Bitcoin tirgotāji uzskata, ka stundas bullish tendenču līnija ir ciets atbalsts zem 6,4 000 USD: Kripto tirgus katru dienu

Kripto tirgi pēdējās 24 stundās ir stabilizējušies, lai šodien, 25. martā, spiestu laiku. Lielākajā daļā desmit labāko monētu dienā notiek aptuveni 1-2 procentu izmaiņas.

Bitcoin (BTC) cenšas pārvarēt 7000 USD punktu, saskaroties ar lielu pretestību aptuveni 6900 USD. Dienas laikā vadošā kriptonauda ir samazinājusies par 2 procentiem, šobrīd OKEx tirdzniecība ir aptuveni 6600 USD.

Ēterā (ETH) pēdējās 24 stundas laikā ir vērojams arī neliels kritums, OKEx spot tirgū tirgojoties ap USD 137..

Trešais lielākais kriptogrāfiskais produkts, Ripple’s XRP, dienā ir samazinājies tikai par 1 procentu, pretoties aptuveni 0,16 ASV dolāriem.

BTC saskaras ar izšķirošu pretestību 6 900 USD līmenī

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Lai gan BTC vakar, 24. martā, ieguva atbalstu tuvu 6500 ASV dolāriem, atsitiena impulss nebija spēcīgs, un tirdzniecības apjomi joprojām bija zemi. Pēc tam, kad BTC pirmo reizi tika bloķēts $ 6,900 līmenī, otrajā mēģinājumā neizdevās pārvarēt $ 6,800.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka, konsolidācijas diapazona apakšdaļai pakāpeniski pieaugot, augstākais punkts pakāpeniski samazinās. Tas nozīmē, ka vieta cenu aktivitātei ir attiecīgi sašaurināta.

Privātajiem ieguldītājiem pastāv riski izvēlēties garās un īsās pozīcijas. Pat ja dominējošie spēki pēkšņi paaugstina cenu īsā laika posmā, ja tas nespēj izlauzties cauri 7000 USD, joprojām pastāv risks, ka cena samazināsies, veidojot tapu.

No otras puses, ja lāči nomāc cenu, tas joprojām ātri atgriezīsies pašreizējā apgabalā, ja tas nesamazināsies zem 6000 USD.

Tātad, ja bullish tendences līnija stundas līmenī paliek spēkā, krituma varbūtība ir maza, un vislabāk ir gaidīt izlaušanos izšķirošajā brīdī un pēc tam ienākt tirgū.

Samazinoties pirkšanas apjomam, buļļiem ir grūti izcelties līdz 7 000 USD

Iepriekš minētā Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka cena nepārtraukti pieaug un tuvojas 7000 USD. Šķiet, ka izlaušanās notiks jebkurā brīdī, tomēr apjoma tabula norāda, ka nebūs grūti pārvarēt šo stingro pretestības līmeni, jo pirkšanas apjomi faktiski samazinās.

Tas nozīmē, ka, ja tuvāko stundu laikā skaļuma līmeņi nevarēs uzlaboties, cena varētu samazināties.

Investoriem nav jāuztraucas par šo iespēju pārāk daudz. Ja cenu korekcija var apstāties virs straujas tendences līnijas, pēc īsa konsolidācijas perioda izlauzumam joprojām var būt iespēja.

Tomēr, ja cena sadalās zem tendenču līnijas un tas nomāc atsitienu, tas nozīmē, ka dempings ilgs ilgāk, nekā paredzēts.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6 900 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7000 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6400 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6000 USD

ETH saskaras ar īstermiņa pretestību 145 USD apmērā

4H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Īstermiņa ETH amplitūda ir šaura. Cenai joprojām ir grūti pārvarēt diapazonu no 134 līdz 145 dolāriem.

Neatkarīgi no tā, vai buļļiem vai lāčiem dienas laikā ir aktivizācijas pazīmes, investori var tieši pievērst uzmanību stingrajam pretestības punktam 155 USD un spēcīgā atbalsta apgabala efektivitātei no 110 līdz 120 USD.

Investoriem vajadzētu pamanīt, ka 145 USD pārkāpšana nozīmē tikai to, ka bullish spēks kļūst arvien spēcīgāks. Tas nenozīmē, ka tendence iziet no konsolidācijas zonas, ja vien nav salauzta pretestības zona ap 155 USD. Apjomu mainīgais stāvoklis ir arī vēl viens svarīgs faktors, kas jāņem vērā.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 145 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 155 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 134 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 120 USD

XRP parāda pretestību 0,165 ASV dolāru apmērā, tirgotāji vēlas īstermiņa atbalstu

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Attiecībā uz XPR nesen 0,1650 USD ir izrādījies spēcīgs pretestības punkts. Ja tirdzniecības apjoms nevar palielināties, pašreizējo pretestības pozīciju būs grūti īslaicīgi izjaukt.

Tas nozīmē, ka zemāks atbalsts – aptuveni 0,1600 USD – nav pietiekami spēcīgs. Kad cena sāk kristies, 0,1440 USD var kļūt par pirmo efektīvo atbalsta līmeni.

Atcerieties, ka nav piemērots laiks, lai ievadītu ilgu laiku, ja cena īstermiņā tikko pārsniedza 0,1650 USD. Tirgotājiem vajadzētu gaidīt, kamēr cena stabilizēsies, un pārvarēt vidēja termiņa pretestības līmeni 0,1750 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1650 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1750 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1440 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1270 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me