Bitcoin Rebound nomāc 7200 USD, bet Space for Downward Movement Limited: Crypto Market Daily

Ceturtdiena, 16. aprīlis: Kripto tirgi pēdējās stundās piedzīvo strauju izaugsmi. Bitcoin (BTC) dienā ir palielinājies par 3 procentiem, tirgojoties virs USD 7 000 pretestības līmeņa.

Ethereum (ETH) ir piedzīvojis vēl lielāku izaugsmi, pēdējo 24 stundu laikā palielinoties par 7 procentiem un virzoties uz 170 ASV dolāriem.

Savukārt Ripple’s XRP ir pieaudzis pieticīgāk – tikai par 2 procentiem. Šobrīd monētas cena ir 0,1889209 USD, un tā tuvojas īstermiņa pretestības līmenim, kas nedaudz pārsniedz 0,19 USD.

Atbalsts 6,5 000 ASV dolāru apmērā ir spēcīgs

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Bitcoin tikko piedzīvojis lielu atsitienu pēdējo divu stundu laikā. Cena, kas izsūknēta no svarīgā atbalsta apgabala, aptuveni 6500 USD, un tagad cenšas pārspēt pretestību 7200 USD.

OKEx tirgus analīzes komanda ir atzīmējusi, ka 6500 USD iepriekš bija intensīva tirdzniecības zona 2019. gada beigās un pēc tam konsolidācijas zona, sākot no pagājušā mēneša. Ņemot to vērā, atbalsta spēks šajā jomā būs spēcīgs, un lāču fondiem patlaban būs grūti nospiest cenu zem šī līmeņa.

Turklāt pozīcija, kas atrodas netālu no 6500 dolāriem, daudziem investoriem ir arī garīga cenu meklēšana, tāpēc parasti var paredzēt atsitienu no turienes. Kā parādīts iepriekš redzamajā diagrammā, apakšējā atšķirība starp Moving Average Convergence Divergence (MACD) un cenu diagrammu arī liecināja par atsitienu.

Investoriem jāatzīmē, ka atsitiena apjoms šoreiz ir pieaudzis līdz augstam līmenim. Ja dažu nākamo stundu laikā cena tiek aizvērta ar garāku augšējo ēnu, tas var nozīmēt, ka atsitiens tuvojas beigām. Pretējā gadījumā, ja apjomi neatgriežas zemākā līmenī, nākotnē ir iespējams pārbaudīt augstāko punktu ap 7400 USD.

Bitcoin ikdienas diagramma parāda konsolidāciju

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Novirzot mūsu skatu uz dienas grafiku, ir skaidrs, ka tendence joprojām ir konsolidācija, un diapazons ir no 7500 līdz 6500 USD, gandrīz 1000 USD no pārvietojamās vietas.

Šo stabilo tendenci var uzskatīt par vaļu darbību, izmantojot strauju svārstību modeli, lai piesaistītu privātos investorus iekļūt viņu slazdos, un pēc tam absorbējot no tiem skaitītājus.

Iespējams, ka pirms BTC samazināšanās uz pusi maijā tendence var turpināties konsolidēties pēdējā līmenī, un galvenie fondi cenu uzspiedīs brīdī, kad tie būs piemēroti. Tādēļ, ja cena samazināsies līdz zemākam līmenim pirms pusi, tā būs laba iespēja iekļūt garajā pozīcijā. Tomēr bullish spēks būs spēcīgāks, nekā gaidīts, ja cena var stabilizēties līdz 7000 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6 950 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7 100 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6750 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6550 USD

ETH redz vēl spēcīgāku atsitienu

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Salīdzinot ar BTC, ETH atsitiens šodien ir bijis salīdzinoši spēcīgāks. Augstākā cena ir gandrīz skārusi iepriekšējo augstāko līmeni – 176 USD. Lai gan, tā kā tendence tiek nomākta un parādījies pullback signāls, atbalsta pozīcija ap $ 165 būs svarīga. Ja to var atbalstīt un tas stabilizējas, tendence varēs pārbaudīt cieto pretestību 180 ASV dolāru apmērā.

ETH apjoma tabula rāda, ka vakardienas atsaukšanas spēks bija vājāks nekā 13. aprīlī. Tas nozīmē, ka, lai gan stundas tendence ir samazinājusies, telpa ir ierobežota. Kopā ar lielo bullish apjomu, kas pieaudzis pēdējās stundās, īstermiņā būs grūti izveidot jaunu zemāko līmeni.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 176 ASV dolāri
 • Vidēja termiņa pretestība: 180 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 165 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 150 USD

XRP pārtraukums var nebūt efektīvs

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

XRP turpina pārvietoties pa lāču kanālu. Kriptogrāfijas valūtas pēdējo divu atlēcienu augšdaļu bloķēja kanāla augšējā mala. Teorētiski, ja augšējā mala var bloķēt cenu trešo reizi, tas pierāda kanāla efektivitāti.

Dažu pēdējo stundu laikā, kaut arī tendence vienreiz izlauzās cauri augšējai malai, tā strauji atkrita un tagad to joprojām nomāc. Tāpēc ieguldītājiem jāņem vērā, ka pārkāpšana, visticamāk, būs nepatiesa. Ja cena atkal var pārsniegt augstu pirkšanas apjomu, pārrāvumu var uzskatīt par efektīvu.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1940 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1960 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1870 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1820 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me