BTC pārtraukumi zem straujas tendences, stabilizējoties virs $ 6.3K, varētu dot atsitienu: Crypto Market Daily

Kriptovalūtu tirgi nedēļas nogalē strauji samazinājās, un šorīt, pirmdien, 30. martā, lielākajai daļai labāko monētu bija viegls atsitiens..

Bitcoin (BTC) pēdējās diennakts laikā ir palielinājies par aptuveni 3 procentiem – tirgojoties ap 6300 dolāriem pēc svētdien nokritušās zem 6000 dolāru atzīmes.

Ēteris (ETH) sekoja līdzīgam modelim, tagad par aptuveni 2,3 procentiem palielinoties, lai tirgotos ar 132 ASV dolāriem, pēc nedēļas nogalē noslīdēšanas līdz 123 ASV dolāriem.

Ripple’s XRP joprojām ir tuvu īstermiņa pretestības līmenim 0,175 USD, nedēļas nogalē pieskaroties 0,18 USD, pirms atkal noslīdēja. Trešajā lielākajā kriptogrāfijas valūtā šajā dienā pieaugums nepārsniedz 1 procentu.

Bitcoin atlēciens klibo, buļļi izskatās stabilizējušies virs USD 6.3K

4H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

BTC gandrīz visu nedēļu tirgojās sāniski virs 6400 USD, taču nedēļas nogalē nespēja turpināt plaša mēroga atsitiena tendenci. Sestdien, 28. martā, cena strauji samazinājās, līdz svētdienas vakaram nokrita zem 6000 USD. Pēc nostabilizācijas netālu no 5850 dolāriem, pēc preses laika Bitcoin tagad ir atguvies līdz aptuveni 6300 dolāriem.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka, palielinoties lāča apjomam un cenai nokrītot zem bullish tendences, tas nozīmē, ka atlēciens šajā posmā ir beidzies. Tomēr negatīvā telpa ir atkarīga no īstermiņa atsitiena līmeņa stipruma.

Ja cena var ātri paaugstināties virs 6300 dolāriem un tur stabilizēties, tad 5850 dolāri kļūs par salīdzinoši spēcīgu dibenu. Un otrādi, cena var vēl vairāk samazināties līdz USD 5 500 tuvumā un izkļūt no dubultdibena modeļa.

BTC tirdzniecības apjomi joprojām ir zemi

Iepriekš minētā Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka MA (30) ir bloķējusi neseno atsitienu, jo šis slīdošais vidējais rādītājs vienmēr būs pirmā pretestība, kad cena pumpējas. Marta pirmajās dienās MA (30) bija izrādījies efektīvs pretestības līmenis, un šī ir otrā reize, kad tika pārbaudīts tā stiprums.

Apjoma tabula rāda, ka pēc iepriekšējās tirgus avārijas pirms divām nedēļām kopējais apjoms joprojām ir samazināts līdz mūsdienām. Šis nosacījums padara to tā, ka atsitiens nespēj sadalīt 7000 USD. Tomēr labā ziņa buļļiem ir tā, ka arī aktīvais pārdošanas apjoms šobrīd nav smags, tāpēc īsā laikā lielai izgāztuvei nebūs viegli.

5600 USD būs izšķiroša pozīcija, kas nosaka gaidāmo tendenci. Ja cenu var atbalstīt uz laiku, kas pārsniedz 5600 ASV dolārus, būs agrāk atkal pārbaudīt 7000 ASV dolāru. Pretējā gadījumā tendence var pārbaudīties dziļāk līdz apmēram 5000 ASV dolāriem, lai atrastu citu dibenu, kas, iespējams, veido dubultdibena modeli.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6300 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 6450 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6000 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 5850 USD

ETH cena tika nomākta par USD 134

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH nedēļas nogalē samazinājās līdz 123 USD, kas ir ļoti tuvu spēcīgajam atbalsta līmenim 120 USD. Tāpēc pastāvīgam spiedienam uz leju nav daudz vietas.

Pašlaik cenu nomāc 134 USD. Ja tendence pārspēj šo punktu, tā var turpināties. Un otrādi, ir iespēja turpināt pārbaudīt 123 USD vai pat 110–120 USD atbalsta apgabalu.

Investoriem vajadzētu pamanīt, ka, ja īsā laikā 123 USD var būt efektīvs atbalsts, buļļu spēks var atjaunoties ātrāk. Tomēr, ja ETH cena pazeminās zem šī līmeņa, tas nozīmē, ka absorbējošā darbība joprojām notiek ar lielāko daļu līdzekļu, un cena, visticamāk, pārstās kristies ap $ 110 – $ 120.

Šķiet, ka tirgus noskaņojums pirmdien ir nedaudz pozitīvāks nekā pagājušajā nedēļā, tas ir labs signāls tirgum, jo ​​var ienākt jauni fondi.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 134 ASV dolāri
 • Vidēja termiņa pretestība: 145 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 123 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 120 USD

XRP tirdzniecības aktivitāte ir augsta

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Nedēļas nogalē XRP sasniedza maksimumu vienu reizi, sasniedzot $ 0,1800. Tomēr, vājinoties visam tirgum, cena ātri nokritās zem 0,1650 USD, un tagad tā atgriežas zem spēcīgās 0,1750 USD pretestības. Buļļi šajā jomā ir stipri nomākti, un dienas laikā tie, iespējams, atkal samazināsies līdz aptuveni 0,1680 USD.

Nesenās stundas tendences ir iespējams uztvert kā M dibenu. Ja cena īstermiņā nevar pārsniegt 0,1750 USD, tas var nozīmēt, ka veidosies šis modelis, un tas rada lāču maiņu.

Investoriem vajadzētu arī pamanīt, ka, salīdzinot ar BTC un ETH, XRP tirdzniecība pašlaik ir aktīvāka. Tas nozīmē, ka monētas svārstību diapazons varētu būt lielāks, tāpēc riska kontrolēšana tirdzniecībā ir vēl svarīgāka.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1750 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1820 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1650 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1610 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me