BTC turpina cīnīties gandrīz par 10 000 ASV dolāru, taču buļļi nepadodas: tirgus vērošana nedēļā

Kripto tirgus nedēļā

Neskatoties uz pagājušās nedēļas sākumu ar 10 000 USD kartēs, Bitcoin (BTC) cenas palika neizlēmīgas, jo pirmdienas straujais pieaugums otrdien tika pilnībā atsaukts, kam sekoja diapazona tirdzniecība līdz nedēļas beigām.

Tomēr svētdienas noslēgums 9 746 ASV dolāru apmērā, atbilstoši OKEx Spot cenai, bija augstākais nedēļas noslēgums kopš februāra vidus, kas ir vadošās digitālās valūtas pieaugums par 3,3 procentiem, neskatoties uz spēcīgo pārdošanas spiedienu, ko norāda garā dakts augšpusē.

Tikmēr, Cardano (ADA) bija lielākais ieguvējs starp 10 labākajiem altkoīniem pēc kapitalizācijas, un peļņa bija 17,39 procenti. Par 0,086 ASV dolāriem ADA ir tuvu tās 52 nedēļu maksimumam – 0,098 USD, gaidot pozitīvu Shelley Testnet izstrādes atjauninājums.

Ethereum (ETH), otra lielākā digitālā valūta nedēļu pabeidza ar 5,48 procentu cenu pieaugumu. The ETH / BTC pāris ir pieaudzis par 17 procentiem pēdējo trīs nedēļu laikā, parādot strauju impulsu, kas noved pie tā, ka tiek mainīts likmju pārslēgšanas process, kas gaidāms 3. ceturksnī. EOS piektdien pieauga par vairāk nekā 3,4 procentiem, pateicoties ziņai, ka EOSIO darbina sociālo tīklu BALSS tiks oficiāli uzsākta 4. jūlijā. Balss ir saņemts vismaz 150 miljoni ASV dolāru investīcijās no Block.one, kompānijas, kas darbojas EOS.

iknedēļas kriptogrāfija atgriežas 7. jūnijāNedēļas ienesīgums galvenajās kriptovalūtās 6/1 – 6/7. Avots: Tradingview

Bitcoin Hashrate palielinās pēc grūtībām pielāgoties

The Bitcoin (BTC) tīkls pagājušajā nedēļā piedzīvoja vēl vienu grūtību korekciju 633 025 blokā. Tagad grūtības ir samazinājušās līdz 13,73T – kritums par 9,29 procentiem Bitinfocharts dati. Kā mēs atzīmējām piektdienas Market Daily atjauninājums, pagātnes grūtību korekcijas un cenu kustība norāda, ka deviņu vai vairāk procentu kritumi parasti norāda uz dibenu.

Bitcoin hashrate un grūtībasBitcoin nozīmē hash likmi un grūtības. Avots: Monētu rādītāji

Tomēr pēc grūtības pielāgošanas hashrate ir pieaudzis līdz gandrīz visu laiku augstākajiem punktiem, kā rezultātā Bitcoin bloki tiek ražoti plkst. 7 minūšu intervāli, salīdzinājumā ar 10 minūšu mērķa laiku. Ja šī tendence turpināsies, mēs redzēsim grūtības lēcienu līdz nākamajam pielāgošanas laika zīmogam, deviņas dienas vēlāk.

Pašlaik nav skaidrs, vai šis jaukšanas līmeņa pieaugums ir tieši saistīts ar gaidāmo plūdu sezonu Ķīnas dienvidrietumos, bet sagaidāms, ka elektrības izmaksas plūdu sezonā samazināsies par 40 procentiem no 0,25 juaņām (0,035 USD) par KWH līdz 0,15 Juaņa (0,021 USD), kā norādīts BītlsNews dati.

Bitcoin Outlook

Mēs to atzīmējām mūsu pagājušajā nedēļā Tirgus vērošanas nedēļa šis noskaņojums opciju tirgū kļuva vērojams, jo zvani ir dārgāki nekā darījumi, un nestabilitātes risks ir vairāk vērsts uz augšupvērsto pusi – šī tendence turpinās līdz šim.

Buļļi gāja uz all-in un svētdienas vakarā (UTC) veiksmīgi aizstāvēja kritisko atbalsta līmeni no USD 9 300 līdz USD 9 400. Iknedēļas slēgšana pie 9 746 USD ir bijusi augstāka par iepriekšējo augstāko iknedēļas noslēguma līmeni 17. maijā, kas ir labs rādītājs tam, ka bullish impulss varētu turpināties.

Tomēr, ja mēs varam redzēt ikdienas tuvu virs gada augstākā līmeņa USD 10,502, tas piešķirs Bitcoin daudz vietas augšējā pusē. Bet īstermiņā spēcīgajai pretestībai 10 200 ASV dolāru apmērā ir atkārtoti bijusi nozīmīga loma jebkādas augšupejošas darbības apspiešanā.

OKEx BTC SpotOKEx BTC spot cena. 1H diagramma. Avots: OKEx

Skatāmies uz šo nedēļu

The Nasdaq piektdien sasniedza visu laiku rekordu, pārspējot iepriekšējo rekordaugsto līmeni – 9 838 punktus, veiksmīgi panākot v veida maiņu. S&Pirmdienas atklāšanā P 500 nākotnes līgumi arī uzlēca augstāk.

Federālās rezerves paziņos tās rezultātus FOMC sanāksme trešdienā. Neskatoties uz plaši izplatītajām cerībām, ka procentu likmes paliks nemainīgas, Fed lēmums var ietekmēt tirgu.

Kriptogrāfijā, Trons (TRX) ir pirmdien līdzās projekta paziņojums Veidotājs (MKR) tiek iekļauta Coinbase Pro sarakstā. The Monētu bāzes efekts šonedēļ varētu paaugstināt MKR cenu. Tikmēr, Zilliqa (ZIL) šomēnes pabeigs atbalstu.

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me