīšanu. Ja sabojājas, investori varētu pievērst uzmanību atbalsta pozīcijai 8500 USD.

Līmeņa raksturs1D – konsolidācija

Kaut arī maijā un oktobrī BTC izlauzās cauri intensīvās tirdzniecības zonas vidējam rajonam, kam pagājušajā gadā bija zināma atsauces nozīme, taču neizdevās nepārtraukti pārbaudīt augšējo platību no USD 8 800 līdz USD 8900. Neveiksme var nozīmēt, ka netālu no atrašanās vietas ir daudz līdzekļu. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka, cenai tuvojoties iepriekšējo divu intensīvo tirdzniecības kastīšu augšgalam, dažu vēršu cerības uz īstermiņa izrāvienu turpināja samazināties. Līdz ar ienesīgu līdzekļu iziešanu un aktīvu pārdošanas līdzekļu pievienošanu ir nepieciešams pieprasījums pēc atzvanīšanas, un investoriem jāatgādina, ka no ikdienas līmeņa var secināt, ka 180 dienu cenu slīdošais vidējais ir efektīvi spēlējis pretestības loma, palielinot atzvanīšanas iespēju īstermiņā. Ir svarīgi pievērst uzmanību atbalsta efektivitātei reģionā USD 8 500 ~ 8600 USD. Ja pēc atzvanīšanas stabilizējas apgabalā, joprojām ir iespēja izveidot jaunu maksimumu. Pārrāvumi zem apgabala paklāja turpina meklēt jaunu atbalstu, diapazons ir aptuveni USD 8300 ~ USD 8450.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 8700 USD8870 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 8570 USD8465 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 1H konsolidācija

Šī ir ETH 1 stundu diagramma, jo mēs varam redzēt, ka katra atlēciena augstākā cena kļūst zemāka un arī katra atzvana atzīme kļūst zemāka. Savienojiet visas augšējās un apakšējās daļas, veidojas bullish ķīļa forma. Tā kā diagrammā redzamais apjoms kļūst mazāks, ir jāpārliecinās, ka forma var ilgt kādu laiku, un ķīļa augšējā mala būs pretestība, ja cena to izlauzīs ar lielu pirkšanas apjoma pieaugumu, tas nozīmē šo bullish ķīlis ir veiksmīgs. Pretējā gadījumā ETH var pārbaudīt nākamo spēcīgo atbalstu, kas ir tuvu 152 ASV dolāriem, ja tas saplīst zem apakšējās malas.

Ieguldītājiem dienas laikā vajadzētu pamanīt, ka, lai arī salaušana var notikt īstermiņā, iespējams, tā ir nepatiesa pārrāvuma iespēja, ja cenu nevar stabilizēt ķīļa augšējā vai apakšējā malā.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 162 USD167 USD

Īstermiņa atbalsts155 USD vidēja termiņa atbalsts152 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs4H konsolidācija

OKEx XRP pastāvīgais līgums: 4 stundu līmenī XRP ir samazinājies pēc tam, kad ir izveidots jauns maksimums, kas ir tuvu USD 0,2457. Tagad diagramma parāda, ka cena virzās uz iepriekšējā dibena izgriezumu, kakla izgriezumam vienmēr ir atbalsta funkcija, ja cena šeit samazināsies. Šķiet, ka krītošā tendence apstājas pie pozīcijas.

Investoriem jāpievērš uzmanība tam, ka MACD iet uz leju un atbalsta zona īsā laikā var tikt salauzta. Nākamais atbalsta apgabals ir atzvanīšanas apgabalā pēc iepriekšējā apakšējā līmeņa atsitiena, kas parādīts diagrammā. Tas ir gandrīz USD 21100. Ja cena var stabilizēties uz kakla līnijas netālu no 0,2245 USD, nākotnē var tikt pārbaudīti USD 0,2375, tas veidos M topu, bet patiešām ir grūti izveidot jaunu augstāko līmeni, otrais tops vienmēr ir zemāks nekā pirmais šajā formā.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2310 Vidēja termiņa pretestība: $0,2370

Īstermiņa atbalsts: $0,2245 vidēja termiņa atbalsts :$0,2100

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me