Bitcoin veido konverģences trīsstūri, atvilkšanas apakšdaļa varētu saņemt atbalstu aptuveni 6 950 ASV dolāru apmērā: kriptogrāfijas tirgus katru dienu

Ceturtdiena, 23. aprīlis: lielākā daļa populārāko kriptovalūtu pēdējo 24 stundu laikā piedzīvo vieglu vai mērenu pieaugumu.

Bitcoin (BTC) turpina svārstīties virs 7000 USD, dienā redzot 1,5 procentu pieaugumu.

Ethereum (ETH) ir pieaudzis par 3,4 procentiem, redzot otro lielāko desmit monētu pieaugumu.

Ripple’s XRP pēdējās 24 stundas laikā ir pieaudzis tikai par 0,6 procentiem, joprojām tirgojoties zem 0,19 ASV dolāriem.

7200 USD grūti pārvarēt ar pašreizējiem apjomiem

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Pēc tam, kad Bitcoin tika nomākts ar pretestības zonu starp 7200–7 300 USD, tendence šorīt kritās un tagad ir atradusi atbalstu 7 050 USD. Pēdējo divu stundu laikā tendence parādīja atsitiena signālu, taču vieta ir ierobežota, jo nav viegli pārtraukt 7200 USD ar pašreizējo skaļuma līmeni.

Sarkanie apļi 1 stundas diagrammā iepriekš parāda, ka, tā kā 7. aprīlī cena sasniedza virsotni 7 470 USD, katras nākamās atsitiena augšdaļa bija zemāka – sasniedzot apmēram 7 300 USD un pēc tam 7 200 USD.

Zaļie apļi norāda, ka arī katra stundas atvilktne ir bijusi augstāka par iepriekšējo, aptuveni 6450 un pēc tam 6750 ASV dolāri.

Konverģences trijstūra modelim ir klasiskas pazīmes. Tāpēc var paredzēt, ka šī posma apakšējā daļa var saņemt atbalstu aptuveni 6 950 ASV dolāru apmērā. Ieguldītājiem jāņem vērā, ka, ja atvilkums vai atsitiens pārvietojas augstāk vai zemāk nekā iepriekšējais augšējais vai apakšējais, tas, iespējams, nozīmē, ka nākamā tendence būs redzama ikdienas līmenī.

Bitcoin pārvietošanās laukums sašaurinās starp MA (30) un MA (60)

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Bitcoin vienas dienas diagramma joprojām parāda, ka pašlaik šī tendence nav salauzusi MA atbalstu (30) vai MA pretestību (60). Tomēr pārvietošanās zona sašaurinās, kas nozīmē, ka pārtraukums varētu notikt tuvākajās dienās.

Tirgotājiem pirms ienākšanas tirgū jāapstiprina, ka pārtraukums ir racionāls. Izlaušanās laikā varētu parādīties divi apstākļi. 1. stāvoklī tendence ir spēcīga, un ir iespējams, ka vairāk nekā viena trešdaļa no pirmā salauztā svečtura veidosies virs MA (60). Šajā stāvoklī tendencei ir grūti atgriezties iepriekšējā apgabalā. Pretējā gadījumā, ja virs MA ir tikai viena trešdaļa svečtura (60), tas var nozīmēt, ka pārrāvums ir vājš un iespējams, ka tas ir slazds. To pašu principu piemēro, ja tas nokrītas zem MA (30).

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 7 200 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7 300 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 7050 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6 950 USD

Ir jāpierāda ETH MA (30) atbalsts

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH maģistra grāds (30) pēdējo trīs stundu laikā ir izrādījies efektīvs atbalsts. Tomēr tam vēl ir vajadzīgs laiks, lai pierādītu atbalsta spēku, jo pārbaudes periods ir bijis īss.

Tomēr, lai arī šī tendence savulaik skāra 187 ASV dolārus, kas ir tikai nedaudz zemāki par neseno topu ap 189 ASV dolāriem, ETH bullish spēks līdz šim nav pieaudzis līdz spēcīgam līmenim. Trūkst atlecošās enerģijas.

Ja šīs nedēļas nogalē tendence atkal samazināsies zem 175 USD, tas, iespējams, veidos dubultu augšējo modeli un cena var pārbaudīt 166 USD. No otras puses, ja cena pēc pullback joprojām var stabilizēties par 180 USD, šajā stāvoklī ir iespējama vēl viena atsitiena pārbaude 189 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 183 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 187 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 178 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 175 USD

XRP atbalsts ir 0,1885 USD

4H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Kā rāda XRP 4 stundu diagramma, pēc vakardienas pārrāvuma šo tendenci īslaicīgi atbalsta 0,1885 USD. Tomēr apgrieztais āmura modelis, kas izveidojās pirms divām stundām, deva vēršu vājināšanās signālu. Pretestība ap $ 0,1920 pašlaik ir pietiekami smaga.

Arī skaļuma līmenis samazinās līdz nesenam rekordzemam līmenim, un pieaugums var notikt jebkurā nakts stundā. No pašreizējā pretestības un atbalsta līmeņa redzesloka tā, visticamāk, samazināsies, taču tendence var atjaunoties, nepieskaroties 0,1780 ASV dolāriem, ja lāču apjoms nevar turpināt augt.

Īstermiņa investoriem, jo ​​kustīgais diapazons samazinās un XRP ir monēta, kas krasi svārstās, ir svarīgi atcerēties, ka jūs nevarat turēt pārāk ilgi un iestatīt piemērotu stop loss.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1920 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1950 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1885 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1780 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me