BTC Pullback Bottom turpina virzīties uz augšu, bet buļļiem joprojām trūkst enerģijas, lai pārtrauktu konsolidācijas modeli: Crypto Market Daily

Šodien, 2. aprīlī, kriptonauda tirgos piedzīvoja nelielu atlēcienu, un visaugstākās monētas visā dienā ieguva no 2 līdz 5 procentiem, lai nospiestu laiku.

Bitcoin (BTC) ir novērojis vislielāko ikdienas pieaugumu starp divdesmit labākajām monētām, pēdējo 24 stundu laikā pārsniedzot 5 procentus. Monēta beidzot varēja izkļūt no 6300 dolāru diapazona, kur bija iestrēdzis, šodien nospiežot vairāk nekā 6600 dolāru.

Ēteris (ETH) dienā ir pieaudzis par gandrīz 4 procentiem, pārsniedzot stingrās pretestības līmeni 134- 135 USD. Monētas cena preses laikā ir aptuveni 138 USD.

Ripple XRP ir piedzīvojis salīdzinoši mazāku izaugsmi – šodien nedaudz mazāk par 2 procentiem -, bet arī izdevies pārspēt tā pretestības līmeni 0,175 USD.

BTC pullback bottom pārvietojas virs 6000 USD

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Šorīt BTC uzsāka spēcīgu atsitienu stundas līmenī virs 6150 USD. Tendence tika bloķēta, kad tā pieskārās 6800 dolāriem, kas pagājušajā nedēļā bija intensīva tirdzniecības zona. Tā kā retracements bija ierobežots, cena šobrīd ir stabilizējusies virs 6600 USD.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka, tā kā pēdējo trīs nedēļu tendence ir iestājusies stabilitātes periodā, stundas līmeņa atkāpšanās apakšdaļa pakāpeniski ir pārvietojusies no 5650 USD uz aptuveni 5850 USD un pēc tam vakar līdz 6 150 USD.

Tomēr 6800 ASV dolāru nepārbaudīšana nozīmē, ka bullish enerģija ir ierobežota, un ir grūti turpināt impulsu. Tāpēc, ja cena šodien var stabilizēties virs 6500–6 600 USD, ir iespējams vēlreiz pārbaudīt augšējo zonu.

Pretējā gadījumā ieguldītājiem jāpievērš uzmanība tam, vai apakšdaļa pēc atsaukšanas faktiski var turpināt virzīties uz augšu. Konsolidācija var pagarināties, ja cena nokrītas zem 6150 USD.

Bitcoin pārbauda MA (30) pretestību

Iepriekš minētā Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka atsitiens šodien ir gandrīz visspēcīgākais šonedēļ, un tagad cena pārbauda 30 dienu slīdošā vidējā pretestību (MA (30)).

Tomēr investoriem vajadzētu pamanīt, ka šodienas pirkšanas apjoms līdz šim nav parādījis acīmredzamas pieauguma pazīmes, bet parasti lielas svārstības notiek naktī (HKT). Tāpēc, ja skaļumam šodien šodien joprojām nav pieaugoša signāla, patiešām būs grūti pārtraukt MA (30).

Vēl viens aspekts, kas jāņem vērā investoriem, ir tāds, ka pat tad, ja tendence pārtrauc MA (30), iespējams, ka tā būs nepatiesa pārrāvums, ja cena joprojām tiks nomākta par 7000 USD.

Dienas tendence tagad pāriet uz konsolidāciju, jo šķiet, ka šobrīd 6000 USD ir spēcīgs atbalsta līmenis. Ir iespējams, ka tendence pārvietojas kopā ar MA (30), un, kad lielākā daļa tirdzniecības fondu ir gatavi, ir pienācis laiks izvēlēties virzienu.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6800 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 6 900 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6500 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6300 USD

ETH pārbauda 135 USD kā efektīvu atbalsta līmeni

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Pēc tam, kad ETH tika pastāvīgi nomākts ar 135 ASV dolāriem, šorīt beidzot pārkāpa šo cenu un parādīja stabilizācijas pazīmes. Ja cenu varēs turpināt atbalstīt par 135 USD, pastāv zināma varbūtība, ka tirgus turpinās pārspēt 140 USD un pat pārbaudīs stingro 145 USD pretestību. Pretējā gadījumā ETH var meklēt atbalstu netālu no 130 USD.

Raugoties no atbalsta stipruma viedokļa, pēdējās dienās 135 ASV dolāri bija stingrs pretestības līmenis un atbalsts. Ja šis līmenis nevar būt efektīvs, tas nozīmē, ka pieaug risks, ka cena noslīdēs zem tā, un 130 un 123 ASV dolāri būs nākamās divas aizsardzības pozīcijas. Ir gandrīz neiespējami nekavējoties izveidot jaunu zemāko līmeni.

Šīs atsitiena apjoms ir nedaudz smagāks nekā pēdējais, ir saprātīgi sagaidīt ilgāku atsitienu.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 139 ASV dolāri
 • Vidēja termiņa pretestība: 144 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 135 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 129 USD

XRP varēja redzēt turpinātu atsitienu

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Pēc 0,1750 ASV dolāru pārrāvuma XRP atsitiena impulss nav mazinājies. Lai gan uz laiku tas ir pakļauts spiedienam 0,1785 USD apmērā, ieguldītājiem jāpievērš uzmanība tam, vai pullback var turpināt atbalstīt 0,1785 USD. Var sagaidīt, ka šī tendence radīs vēl lielāku atsitienu, ja tā spēs stabilizēties.

Investoriem jāņem vērā arī tas, ka sūknēšanas apjoms šodien ir nedaudz mazāks nekā agrāk. Turklāt pēc pieskaršanās 0,1785 dolāriem cena ir divreiz pārtraukusi pieaugt. Tas nozīmē, ka nebūs viegli izkļūt no pašreizējā apgabala ar pašreiz redzamajiem skaļuma līmeņiem.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1785 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1820 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1750 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1710 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me