Bitcoin stundas tendence augšējā kanālā, bet pārdošanas spiediens zem 7 300 USD joprojām ir spēcīgs: kriptotirgus katru dienu

Pirmdiena, 20. aprīlis: kriptovalūtu tirgos ir novērojamas vieglas korekcijas pēdējo 24 stundu laikā pēc izaugsmes nedēļas nogalē.

Bitcoin (BTC) turas virs 7000 USD līmeņa, tagad pretoties aptuveni 7300 USD.

Ethereum (ETH) ir spēcīgs sniegums, nedēļā pārsniedzot 10 procentus. Cena ir paaugstinājusies virs stingras pretestības 176 USD apmērā, lai preses laikā tirgotos virs 180 USD.

Ripple’s XRP pabeidza efektīvu lāču kanāla izlaušanos un tirgo virs 0,19 USD.

BTC 1 stundas tendence bullish kanālā

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

BTC tika bloķēts pēc tam, kad nedēļas nogalē nedaudz palielinājās līdz USD 7 300, un cena stabilizējās pēc atgriešanās līdz USD 7 050. Šoka tendence šorīt vairākas reizes neizdevās pārbaudīt 7200 USD pretestību, un buļļi atkal parādīja vājumu.

OKEx tirgus analīzes komanda atzīmē, ka BTC ir tendence stabilizēties virs šī punkta, nedēļas nogalē pārvarot 7 000 USD, parādot nepārtraukta atsitiena tendenci. Galvenais svētdienas atsitiena iemesls, lai sasniegtu 7300 USD, ir tas, ka zem šīs pozīcijas gandrīz nav stingras pretestības.

Bitcoin nespēja pārbaudīt 7 300 USD nozīmē, ka buļļiem nav pietiekami daudz spēka, lai tuvākajā laikā izlauztos cauri intensīvās tirdzniecības zonai. Lai gan 1 stundas tendence joprojām ir augšupejošā kanālā, pretestība ap 7300 dolāriem joprojām ir spēcīga, tāpēc pastāv iespēja, ka cena kritīsies.

Ja tendence nenokrīt zem kanāla apakšējās malas, mēs varam turpināt gaidīt turpmāku atsitienu. Pretējā gadījumā Bitcoin varētu pārbaudīt USD atbalsta efektivitātes samazināšanos aptuveni 7 000 USD apmērā.

6H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

To parāda Bitcoin 6 stundu diagramma Viļņu princips ir piemērojams arī konsolidācijas tendencēs. Investori varētu izmantot šo teoriju, lai spriestu par tirgus nākotnes tendencēm – tas ir arī labs veids, kā atrast ieejas un beigu punktus konsolidācijas modelī.

Tā kā tendenci ir bloķējis 7200 USD, kas ir zemāks par iepriekšējo augstāko līmeni ap 7450 USD, tas var nozīmēt, ka 3. vilnis virzās uz beigām un parādīsies 4. vilces vilnis. Parasti cena vienmēr iegūs atbalstu ap konsolidācijas zonas apakšējo malu, un izlaušanās parasti notiek 5. vilnī.

Tomēr investoriem jāatgādina, ka 5. vilni var paplašināt pieciem apakšviļņiem, ja tirgus ir samērā vājš. Tātad izlaušanās būs atkarīga no pašreizējā apgabala atbalsta un pretestības spēka. Apakšviļņi var parādīties, ja 5. viļņu bloķē 7 300–7 450 USD vai atbalsta 6500–6 600 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 7 200 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7500 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6 950 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6550 USD

ETH vada starp altkoīniem

4H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Aplūkojot iepriekšminēto 4 stundu ETH diagrammu, mēs redzam, ka tas ir kļuvis par spēcīgāko altcoin pēdējā laikā, pateicoties tā iepriekšējā augstā līmeņa aptuveni 176 USD spēcīgai pārrāvumam. Tagad šī nostāja sniedz efektīvu atbalstu pašreizējai tendencei.

Tomēr, lai arī atsitiens šķiet pietiekami spēcīgs, lai sagaidītu lielāku izaugsmi, pretestība aptuveni 190–195 ASV dolāriem par ETH ir absolūti smaga, jo pagājušajā gadā un šī gada sākumā šī teritorija bija intensīvās tirdzniecības zonas augšējā mala. Tā kā šajā jomā ir daudz pārdošanas skaitītāju, īstermiņā šo tendenci nebūs viegli pārvarēt.

ETH apjoma tabula rāda, ka pēdējās divās nedēļās tirdzniecība ir bijusi aktīvāka, un, salīdzinot ar citiem altkoīniem, ETH bullish emocijas ir visspēcīgākās. Tomēr vairāk buļļiem ir jāievada, lai cena pārsniegtu 195 USD, pašreizējie apjomi nav pietiekami.

Investori tuvākajā laikā var koncentrēties uz 176 ASV dolāru atbalsta efektivitāti un sagaidīt turpmāku atsitienu, ja cena turpinās stabilizēties..

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 190 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 206 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 176 ASV dolāri
 • Vidēja termiņa atbalsts: 166 ASV dolāri

XRP redz efektīvu izlaušanos

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

XRP 1 stundas diagramma parāda, ka nedēļas nogalē šī tendence ir salauzusi lāču kanāla augšējo malu. Izrāviena efektivitāte tika pierādīta šorīt, jo pirmo atvilkšanu pēc pārrāvuma atbalstīja 0,1888 USD – augstāk nekā augšējā mala.

Pārvietošanās no lāču kanāla nozīmē, ka tendence uz laiku ir atstājusi vājo zonu. Apvienojumā ar pakāpenisku bullish apjoma pieaugumu, visticamāk, īsā laikā cenu būs grūti atgriezties kanāla zonā.

Tomēr augšējo pretestību ap $ 0,1975 nav viegli pārvarēt, jo tas pārstāv konsolidācijas apgabala dibenu no 7. līdz 10. aprīlim. Šajā reģionā ir iespējams atgriezties, ja šīs nedēļas pirmajā pusē cena var stabilizēties aptuveni 0,1900 USD apmērā. Pretējā gadījumā XRP var vēlreiz pārbaudīt augšējo malu.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1950 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1975 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1900 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1865 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me