Bitcoin saskata lielu kritumu ieguves grūtībās, bet kalnrači joprojām ir dzīvi: tirgus vērošana nedēļā

Bitcoin (BTC) cenas pieaugums šonedēļ palēninājās pēc ātras atsitiena pagājušajā nedēļā. Tradicionālajos tirgos S&P pieauga 10,21 procents šonedēļ, lielākais nedēļas pieaugums kopš 2009. gada marta kā ASV Kongress nobalsoja lai saņemtu rēķinu par 2 triljoniem dolāru – lielāko ASV vēsturē. Šis solis ir paredzēts, lai mazinātu ekonomikas ciešanas, ko izraisa koronavīrusa (COVID-19) globālās izplatības ietekme..

Šonedēļ pieauga arī zelta fjūčeri 9,5 procenti, viņu lielākais nedēļas pieaugums kopš 2008. gada septembra. Bitcoin tajā pašā tirdzniecības periodā pieauga gandrīz par 7 procentiem, bet pēc ASV akciju tirgus slēgšanas kritās.

Bitcoin un ASV akcijas turpina atšķirties. 90 dienu Pīrsons Korelācijas koeficients starp BTC un S&P 500 samazinājās no maksimuma 0,598 17. martā līdz 0,516 27. martā, saskaņā ar Monētu rādītāji.

OKEx BTC / USDT pret S&P 500 nākotnes stundas cena. Avots: Tradingview

Dramatisks kalnrūpniecības grūtību kritums

Tā kā kopš februāra beigām sabruka Bitcoin cena, kriptonauda tīklā piedzīvoja dramatiskas izmaiņas kalnrūpniecības grūtībās gada 26. martā. Ieguves grūtības samazinājās 15,95 procenti līdz 13,91T saskaņā ar Oklink.com

Tas ir piekto reizi Bitcoin vēsturē tīkls ir samazinājis grūtības par vairāk nekā 10 procentiem, un tas ir lielākais jebkad samazinājums absolūta jaukšanas jauda pēc Glassnode domām.

Saskaņā ar ieguves baseina NovaBlock, Bitcoin’s datiem vislielākās grūtības procentos notika 2011. gada 31. oktobrī, kad tas samazinājās no 1,47 miljoniem līdz 1,20 miljoniem, kas ir par 18 procentiem mazāk. Grūtību kritums norāda, ka mazāk kalnraču konkurē par tikko kaltu bitkoinu, jo tas kļuva mazāk izdevīgi.

Saskaņā ar Oklink BTC uz pusi atpakaļskaitīšanas lapa, Paredzams, ka Bitcoin uz pusi samazināsies aptuveni 12. maijā. Bitcoin atlīdzība par bloku samazināsies no 12,5 monētām vienā blokā līdz 6,25 pēc pusēm. Lietotāji var tiešraidē skatīties atpakaļskaitīšanu lapā.

Bitcoin grūtības vs cena. Avots: Glassnode

Bitcoin kalnrači nepadodas

Pēc Tokenanalītiķu dati ko dibinātājs un izpilddirektors Jai Prasad minēja čivināt, kalnraču atlikumi nesamazinās, neskatoties uz cenu kritumu COVID-19 dēļ. Labākie kalnrači un baseini darbojas kā parasti. Bet kalnrūpniecības platformu vidējā pārdošanas cena ir samazinājusies par 30-50 procentiem, salīdzinot ar cenu pirms Ķīnas pavasara svētkiem februāra vidū, liecina kalnraču intervija autors Odaily.

Bitmain izpilddirektors Vu Dzihans teica iekšā intervija šonedēļ viņš ir salīdzinoši optimistisks par Bitcoin cenu 2020. gadā. Ekonomiskās aktivitātes atjaunošanās un valdību kvantitatīvās atvieglināšanas politikas dēļ viņš uzskata, ka finanšu aktīvu cenai vajadzētu atjaunoties.

Turklāt izgāja jauna veida Bitmain kalnrūpniecības platformu – Antminer S19 izpārdošanā pagājušajā nedēļā, izpārdošana 24 stundu laikā. S19 skaitļošanas jauda ir sasniegusi 110T, kas šobrīd ir vismodernākā kalnrūpniecības platforma, ievērojami apsteidzot konkurentus.

 Kopējais kalnraču atlikums. Avots: Tokenanalyst

Bullish tendences līnija nav derīga

Saskaņā ar OKEx tirgus analīzes komandas 27. marta cenu piektdien Bitcoin cena piektdien nokritās zem 6400 USD, kas ir izšķirošs līmenis īstermiņa un vidēja termiņa laika grafikam. Galvenā kriptonauda preses laikā tirgo aptuveni 6 200 USD.

OKEX BTC / USDT cena. Avots: OKEx

BTC Long / Short Ratio – kas parāda lietotāju attiecību ar neto garajām un īsajām pozīcijām noteiktā laika posmā – pašlaik atgriežas līdz 0.96 pēc krituma līdz tik zemam kā 0.67 sestdien, 28. martā. Lietotāju skaits ar īsām pozīcijām joprojām ir nedaudz augstāks nekā garš.

BTC garā / īsā attiecība 3 / 22-3 / 30. Avots: OKEx atvasināto instrumentu tirdzniecības dati

Jaunais Bitcoin nākotnes ceturkšņa līgums (BTCUSD0626) tika uzsākts piektdienas pēcpusdienā pēc Honkongas laika. Zemāk redzamajā diagrammā ir redzama negatīva prēmija USD 44 starp ceturkšņa nākotnes un tūlītējām cenām preses laikā, kas norāda, ka lielākā daļa tirgus dalībnieku sagaida, ka uz priekšu tūlītējā cena virzīsies uz leju.

BTC ceturkšņa nākotnes pamats 3 / 22-3 / 30. Avots: OKEx atvasināto instrumentu tirdzniecības dati

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me