Bitcoin nākotnes tirgus tālu no pārkaršanas, jo cenu pārbaude ir 9 600 USD: Nākotnes piektdiena

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Bitcoin (BTC) cena pēdējās septiņās dienās veidoja dubultdibena izlaušanās modeli, pieaugot par vairāk nekā 10 procentiem no nedēļas zemākā līmeņa – 8 590 ASV dolāriem, līdz preses laikā tirgojās ap 9600 ASV dolāriem, vēsta OKEx Quarterly Future (BTCUSD0626).

The izlausties notika trešdienas rītā pēc UTC, jo BTC pārkāpa dubultdibena modeļa kakla izgriezumu aptuveni 9 000 ASV dolāru apmērā, pirms mazliet iet uz sāniem un atkal iet Ceturtdiena. Skatoties uz OKEx tirdzniecības dati, mēs varam redzēt, ka BTC Long / Short Ratio pēc trešdienas rallija atjaunojās no 0.85 līdz virs 1.0 un BTC Basis atgriezās pozitīvajā teritorijā. Tā kā šodien ir maija nākotnes līgumu derīguma termiņš, šajā nedēļas nogalē gaidāma paaugstināta svārstīgums.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD0626) 1D diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējums OKEx tirdzniecības datu lapa izpētīt vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

Pagājušās nedēļas laikā BTC garās / īsās attiecības bija zemākas par 1,0 pirmajās trīs dienās, pirms sāka pieaugt. Kopš trešdienas attiecība ir saglabājusies virs 1,0, kas atbilst cenu izmaiņām. Pašlaik attiecība ir ap 1,1, kas norāda, ka daudzi mazumtirgotāji joprojām turas pie saviem šortiem, neskatoties uz to, ka pēdējās divās dienās cena ir pieaugusi par 1000 ASV dolāriem.

Datu apkopošanas laiks: no plkst. 5/22 0:00 līdz 5/29 6:00 (UTC)

Long / Short Ratio parāda to lietotāju kopskaita attiecību, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar atvērtajām īsajām pozīcijām. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un mūžīgajiem mijmaiņas līgumiem. Lietotāja garo / īso pusi nosaka tā neto pozīcija BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad ir atvērta garā pozīcija, jābūt atvērtai arī īsajai pozīcijai, lai to līdzsvarotu. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

The OKEx BTC ceturkšņa nākotne prēmija pēc ceturtdienas mītiņa pieauga virs 60 ASV dolāriem, liekot domāt par optimismu tirgos. Tas iezīmē vēl vienu tirgus noskaņojumu, jo nedēļas vidū prēmija sēdēja negatīvajā teritorijā.

Esošais contango nav pārāk pārliecinošs un ļoti cieši seko Bitcoin cenai. Pēdējā augstā prēmija bija maija vidū, kad 150 USD prēmija atbilda Bitcoin cenai aptuveni 10 000 USD.

Datu apkopošanas laiks: no plkst. 5/22 0:00 līdz 5/29 6:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa fjūčeru cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz bitkoina cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Atvērtie procenti (OI) strauji pieauga svētdienas vakarā, kad cena virzījās uz leju. Tajā pašā laikā mēs redzējām labu aktīvās pirkšanas apjomu, kas, iespējams, atspoguļoja buļļu ienākšanu tirgū par pievilcīgām cenām.

Pēc svētdienas maksimuma sasniegšanas ar 6,28 miljoniem līgumu (1 līgums = 100 USD) OI samazinājās līdz pašreizējiem 5,57 miljoniem. Buļļi ir atritinājuši savas pozīcijas divu dienu mītiņa laikā, ko pavadījusi lāču likvidācija.

Jāatzīmē, ka OI nav daudz palielinājies no marta vidējā līmeņa 3,64 miljoniem, lai gan cena ir palielinājusies par aptuveni 170 procentiem.

Datu apkopošanas laiks: no plkst. 5/22 0:00 līdz 5/29 6:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

Aizdevumu procentu likme galvenokārt samazinājās līdz ceturtdienai, samazinoties no aptuveni 2.1 līdz trešdienas zemākajam līmenim 0.85. Attiecība strauji pieauga pēc tam, kad Bitcoin šķērsoja 9200 dolārus, un šobrīd tas ir aptuveni 2,0. Tas norāda, ka ceturtdienas rallijs ir izraisījis daudz pieturas zaudējumu spot maržas tirgū.

Datu apkopošanas laiks: no plkst. 5/22 0:00 līdz 5/29 6:00 (UTC)

Aizdevumu procentu likme ir spot tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja aizdevumu īpatsvars ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskatss

Maikls van de Popē, Pilna laika tirgotājs

Parasti nākotnes līgumu termiņa beigas rada īstermiņa nestabilitāti (vai arī to ir darījušas agrāk, un mēs to zinām arī no nesenā naftas sabrukuma), taču kopumā cenas izmaiņas vairs tik ļoti neietekmē.

Kopumā vienprātība ir tāda, ka kopš smagās avārijas no 12. marta tirgus joprojām turpina virzīties uz augšu un turpina to darīt. Šādu tendenci iezīmē nemainīgi augstāks dibens, kurā nesenais apvērsums no 8650 ASV dolāriem parāda vēl vienu augstāku dibenu.

Visticamāk, tas būtu pieskāriens virs pretestības 10 300 USD, lai redzētu, kur mēs varam virzīties no turienes.

Robijs, OKEx tirgus analītiķis

Trešdienas un ceturtdienas rītos mēs katru stundu novērojām vairāk nekā 10 miljonus ASV dolāru, un īsā spiediena dēļ cena bija virs 9600 dolāriem. Tomēr tas ir spēcīgs pretestības līmenis, un BTC būs jāatrod nepārtraukts atbalsts starp USD 8,450 un $ 9,600, pirms tas tuvākajā nākotnē varēs mēģināt vēl vienu posmu līdz USD 9 850.

Fakts, ka lielākā daļa nākotnes rādītāju ir neitrāli, nozīmē, ka ir iespējams virzīties uz augšu, pirms apstākļi pārkarst. Pienācīgas prēmijas atdošana arī ir īslaicīga.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me