BTC aizdevumu procentu likme ir visaugstākā kopš 12. aprīļa: Nākotnes piektdiena

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Bitcoin (BTC) pagājušajā nedēļā darbojas šaurā diapazonā no 7 000 līdz 7 300 USD. Pirmdien, 20. aprīlī, sekoja Bitcoin straujš kritiens jēlnaftas un ASV akciju tirgos. Tad tā atrada neseno apakšu netālu no 6700 USD cenas un trešdien nedaudz atsitās.

Ceturtdienas pēcpusdienā gan Bitcoin sāka strauju ralliju, un augstākā cena ar milzīgu apjomu pārkāpa 7200 USD spiediena līmeni. OKEx ceturkšņa nākotnes (BTCUSD0626) cena pārsniedza aptuveni 7800 USD. BTC tirgo aptuveni 7500 USD preses laikā.

Pārvarējis 50 dienu slīdošo vidējo rādītāju tuvu 7150 ASV dolāriem un spiediena līmeni ap 7300 ASV dolāriem, BTC ātri pieauga līdz augstākajai cenai kopš 12. marta avārijas. Pašlaik tas ir iestrēdzis agrīnā smagajā tirdzniecības zonā ap 7650 USD.

Aplūkojot OKEx tirdzniecības datus, pēc ceturtdienas rallija daudzi rādītāji tika mainīti. BTC garā / īsā attiecība atkal pārsniedz 1.0.

BTC ceturkšņa nākotnes prēmija ir mainījusies no negatīvas uz pozitīvu, salīdzinot ar tūlītējo cenu. Tomēr dienas laikā ievērojami samazinājās atvērtā procentu likme (OI). Tirgus joprojām nav karsts, kā mēs gaidījām pirms uz pusi.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) 1D diagramma. Avots: OKEx

50 dienu / 100 dienu slīdošais vidējais – sarkans / dzeltens

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

BTC Long / Short attiecība pirms ceturtdienas pakāpeniski samazinājās, nokrītot no 1.2 līdz 0.9. Tad tas kopā ar ceturtdienas ralliju strauji pieauga līdz pat 1,25.

Tas norāda, ka vairāk cilvēku ieņem garas pozīcijas nekā īsi pašlaik. Attiecība ir tuvu šī mēneša maksimumam, taču joprojām ir zema, salīdzinot ar februāra maksimumu virs 2,5. Ja tirgus spēj saglabāt augšupejošo impulsu, skaitam ir daudz iespēju palielināties.

Datu apkopošanas laiks: 4/17 12:00 līdz 4/24 12:00 (UTC)

Long / Short Ratio parāda attiecību starp kopējo lietotāju skaitu, kuri laika posmā atver garās pozīcijas, salīdzinot ar atvērtajām īsajām pozīcijām. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un mūžīgajiem mijmaiņas līgumiem. Lietotāja garo / īso pusi nosaka tā neto pozīcija BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad ir atvērta garā pozīcija, jābūt atvērtai arī īsajai pozīcijai, lai to līdzsvarotu. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

BTC pamatam izdevās pakāpties virs $ 0 līdz $ 8, lai gan BTC cena ceturtdien pārsniedza USD 400, kas atspoguļo zināmu nenoteiktību tirgus uzticībā.

Pirms ceturtdienas BTC Basis nedēļas lielāko daļu atradās negatīvā teritorijā. Nākotnes tirgi neizrāda tik lielu optimismu pirms uz pusi, kā varēja gaidīt.

Datu apkopošanas laiks: 4/17 12:00 līdz 4/24 12:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Fjūčeru cena atspoguļo tirgotāju cerības uz bāzes aktīva cenu, šajā gadījumā Bitcoin. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir optimistisks.

Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka vispārējais tirgus ir pesimistisks. Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk iespēju šķīrējtiesai.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Atvērtie procenti (OI) pirms ceturtdienas mītiņa iknedēļas maksimumu sasniedza 5,51 miljonā līgumu. Tad tas samazinājās par 7,5% līdz aptuveni 4,93 miljoniem līgumu (1 līgums = 100 USD). Tas norāda, ka daļa īso pozīciju tika likvidēta vai slēgta un tirgū nebija daudz garo pozīciju. Šīs izmaiņas ir ļoti līdzīgas pagājušās nedēļas izmaiņām, kas liecina, ka buļļi cenu pieauguma laikā guva peļņu un slēdza savas pozīcijas.

Datu apkopošanas laiks: 4/17 12:00 līdz 4/24 12:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir kopējais nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu skaits. Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju. Līdz šim OI ir samazinājies līdz 4,77 miljoniem līgumu.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

BTC maržinālo aizdevumu rādītājs ceturtdien sāka milzīgu augšupeju. Attiecība pieauga no 0,3 līdz 0,63, kas ir augstākais līmenis kopš 12. aprīļa. Tas norāda, ka to lietotāju skaits, kuri aizņemas BTC, ievērojami samazinājās, jo aizņemoties BTC parasti ir paredzēts atvērt īsās pozīcijas.

Datu apkopošanas laiks: 4/17 12:00 līdz 4/24 12:00 (UTC)

Aizdevumu starpība ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika posmā. Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un, aizņemoties BTC, mērķis ir saīsināt pamatā esošo monētu.

Ja starpības aizdevuma koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad starpības aizdevuma koeficients ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējie skaitļi vēsturiski ir norādījuši apvērsuma laiku.

Tirgotāja ieskats

Xuanhaimmoer, TradingView autors

Katru dienu Bitcoin diagrammas ietvaros mēs redzam, ka buļļi patiešām dominē. Bet cik daudz spēka buļļiem vajag, lai Bitcoin cena augtu? MA (20) Bitcoin ikdienas diagrammā joprojām pieaug, un tas ir labs atbalsts cenas paaugstināšanai.

1D BTC / USD diagramma. Avots: TradingView

Pirms divām dienām mēs redzējām cenu Rorning Star-Reversal Candlestick Pattern formu. MA (200) mērķis ikdienas ietvaros joprojām ir pievilcīgs Bitcoin mērķis – 7 900 USD.

Vakar Bitcoin izlauzās no trīsstūra modeļa ar milzīgu darījumu apjomu. Tas būs pamats buļļiem, kas nonāk augstākā līmenī. Un es ticu, ka Bitcoin pirms korekcijas vai izrāviena virzīsies uz priekšu 7900 USD.

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Pēc ceturtdienas rallija ievērojami samazinās vēl viena strauja BTC cenas krituma risks. Mums ir liela varbūtība redzēt vēl vienu kāpumu pēc konsolidācijas perioda. 4 stundu līmenis ir konsolidēts pieaugošā modelī, savukārt 1 stundas līmenis uzrāda labu augšupejošu impulsu.

Vakardienas maksimums, 7 810 USD, ir ļoti tuvu 12. marta avārijas sākuma līmenim 7 970 USD. Īstermiņa atbalsts ir USD 7400 – ja vien šis atbalsts ir derīgs, BTC, visticamāk, atkārtoti pārbaudīs 7970 USD. Tirgus noskaņojums joprojām nav karsts, taču BTC saīsināšana var nebūt laba ideja, jo līdz pusei ir atlikušas tikai mazāk nekā 20 dienas.

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me