Bitcoin nākotnes tirgotāji uz žoga, neskatoties uz neseno cenu novērtējumu

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Kopš septembra sākuma, ievērojot atbalstu USD 10 000 apmērā, pagājušajā nedēļā Bitcoin (BTC) pieauga par 8%. Kamēr vadošā digitālā valūta svārstījās aptuveni no 10 400 līdz 11 300 USD, tai ir izdevies pārvarēt pretestību USD 10 750 vērtībā un šobrīd tā tirgo aptuveni USD 11 000, kā norādīts OKEx ceturkšņa nākotnes (BTCUSD1225) cenā..

Tirgus dalībniekiem jāņem vērā arī tas, ka OKEx ceturkšņa nākotne ir pārvietota no BTCUSD0925 uz BTCUSD1225, jo pirmā derīguma termiņš beigsies nākamajā piektdienā.

Ņemot vērā to, kā ceturkšņa nākotnes derīguma termiņš ir pārvietots uz decembra beigām, visredzamākais rezultāts ir tāds, ka BTC pamats ir atkal virs 2%. Tas, kas nav tik acīmredzams, ir iemesls, kāpēc BTC garā / īsā attiecība turpināja samazināties, cenām nedēļā turpinot augt. Tā kā garā / īsā attiecība turpina sasniegt rekordzemu līmeni, viens izskaidrojums varētu būt arbitrāži, kas pārvieto savu BTC uz Ethereum blokķēdi ražas audzēšanai un savu pozīciju ierobežošanai, izmantojot atvasinājumus.

Savukārt atklātā interese šonedēļ noritēja raiti, sakrājoties atkal virs 900 miljoniem USD. Mēs neuzskatījām nekādus lielus vaļu virzības, bet uz vietas piesaistītais tirgus šķiet mazāk pārliecināts, ka cenas turpinās pieaugt. Tas kopā ar garās / īsās attiecības kritumu liecina par iespējamu konsolidācijas periodu vidējā un īstermiņa periodā.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD1225). no plkst. 7:00 pēc UTC 18. septembrī. Avots: OKEx, TradingView

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju

BTC garā / īsā attiecība

Garas / īsās attiecības nedēļas laikā turpināja samazināties, pat ja Bitcoin cena pieauga līdz 11 000 USD un bija 0,68, kad BTC nedēļas augstāko līmeni sasniedza 11 300 USD.

Divi iespējamie šīs uzvedības izskaidrojumi ir mazumtirgotāji, kas īsās bikses ievada par augstām cenām, jo ​​nav pārliecības par turpmāku novērtējumu, un ienesīguma lauksaimnieki pēc aktīvu pārvietošanas uz Ethereum ierobežo savas BTC pozīcijas, izmantojot atvasinātos instrumentus..

Pašreizējā garā / īsā attiecība 0,7 nepārprotami ir visu laiku zemākā līmenī, kas ir krietni zemāk par pagājušās nedēļas vidējo rādītāju 1,1. Tomēr nākotnē, kad hedžētās īsās pozīcijas tiks slēgtas, tās darbosies kā spēcīgas ilgas.

Datu apkopošanas laiks: 9/11 4:00 UTC līdz 9/18 4:00 UTC

Garā / īsā attiecība salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un mūžīgajiem mijmaiņas darījumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka viņu neto pozīcija BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Lai gan nedēļas laikā mēs redzējām negatīvas prēmijas par ceturkšņa fjūčeriem, pēc ceturkšņa fjūčeru līguma pārejas uz decembri bāze atjaunojās līdz aptuveni 100 ASV dolāriem.

Pirmdienas rītā prēmija bija samazinājusies līdz USD 75, taču trīs nedēļas pēc kārtas pieauguma dienas nedēļā tā strauji pieauga, un tagad tā ir virs 2,0% jeb 200 USD.

Datu apkopošanas laiks: 9/11 4:00 UTC līdz 9/18 4:00 UTC

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Konkrēta laika bāze ir vienāda ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Fjūčeru cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes līgumu pamats var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atklātie procenti un tirdzniecības apjoms

Pagājušajā piektdienā atklātā procentu likme nokritās līdz pēdējam zemākajam līmenim – 788 miljoniem ASV dolāru, pirms tā atgriezās pie pašreizējās vērtības aptuveni 900 miljonu ASV dolāru apmērā. Tomēr šīs nedēļas cenu pieaugums nebija saistīts ar ievērojamu tirdzniecības apjoma pieaugumu.

OI izmaiņas vairāk atbilda cenu izmaiņām šonedēļ, un straujas OI pieauguma neesamība, jo cenas kritums norāda uz vaļu trūkumu ienākt šortos.

Datu apkopošanas laiks: 9/11 4:00 UTC līdz 9/18 4:00 UTC

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atklātie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC maržas aizdevuma koeficients

Nedēļas laikā BTC maržas aizdevuma rādītājs parādījās diezgan nejauši. Lai arī cenas joprojām mainījās, izmaiņas bija minimālas, jo tās pamatā svārstījās starp 4,5 un 6,8.

Proti, šī attiecība strauji paslīdēja pēc tam, kad trešdien Bitcoin bija pārsniedzis 11 000 ASV dolāru, kas norāda uz vietējo tirgotāju neuzticību tam, ka cena turpinās pieaugt.

Datu apkopošanas laiks: 9/11 4:00 UTC līdz 9/18 4:00 UTC

Nodrošinājuma aizdevuma koeficients ir tūlītēja tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir to saīsināt.

Ja starpības aizdevuma koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Kaut arī īstermiņa novērtējums kartēs joprojām saglabājas, jo Bitcoin pagājušajā nedēļā pārsniedza 10 750 USD pretestību, spēcīgs pretestības līmenis veidojas 30 un 60 dienu mainīgajos vidējos rādītājos.

Turklāt, ņemot vērā to, kā trešdien novērojām Bitcoin vērtības pieaugumu DeFi avārijas laikā, tirgus dalībniekiem jāturpina vērot tirgu par korelācijas pazīmēm starp DeFi kritieniem un BTC pieaugumu.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me