Bitcoin nākotnes darījumi atspoguļo atjaunotu tirgus optimismu pēc Tesla 1,5 miljardu dolāru pirkšanas

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Šajā Bitcoin ilgajā nedēļā mēs redzējām, ka Tesla paziņoja par pirkumu 1,5 miljardu ASV dolāru vērtībā, kam sekoja virkne jaunāko ziņu, virzot vadošo digitālo valūtu ārpus 40 000 USDT atzīmes, lai šodien pieskarties augstākajam 49 000 USDT, kā norādīts OKEx BTC spot cena. Kamēr cena kopš tā laika ir koriģēta, pārbaudot 46 800 USDT līmeņus, BTC tagad tirgo aptuveni 47 300 USDT.

Pagājušajā piektdienā mēs apspriedām tirgus optimismu un to, kā ceturkšņa BTC nākotnes līgumu BTCUSD0326, kura termiņš beidzas marta beigās, tirdzniecība bija aptuveni 39 000 USD. Raksta tapšanas brīdī tas pats līgums tirgojas ar 49 339 USD, kas ir tieši 2 000 USD virs BTC spot indeksa cenas 47 339 USD.

Līdzīgi kā saskaņā ar OKEx nākotnes līgumiem, atklātā procentu likme šonedēļ turpināja pieaugt, pieaugot no aptuveni 2,17 miljardiem USD līdz vairāk nekā 2,48 USD, bet pašreizējā bāze ir aptuveni 4% un garā / īsā attiecība ir 1,53. Pievienojiet tam faktu, ka, lai arī pastāvīgo mijmaiņas darījumu finansēšanas likmes ir augstas (0,08% BTCUSD un 0,105% BTCUSDT), tomēr nav pilnībā pārkarsētas, dod Bitcoin iespēju augt.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD0326), sākot no 12. februāra pulksten 7:00 pēc UTC. Avots: OKEx, TradingView

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

Šīs nedēļas garais / īsais koeficients ir mainījies līdz ar cenu, bet lielākoties palika rūdīts, izņemot gadījumus, kad vakar, 11. februārī, tas pieskārās 1.80, jo BTC šķērsoja 48 500 USDT. Tā kā tie bija pārkarsuši līmeņi, sekoja korekcija, un attiecība pašlaik ir aptuveni 1,53, kas joprojām ir viena no augstākajām vērtībām šonedēļ.

Attiecība, kas mainās ar cenu, norāda, ka mazumtirgotāji sekoja rallijam, un, lai arī pašreizējā attiecība ir salīdzinoši augsta, tā tomēr atstāj vietu vēl vienam mēģinājumam sasniegt 50 000 USD.

OKEx BTC garā / īsā attiecība starp 5. februāri un 12. februāri

Garā / īsā attiecība salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Līdzīgi kā pagājušajā nedēļā, BTC ceturkšņa nākotnes prēmija šonedēļ saglabājās veselīgā līmenī, lielākoties pārvietojoties no 4% līdz 5%. Zemākais punkts bija 7. februārī pirms Tesla pirkšanas ziņu izplatīšanas, pēc kura tas sasniedza 5,54%, pirms atkāpās līdz pašreizējam līmenim aptuveni 4,50%.

Ir skaidrs, ka pēc Tesla pirkšanas tirgus ir atguvis optimismu un vidējā termiņā, visticamāk, saglabāsies pozitīvs.

OKEx BTC nākotnes līgumi laika posmā no 5. februāra līdz 12. februārim

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Konkrēta laika bāze ir vienāda ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Fjūčeru cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas arbitrāžai.

Atklātie procenti un tirdzniecības apjoms

Atklātā interese šonedēļ ir ievērojami pieaugusi, sākot no 2,11 miljardiem līdz pat 2,48 miljardiem. Kārtējo reizi strauji pieauga pēc tam, kad parādījās ziņas par Telsa pirkumu, pirms tam gan OI, gan apjomi kopumā samazinājās.

Īpaši straujais OI pieaugums notika, kad BTC no 39 000 USDT sasniedza 44 000 USDT līmeni, padarot to par svarīgu zonu, kas jāuzrauga, ja cena sāk sadalīties.

OKEx BTC nākotnes procenti un apjoms ir atvērts laikā no 5. februāra līdz 12. februārim

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atklātie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC maržas aizdevuma koeficients

BTC maržinālo aizdevumu rādītājs ievērojami samazinājās no aptuveni 18 līdz 13.30, jo Bitcoin pēc Tesla ziņām vispirms pieauga. Pēc tam attiecība atkal pieauga 9. un 10. februārī, sakrītot ar nākamajiem BTC kāpumiem.

Šī tendence norāda, ka spot sviras tirgotāji pirmā pieauguma laikā guva peļņu un pēc tam atkal izmantoja sviru, lai dzenātu cenu, kad tā pacēlās no 45 000 USDT līmeņa. Attiecība pēdējās stundās atkal samazinājās un pašlaik ir aptuveni 15, kas joprojām norāda uz pozitīvu tirgus noskaņojumu.

OKEx BTC maržas aizdevuma koeficients laikā no 5. februāra līdz 12. februārim

Nodrošinājuma aizdevuma koeficients ir tūlītēja tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā.. 

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kas aizņemas BTC, mērķis ir to saīsināt.

Ja starpības aizdevumu koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Maikls van de Popē

Ziņas atkal ir vērojamas attiecībā uz Bitcoin, tāpēc tendence joprojām ir ļoti augšupejoša – un, neskatoties uz finansējuma likmēm, tā var turpināt darboties.

Īpaši ņemot vērā to, ka tirgū ir tik daudz adopcijas un pircēju, mēs nepārtraukti varam redzēt, ka pirkšanas spiediens vēl vairāk palielina Bitcoin cenas.

Tomēr, negatīvi vērtējot, es gribētu redzēt, ka Bitcoin darbojas virs USD 43 000. Ja tiek pazaudēti 43 000 USD, mēs varam redzēt, ka ievērojams kritums notiek zemākos diapazonos, kas arī sadalītu finansējuma likmes vienādos līmeņos.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me