Bitcoin zem spiediena 7K USD, cena turpina meklēt atbalstu pie 6 500 USD: Crypto Market Daily

Trešdien, 15. aprīlī: Kripto tirgi pēdējo 24 stundu laikā piedzīvo ļoti nelielu svārstīgumu. Lielākajā daļā populārāko kriptovalūtu dienā cenu svārstības ir mazāk nekā viens procents.

BTC cenu svārstībām ir nepieciešami atbilstīgi apjomi, lai izlaistu

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Vakar Bitcoin nelielais atsitiens neizdevās pārbaudīt pretestības diapazonu no 6 900 līdz 7 000 ASV dolāriem. Cena samazinājās līdz 6800 dolāriem tikai pēc neilgas uzturēšanās 6 990 ASV dolāru apmērā. Iespējams, ka cena turpinās pārbaudīt šo pretestības līmeni.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka pašreizējā 1 stundas tendence ir pakļauta spiedienam pie galvenā pretestības līmeņa 7000 USD. Šis līmenis var kļūt par šīs stundas atsitiena virsotni, un ir salīdzinoši liela varbūtība, ka cena turpinās meklēt atbalstu virzienā uz USD 6500.

Lai arī šonedēļ 6500 un 7000 ASV dolārus var uzskatīt par tendenču kustības apgabala augšējo un apakšējo malu, neliela apjoma svārstību dēļ cena var pārsniegt 7000 USD vai nokristies zem 6500 USD.

Tomēr, ņemot vērā pēdējā laikā zemo tirdzniecības apjomu, ir gandrīz neiespējami panākt efektīvu izrāvienu. Tikai tad, kad cenas svārstīgums sakrīt ar apjomu, pārtraukums var būt pietiekami spēcīgs, lai turpinātu.

Pašreizējais atsitiens varētu būt pirmais bullish wave

1W diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Palielinot diagrammas rāmi, OKEx tirgus analīzes komanda atzīmēja iepriekšējo augšējo un apakšējo daļu, lai pārliecinātos, ka ir skaidrs, kur viļņus identificēt..

Parasti visā ciklā ir trīs galvenie vilces viļņi un pieci galvenie bullish viļņi. Ja mēs iedomājamies, ka marta kritums ir apakšējais, tad vilces vilnis no augšas pie 13 898 ASV dolāriem var savienot trīs viļņus, kā parādīts diagrammā.

Trešais galvenais vilces vilnis var ietvert arī piecus apakšviļņus – tas nozīmē, ka pašreizējais dibens ap 3880 ASV dolāriem nav zemākais, tāpēc cena var radīt jaunu dibenu, ja notiks šis nosacījums.

Sakarā ar to, ka maijā tuvojas uz pusi, pirmajam iepriekš aprakstītajam nosacījumam var būt lielāka iespējamība. Pašreizējais atsitiens var kļūt par pirmo bullish vilni, un pēc atvilkšanas viļņa (piemēram, 2. vilnis sarkanā krāsā) cena nākotnē var atgriezties līdz relatīvi augstam punktam.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6 950 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7 100 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6750 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6550 USD

ETH pārvietojas dubultā augšējā modelī

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH atsitienu šodien ir bloķējis 161 USD, kas ir nedaudz zemāks nekā iepriekšējais, kas bija aptuveni 162 USD. Pēc vāja atsitiena cena tagad ir nomākta par 160 ASV dolāriem.

Aplūkojot ETH 1 stundas diagrammu iepriekš, tendence pāriet uz dubultu augšējo modeli. Tā kā otrā augšdaļa ir zemāka par pirmo, šis modelis būs vājāks nekā klasiskais scenārijs.

Ja nākamais atsitiens nevar pārtraukt 160 ASV dolāru, dubultā augšējā shēma varētu veiksmīgi veidoties, un cena, iespējams, vispirms pārbaudīs atbalstu aptuveni 155 ASV dolāru apmērā. Ja tas nokritīsies zem tā, cena turpinās atrast atbalstu 150 ASV dolāru apmērā.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 160 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 165 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 155 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 150 USD

Nesenie XRP atsitieni veido lācīgu tendenci

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

0,1900 USD kļūst par pirmo pretestību XRP cenai. Iepriekš minētā vienas stundas diagramma parāda, ka, savienojot katru nesenās atsitiena katru virsotni, tiek izveidota lācīga tendences līnija. Trendline ir efektīvi pārbaudīta jau divas reizes.

Ja tendence tendenci joprojām nomāc trešo reizi, tas var nozīmēt, ka tendences līniju var uzskatīt par stingru pretestību un tā būs nozīmīga atsauce, lai spriestu par tendences turpmāko virzību.

Ja tendence īstermiņā atkal nepārbauda 0,1900 USD, tā, visticamāk, nokritīsies zem 0,1850 USD un, iespējams, pat pārbaudīs atbalstu zem 0,1800 USD, kas ir gandrīz 0,1760 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1925 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1960 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1850 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1760 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me