BTC pieaugumam trūkst ievērojama apjoma, turpmākajai atsaukšanās vajadzībai ir stabila turēšana pie USD 6,3–6,4 K: Crypto Market Daily

Kriptovalūtu tirgi šorīt, otrdien, 31. martā, piedzīvo nelielu nepastāvību. Augšējā kriptonauda Bitcoin (BTC) dienā ir palielinājusies par aptuveni 3 procentiem, turot vakardienas pieaugumu pēc tam, kad nedēļas nogalē klibojusi. Monētas cena ir aptuveni 6500 USD.

Ēteris (ETH) pēdējo 24 stundu laikā tirgojas sāniski, redzot tikai 1 procentu pieaugumu, lai pēc preses laika tirgotos ap 130 USD.

Ripple’s XRP dienā ir piedzīvojis vēl mazāk izmaiņu, samazinoties tikai par procentu daļu, tirgojoties ap 0,173 dolāriem.

BTC stagnē ar vāju tilpumu

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Vakar, 30. martā, BTC uzsāka stundas līmeņa atsitienu pēc īstermiņa konsolidācijas virs 5800 USD. Tā kā cena pieskārās 6600 dolāriem, bija skaidrs stagnācijas signāls, un tagad cena virzās ap 6500 dolāru diapazonu.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka atsitiens no pagājušās nakts līdz šorīt nebija saistīts ar ievērojami palielinātu apjomu; bullish tendence turpinājās vairākas stundas, līdz bija skaidra pretestība pie 6500 USD. Tas pierādīja, ka 6 000–6 400 USD zonā ir mazāk bloķēšanas pozīciju, un neliels daudzums aktīvu pirkšanas līdzekļu var paaugstināt cenu uz augšu.

Tomēr vienas stundas apgrieztā āmura modelis pulksten 4:00 pēc HKT norāda, ka intensīvās tirdzniecības zonas pretestības spēks aptuveni 6500–6 900 USD joprojām ir spēcīgs.

Izrādās, ka 5,8 000 ASV dolāru ir īstermiņa zemākā pozīcija

Iepriekš minētā Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka 5800 USD ir izrādījušies īstermiņa apakšdaļa. Kaut arī buļļi cenšas paaugstināt cenu līdz MA (30) punktam, kas ir aptuveni 7000 USD, nav pietiekami daudz apjoma, lai sasniegtu pašreizējo līmeni.

Divi nosacījumi, kas parādīti diagrammā iepriekš, ir iespējamākie pārvietošanās maršruti par cenu nākotnē. Tomēr OKEx komanda uzskata, ka nav viegli tieši sadalīt 7000 USD, jo tirgum ir nepieciešami vairāk jaunu līdzekļu. Tas nozīmē, ka viena lieta, kas šajā tirgū nekad nemainās, ir tā, ka tā mainās visu laiku.

Diagrammas otrais nosacījums ir liela iespēja, jo tas dod vairāk laika konsolidācijai, kas nozīmē, ka pārrāvuma spēks būs spēcīgāks.

Ieguldītājiem tiek atgādināts, ka, ja šī tendence nevar izlauzties un noturēties stingri par 6500 dolāriem, tai ir jāaizsargājas no atkārtošanās riska. Ņemot vērā to, ka arī pašreizējās pārdošanas aktivitātes ir samērā vājas, zemāk redzamais atbalsts īslaicīgi var koncentrēties uz 5850 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6500 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 6 650 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6400 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6000 USD

ETH iestrēga zem USD 134, bet lāču apjoms ir vājš

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH ir parādījis noteiktu apjoma modeli, pirms tas sasniedza stingro pretestību 134 USD. Tomēr pēc tam, kad cena stagnē zem USD 134, tirdzniecības apjoms strauji sarūk. Tagad cena ir nedaudz samazinājusies virs 130 USD.

Tā kā pārdošanas apjomi pašlaik nav aktīvi, buļļi spēj paaugstināt cenu virs 134 USD tikai ar salīdzinoši lielu apjomu. Iespējams, ka pēc pārrāvuma un stabilizēšanās pie 134 USD ETH cena, iespējams, pārbaudīs 145 USD.

Pretējā gadījumā ieguldītājiem būtu jākoncentrējas uz pirmo atbalsta līmeni ap 130 USD, un, ja tas nokritīsies zemāk, tendence turpinās pārbaudīt 123 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 134 ASV dolāri
 • Vidēja termiņa pretestība: 145 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 130 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 123 USD

XRP turpina saskarties ar spiedienu pie 0,1750 USD

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

XRP atsitiena enerģija pakāpeniski vājinājās, kad tā nepieskārās spēcīgajam pretestības līmenim ap $ 0,1811. Tāpēc spiediens pie 0,1750 USD pretestības atbilda cerībām. Pirmais zemāk esošais atbalsts ir 0,1700 USD, ja tas ir zemāks. Pretējā gadījumā XRP turpinās atrast atbalstu 0,1650 ASV dolāru apmērā.

Tomēr, kā redzams iepriekš redzamajā diagrammā, katras izgāztuves pārdošanas apjoms pēc atsitiena ir daudz lielāks nekā atsitiena apjoms. Tas nozīmē, ka, ja cena nevar izjaukt pašreizējo stingro pretestību, ir viegli strauji nokrist. Tad ir iespējams pārbaudīt atbalstu aptuveni 0,1610 ASV dolāru apmērā.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1750 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1820 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1650 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1610 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me