BTC neizdodas stabilizēties par 7 000 USD, konsolidācija var ilgt ilgāk, nekā paredzēts: Kripto tirgus katru dienu

Piektdiena, 3. aprīlis: kriptogrāfijas valūtu tirgi šodien turpina atjaunoties, un preses laikā tops ieguva pat 10 procentus.

Bitcoin (BTC) ir palielinājies par aptuveni 5 procentiem, pēc šorīt izlaušanās tam kursējot nedaudz zem 7000 ASV dolāru tirgus.

Ēteris (ETH) pēdējo 24 stundu laikā ir pieaudzis par 6 procentiem, pārspējot iepriekšējo stingro pretestību 135 ASV dolāru apmērā, lai pēc preses laika tirgotos ap 145 dolāriem.

Arī Ripple’s XRP šajā dienā ir piedzīvojis stabilu, kaut arī nedaudz pieticīgāku izaugsmi, pārtraucot īstermiņa pretestību USD 0,175 par tirdzniecību ap $ 0,1801.

BTC saskaras ar pretestības zonu no 7000 līdz 7 300 USD

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Šorīt BTC pārtrauca izšķirošo pretestības punktu pie 7000 USD, taču tur neizdevās nostabilizēties. Cena spēja nospiest līdz 7 300 USD, bet strauji kritās.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka 7 000–7 300 USD ir pretestības zona. Tomēr tie nav divi atsevišķi pretestības punkti, tie drīzāk veido apakšas apakšējo un augšējo malu 2019. gada beigās, tāpēc ir sagaidāms kritums.

Fakts, ka tendence nespēja stabilizēties uz 7 000 ASV dolāriem, var atspoguļot to, ka martā krituma laikā zaudētās garās pozīcijas joprojām pastāv un cenšas atgūt savu kapitālu vai peļņu. Tādējādi ir viegli iedomāties, ka buļļu slazdu sagraušana nākotnē var atkārtoties.

Ieguldītājiem jāņem vērā, ka, ja cena joprojām var saņemt atbalstu aptuveni 6700 USD apmērā, nedēļas nogalē ir iespējams pārbaudīt 7000 USD. Bet tur būs grūti nostabilizēties, ja vien pārrāvums nebūs saistīts ar lieliem bullish apjomiem.

Tirgum ir nepieciešams laiks, lai konsolidētos

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Iepriekš minētā Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka, lai arī šī tendence šodien ir salauzusi 30 dienu slīdošo vidējo rādītāju (MA (30)), pozīcija ap 7 300 USD nodrošina stingru pretestību. Pašlaik ir grūti apstiprināt, ka cena var stabilizēties MA (30) vai nē.

Tomēr viena lieta, par kuru mēs varam būt pārliecināti, ir tā, ka 7 000 ASV dolāru ir iespējams atkārtoti pārbaudīt, līdz buļļi var noturēt cenu un iepriekšējās zaudētās pozīcijas atgūst savu kapitālu. Tirgum ir nepieciešams vairāk laika, lai konsolidētos.

Sakarā ar nesenajām vairākām izlaušanās neveiksmēm, daži buļļi var mainīt savu pozīciju uz īsu. Tas īstermiņā var izraisīt nelielu atsaukšanas diapazonu, taču šoreiz būs grūti nokrist zem 6000 USD.

Ieguldītājiem jāņem vērā, ka, kamēr 5650 ASV dolāru līmenis būs efektīvs, ievērojama izgāztuve vairs neatkārtosies.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 7000 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7 300 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6700 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6500 USD

ETH redz vājāku atsitienu

4H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH atsitiens šorīt nebija tik spēcīgs kā BTC. Vērši var nospiest cenu tikai līdz apmēram 150 ASV dolāriem, bet nespēj pārspēt iepriekšējo augstāko līmeni ap 153 USD. Tagad cena uz laiku saņem atbalstu 140 USD.

Lai gan skaļuma tabula rāda, ka pēdējo 36 stundu laikā buļļi bija aktīvi, skaļuma līmenim nebija skaidri pieaugoša signāla. Apgrieztais āmura modelis norāda, ka pārdošanas spiediens ir milzīgs 146–150 USD zonā.

Ieguldītājiem jāņem vērā, ka nepārtraukta sūknēšanas kļūme ietekmēs buļļu uzticību un ir viegli notikt liels kritums. Tāpēc atbalsta zona aptuveni 140 USD un 130 USD būs divas salīdzinoši svarīgās. Ja cena var pārtraukt kritumu ap 130 USD, tas nozīmē, ka var sagaidīt atsitienu.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 146 ASV dolāri
 • Vidēja termiņa pretestība: 150 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 138 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 128 USD

XRP saskaras ar jaunu īstermiņa pretestību 0,1830 ASV dolāru apmērā

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Lai gan XRP atlēciens radīja jaunu maksimumu ap $ 0,1880, milzīgs pārdošanas spiediens lika cenai strauji samazināties. Kādreiz šodien tas līdz šim bija zemāks par pirmo atbalsta līmeni ap $ 0,1780, bet tagad cena uz laiku pārvietojas ap $ 0,1800.

Ir skaidrs, ka atsitiena spēks šoreiz ir vājāks nekā 28. martā, kā tas skaidri atspoguļots skaļuma diagrammā.

Tāpēc gandrīz nav iespējams īstermiņā izveidot jaunu rekordu un salauzt šo konsolidācijas zonu. Tomēr, ja tendence noslīdēs zem 0,1780 USD, tas var pierādīt, ka tirgum ir jāpieņem vairāk, lai to labotu. 0,1650 USD būs spēcīgākais atbalsta līmenis, ja sāksies ilgāka atsitiena tendence.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1830 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1878 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1750 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1660 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me