BTC, kas, visticamāk, efektīvi pārtrauks lāču ķīli, tendence atkal var būt zem 6 000 USD: Kripto tirgus katru dienu

Piektdiena, 10. aprīlis: Lielākajā daļā populārāko kriptovalūtu tirgu tiek novērotas korekcijas, pēdējās 24 stundas cenas samazinājušās no 5 līdz 10 procentiem.

Bitcoin (BTC) ir noslīdējis nedaudz zem 7000 USD līmeņa, lai preses laikā tirgotos aptuveni 6900 USD apmērā, kas ir par aptuveni 5 procentiem mazāks.

Bitcoin Cash (BCH) un Bitcoin SV (BSV) dienā ir zaudējuši attiecīgi 9 un 11 procentus, abi atkārtoti absorbējot visus īstermiņa ieguvumus no nesenajiem bloku atlīdzības kritumiem.

Tā kā BTC noslīd zem 7K USD, tirgotāji meklē īstermiņa atbalsta līmeni

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Pirms šodienas BTC bija bijusi konsolidējoša modeļa pēc tam, kad to nomāca 7500 USD. Tā kā augstie līmeņi turpināja samazināties, lejupvērstais risks pakāpeniski pieauga, un vakar tendence īstermiņā nokritās līdz 7100 dolāriem. Lai gan tuvāko stundu laikā tendence strauji koriģējās, cena jau ir parādījusi lejupejošu signālu. Pašlaik cena ir īsi nokritusies zem 7000 USD.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka vakar lāču ķīļa apakšējās malas pārbaude ir parādījusi lūzuma pazīmes, un tirgus pamazām atbrīvo vājus signālus. Ņemot vērā pakāpenisku pārdošanas apjoma pieaugumu stundas līmenī, palielinās arī loģiskas pārrāvuma varbūtība.

Ja nākamo 8-12 stundu laikā šī tendence nevar atgriezties pie 7000 USD, tā var apstiprināt, ka iepriekšējais atsitiena posms zināmā mērā beidzas, un var sākties jauns dibena posms.

Bitcoin investoriem jāpievērš uzmanība pozīcijai, kurā cena tuvākajā nākotnē var stabilizēties. Ņem vērā 6 600 USD, 6 150 USD un 6 000 USD, kas ir potenciālie atbalsta līmeņi.

BTC varētu pārbaudīt iepriekšējo apakšu ap USD 4K

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Iepriekš redzamā Bitcoin ikdienas diagramma parāda skaidru apakšējās malas pārrāvumu. Tomēr šķiet, ka lāču tilpums joprojām nav pietiekami augsts, tāpēc ir arī iespējams, ka pārrāvums ir lamatas. Koncentrējieties uz apjoma maiņas nosacījumiem šovakar – ja līmenis joprojām ir zems un cena atgriežas līdz 7050 dolāriem, ieguldītājiem jābūt uzmanīgiem attiecībā uz īso pozīciju atvēršanu.

Tomēr, kā buļļu vājināšanās jau ir parādījusi šīs nedēļas laikā, pretestības zonu starp $ 7500- $ 7700 šobrīd ir grūti nojaukt. Tendence, iespējams, pārvietosies, kā parādīts 1. vai 2. nosacījumā iepriekšējās vienas dienas diagrammā.

1. nosacījums rāda, ka cena var pārtraukt dempingu aptuveni 6000 ASV dolāru apmērā, jo tā agrāk bija spēcīga atbalsta pozīcija. Ja tendence šeit atsitās, tas nozīmē, ka otrais dibens ir daudz augstāks nekā pirmais un atsitiena spēks būs spēcīgs.

2. nosacījums parāda sliktākas tirgus emocijas nekā 1, jo buļļi būs pesimistiski un ienāks vairāk lāču līdzekļu. Šajā gadījumā ir iespējams, ka cena pārbaudīs iepriekšējo līmeni, kas ir aptuveni 4000 USD. Tas nozīmē, ka atsitienam būs vajadzīgs vairāk laika, lai atgrieztos pie bullish tendences.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 7050 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7250 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 6850 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6700 USD

BCH Bulls uzskata, ka pēdējā aizsardzības līnija ir 198 USD

1H BCH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

BCH ietekme uz pusi ir sagremota uz īsu laiku, un cena turpināja vājināties.

Pārkāpis zem 250 USD atbalsta, BCH tagad ir atgriezies trīsstūra konsolidācijas zonā iepriekšējā perioda beigās, un uz laiku to atbalsta 232 USD.

Ievērojiet pārdošanas apjoma nosacījumu – ja līmenis var noturēt vai pat palielināties, 232 USD tajā brīdī nebūs efektīvs atbalsts.

Tomēr, tā kā tendence šobrīd turpinās, šī pozīcija, visticamāk, netiks stabilizēta, jo 224 un 215 USD, visticamāk, būs spēcīgs atbalsts. 198 dolāri būs buļļu pēdējā aizsardzības līnija. Ja cena uz tā stabilizējas, tas nozīmē, ka buļļiem nav nepieciešams pārāk daudz laika, lai sagatavotos nākamajai atsitienai. Kritums zem 198 USD nozīmē, ka, iespējams, tiks pārbaudīts iepriekšējais dibens.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 243 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 250 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 232 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 215 USD

Tieši pēc uz pusi BSV nonāk lācīgā zīmējumā

1H BSV / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

BSV ir gandrīz zaudējis visus pieauguma ieguvumus līdz pat pusei, kas notika šodien agrāk. Cenu īslaicīgi atbalsta 195 USD, taču lāču modelis ir acīmredzams. Kritums zem 188 USD nākotnē var kļūt par lielu varbūtību.

BSV apjoma tabula rāda, ka lāču fondi palielinās un neredz samazinājuma signālu, tāpēc 188 ASV dolāru atbalsts pašlaik var nebūt efektīvs. 188 USD pārsniegšana nozīmē, ka tendence atgriezīsies apakšējā zonā, jo šo pozīciju martā var uzskatīt par dibena kakla līniju. Kritums zem 170 USD var nozīmēt, ka šī tendence mēģina izveidot vēl vienu apakšu ap 130 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 202 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 228 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 188 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 170 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me