Bitcoin tīkla izmantošanas padomi par 12 000 ASV dolāru vērtējumu, uzlabojoties tirgus noskaņojumam – tehniskā otrdiena

Īsumā

  • Kripto tirgu noskaņojums parasti ir optimistisks, jo Bitcoin (BTC) cenas atguva 9 300 USD līmeni.
  • Dati rāda, ka investori ir pozitīvi vērtējuši BTC cenas sešu mēnešu periodā, savukārt citi rādītāji liecina par USD 12 000 / BTC vērtību ar pašreizējo tīkla pieprasījumu.
  • Daži no altkoīna atpalicējiem ir panākuši panākumus, jo DeFi žetonu rallijs paņēma pārtraukumu.

Tirgus pārskats

Noskaņojums ir ievērojami uzlabojies plašākā kriptogrāfijas valūtas tirgū, jo Bitcoin otrdienas agrīnā sesijā Āzijā satricināja neseno tendenci, kas saistīta ar diapazonu, un īsi atguva līmeni virs 9 300 USD..

Lai gan BTC cenu darbība otrdien var izskatīties nedaudz, salīdzinot ar neseno DeFi ralliju, dati rāda, ka vidēja termiņa investori joprojām ir pozitīvi attiecībā uz vadošo kriptovalūtu.

Sentix dati rāda, ka Bitcoin stratēģiskā aizspriedumi šajā ceturksnī ir saglabājušies samērā augsti un nesen atjaunojās līdz 0.3. Biļetenu atjauninājumā Patrick Hussy, Sentix izpilddirektors, teica, ka skaitlis liek domāt, ka “pēc pašreizējās konsolidācijas var sagaidīt pozitīvu Bitcoin cenas tendences turpinājumu. Tā kā īstermiņa noskaņojums ir atdzisis, kā plānots pēdējās nedēļās, šāds tendences turpinājums drīz varētu sākties. ”

Sentix BTC stratēģiskā aizspriedumi saglabājās salīdzinoši augstā līmenī. Avots: Sentix

Turklāt būtisks pieprasījums pēc Bitcoin tīkla var būt vēl viens pozitīvs faktors, kas vidējā termiņā stiprina BTC cenu pozitīvo tendenci.

Bloomberg dati rāda, ka Bitcoin aktīvo adrešu 30 dienu vidējais rādītājs izraisīja izlaušanos un sasniedza augstāko līmeni kopš 2019. gada februāra. Ņemot vērā to, kā pēdējo reizi tas notika, Bitcoin tika novērtēts 12 000 ASV dolāru apmērā, pašreizējo cenu 9 300 USD var uzskatīt par nepietiekami novērtētu ar istabu par atzinību.

Bitcoin aktīvo adrešu 30 dienu vidējais rādītājs sasniedza augstāko punktu kopš 2018. gada februāra. Avots: Bloomberg

Lai arī citi ķēdes rādītāji un vispārējā institucionālā interese ir skatāmie faktori, aktīvo adrešu metrika tiek uzskatīta par vienu no galvenajiem tīkla reālās izmantošanas rādītājiem un būtiski ietekmē tā novērtējumu..

Citur lielo un vidējo vāciņu altkīni ir sasnieguši panākumus. Bitcoin SV (BSV) ir redzējis dažas ievērojamas kustības, iegūstot 20%, savukārt Chainlink (LINK) pieauga vairāk nekā 16%. No otras puses, šķiet, ka DeFi žetonu buļļi izskatās noguruši, jo Kyber Network (KNC) tirdzniecība bija tikai par 2% augstāka, un Compound Governance Token (COMP) zaudēja -3%..

Jūlijs varētu būt notikumu pilns mēnesis kriptogrāfijas telpai ar Cardano’s (ADA) Shelly jaunināt fokusā, TRON (TRX) 4.0 izlaidums un Bitcoin Diamond (BCD) uz pusi gaidāms līdz mēneša beigām.

Cenu analīze

BTC / USDT – Bulls varētu pārņemt no šejienes

BTC / USDT izstrādāja nelielu ikdienas vēršu modeli, un pirmdienas cenu darbība pāru atgrieza jūnija tirdzniecības diapazonā.

Momentum ir parādījis uzlabojumus līdzās bullish svečturu modelim, MACD ražojot bullish crossover, neskatoties uz palikšanu negatīvajā zonā. Stohastika radīja arī vēršu krosoveru un mēģināja pārvarēt neseno lejupslīdi.

Lai gan noskaņojums joprojām ir pozitīvs, un pamati šķiet labvēlīgi buļļiem, pāris var atkārtoti pārbaudīt 50 dienu slīdošo vidējo atbalstu netālu no 9 350 USD zonas. Ja atbalsts tur tiks apstiprināts, pāris varētu atkārtoti apskatīt 23. jūnija maksimumu netālu no 9780 USD.

No otras puses, viena gada pretestības pagrieziena atbalsta līnija joprojām ir svarīgs zemāks skatāmā līmenis, sēžot netālu no $ 8700 zonas.

BTC / USDT dienas diagrammā vērojams straujš modelis. Avots: OKEx, TradingView

ETH / USDT – vēl nav izlaušanās

Mūsu pēdējā tehniskās otrdienas izdevumā mēs uzsvērām 78,6% Fibonacci retracement atbalsta nozīmi ETH / USDT. Pirmdienas cenu darbība radīja arī citu augšupejošā trijstūra modeļa posmu. Tomēr būtu pāragri teikt, ka šajā brīdī var sagaidīt augšupeju, jo trieciena augšpusē esošā pretestība, kas atrodas netālu no 250 USD, joprojām ir spēkā.

Momentāli bija vērojami daži pozitīvi notikumi, MACD atgriežoties pozitīvajā jomā ar bullish crossover. MOM indikators ir arī mainījis tendenci, kas norāda, ka ir izveidojies augšupvērsts impulss.

Ar neobjektivitāti, kas ir noliekta uz augšu, pāris vispirms īsā laikā var atkārtoti pārbaudīt psiholoģiski svarīgo 250 ASV dolāru līmeni, savukārt 227 ASV dolāri varētu būt zemākais skatāmā līmenis.

Augšpusē esošais trīsstūris ETH / USDT ikdienas diagrammā. Avots: OKEx, TradingView

LTC / USDT – Buļļiem joprojām ir vieta, kur skriet

Savā pēdējā analīzē mēs arī uzsvērām īstermiņa cenu atsitiena iespēju attiecībā uz LTC / USDT, un tas tagad ir apstiprināts.

Stohastiskie, RSI un MOM rādītāji visi deva pozitīvu signālu, un augšupejošais impulss ir kļuvis arvien spēcīgāks. Tomēr tirdzniecības apjoms nav atbildis cenu darbības un impulsa rādītājiem.

Šī novirze varētu nozīmēt, ka, pirms atkārtoti pārbaudīt kanāla augšējo pretestību, cenai var būt nepieciešama turpmāka konsolidācija.

Pēc sasniegšanas kanāla apakšā LTC / USDT atsitās. Avots: OKEx, TradingView

BSV / USDT – paredzot ilgtermiņa nedēļas atsitienu

Pēc ilgtermiņa kanāla zemākā atbalsta sasniegšanas BSVUSDT radīja spēcīgu nedēļas atsitienu.

Kamēr 10 nedēļu un 20 nedēļu mainīgais vidējais rādītājs ir tuvojies viens otram, 10 nedēļu MA varētu pieaugt virs 20 nedēļu MA ar kopējo uzlaboto noskaņojumu tirgos. Ja nākamajās dienās tiks apstiprināts iknedēļas zelta krusts, tas varētu liecināt par vidēja vai ilgtermiņa augšupejošas tendences sākumu.

“Momentum” ir piedzīvojis arī ievērojamu atsitienu, kad RSI pēc nolaišanās zem 40 ir atgriezusies 50 līmeņos.

BSV / USDT nedēļas atsitiens. Avots: OKEx, TradingView

LINK / USDT – nepieciešama konsolidācija pēc jauna gada augstākā līmeņa

LINK / USDT otrdien sasniedza svaigu viena gada augstāko līmeni un radīja strauju izlaušanos no pēdējā kanāla. Tomēr pazīmes liecina, ka pārim, iespējams, būs jāapvienojas, pirms turpinās rallijs.

Gan RSI, gan stohastika atrodas pārpirktajā zonā, kas liek domāt, ka cenas lejupslīde tagad ir ievērojami lielāka nekā augšupvērstā.

Pāris ir sasniedzis arī augšējo Bollinger joslu, kas nozīmē, ka cenu kāpums no šejienes var sākt palēnināties.

Ir svarīgi redzēt, vai pāris īsā laikā var pārvērst kanāla augšējo pretestību par atbalstu. Ņemot to visu vērā, 5,2 ASV dolāri varētu būt pirmais skatāmā līmeņa līmenis, savukārt 20 dienu slīdošais vidējais rādītājs tuvu 4,6–4,7 ASV dolāriem varētu būt vēl viena joma, uz kuru koncentrēties.

Katru dienu kanālu sadalījums vietnē LINK / USDT. Avots: OKEx, TradingView

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me