Bitcoin nākotne atspoguļo optimismu pirms vēlēšanu rezultātiem, neraugoties uz vieglu peļņas gūšanu

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Vētrainās ASV vēlēšanas neapšaubāmi bija lielākais notikums, kas šonedēļ ietekmēja tirgus. Vēlēšanu nakts sākumā lielākā daļa mētājamās valsts devās pie Trampa, taču pēc tam, kad sākās balsu iesūtīšana, Baidens pārņēma vadību vairākos kaujas laukos. Tirgi ātri reaģēja uz šo pagriezienu, jo Bitcoin beidzās līdz ar akciju tirgu pēc tam, kad trešdienas rītā Viskonsīnā mainījās vēlēšanu aptaujas.

Tā kā vēlēšanu rezultāti arvien vairāk dod priekšroku Baidena uzvarai, gan akcijas, gan kriptovalūtas turpina vēršanos. Ceturtdien Bitcoin sasniedza 10% pieaugumu un šorīt sasniedza trīs gadu augstāko līmeni – 15 968 USD, atbilstoši OKEx BTC indeksa cenai. Pašlaik OKEx ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD1225) tirgojas ar prēmiju 300 USD jeb 2% virs indeksa cenas.

Pagājušās nedēļas Futures Friday rakstā mēs atzīmējām, kā OKEx tirdzniecības dati atspoguļo tirgus uzticību vidēja termiņa un ilgtermiņa cenām. Šīs nedēļas straujais pieaugums garajā / īsajā rādītājā norāda, ka privātie investori dzenāja cenu ralliju. Tikmēr tirdzniecības apjomi kopš trešdienas palielinājās, un to papildināja BTC bāzes pieaugums.

Šie tehniskie dati norāda, ka tirgus noskaņojums veicina īstermiņa cenu pieaugumu. Tomēr peļņas gūšana uz vietas piesaistītajā tirgū, iespējams, radīs spiedienu uz cenu.

Četru stundu diagrammā 30 un 60 slīdošie vidējie rādītāji parāda skaidru vēršanos pret bullish – un kopumā šis noskaņojums tiek pastiprināts un, visticamāk, turpināsies arī tuvākajā nākotnē.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD1225), no 6. novembra plkst. 7:00 pēc UTC. Avots: OKEx, TradingView

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

Garā / īsā attiecība pirms ceturtdienas lielākoties bija nemainīga, svārstoties diapazonā no 0,7 līdz 0,8. Straujais kāpums notika pēc tam, kad ceturtdienas rīta nākotnes nākotnes līgumu cena pārsniedza USD 15 000, koeficientam lecot no 0,8 līdz 0,95. Tas ir arī augstākais punkts, ko šis rādītājs sasniedzis kopš oktobra vidus. Šis garās / īsās attiecības pieaugums norāda, ka privātie investori dzenāja cenu kāpumu.

Turklāt, tā kā BTC pastāvīgā mijmaiņas darījuma finansēšanas likmes joprojām nav pārkarsušas, mēs varam sagaidīt, ka pašreizējais bullish noskaņojums saglabāsies īstermiņā.

Datu apkopošanas laiks: no plkst. 10:30 līdz 4:00 pēc UTC līdz plkst. 11/6 4:00 no UTC

Garā / īsā attiecība salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Bāzes starp ceturkšņa nākotnes līgumiem un spot tagad ir līdz 300 USD jeb aptuveni 2% – salīdzinājumā ar 180 USD trešdienas rītā. Tomēr šī prēmija nav tik augsta, salīdzinot ar 350 USD jeb 2,7% oktobra pēdējā svētdienā, kad cena izlauzās cauri 13 000 USD.

Salīdzinoši pašreizējā prēmija ir veselīgā līmenī un parāda tirgus uzticību. Bet nākamās nedēļas laikā tirgus dalībniekiem ir jāuzmanās no potenciāli pārkarsētā pamata, kas norāda uz gaidāmo korekciju.

Datu apkopošanas laiks: no plkst. 10:30 līdz 4:00 pēc UTC līdz plkst. 11/6 4:00 no UTC

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atklātie procenti un tirdzniecības apjoms

Atklāta procentu likme līdz trešdienai turpināja svārstīties ap 1 miljardu ASV dolāru. Bet ceturtdien mēs redzējām, ka tā nedēļas maksimums sasniedza 1,15 miljardus ASV dolāru, kas norāda, ka tirgus noskaņojums atbilst cenu kustībai. Tirdzniecības apjomi palielinājās arī pēc trešdienas, kas liecina, ka tirgus dalībnieki vajā cenu darbību.

Datu apkopošanas laiks: no plkst. 10:30 līdz 4:00 pēc UTC līdz plkst. 11/6 4:00 no UTC

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC maržas aizdevuma koeficients

Interesanti, ka BTC maržas aizdevuma koeficients atkal virzījās pretējā virzienā uz garo / īso attiecību – tas vakar samazinājās no 11,5 līdz 7,8, pieskaroties cenai. Tas norāda, ka tirgotāji spot sviras tirgū sāka slēgt pozīcijas un gūt peļņu.

Mums jāskatās turpmākā šīs attiecības kustība, lai redzētu, vai tirgotāji sāk vēl vienu piesaistīšanas kārtu, kas būtu pozitīva zīme tirgum.

Datu apkopošanas laiks: no plkst. 10:30 līdz 4:00 pēc UTC līdz plkst. 11/6 4:00 no UTC

Nodrošinājuma aizdevuma koeficients ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja starpības aizdevuma koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Ceturtdienas straujais pieaugums ievērojami uzlaboja tirgus bullish noskaņojumu un potenciāli ir pavēris ceļu Bitcoin vismaz pārbaudīt visu laiku augstāko līmeni.

Tehniski pēc ceturtdienas sūkņa ir atcelta bijusī iespējamā lāču atšķirība četru stundu līmenī. Dienas atbalsta līmenis ir USD 15 650, par ceturkšņa nākotnes cenu, jeb USD 15 350 uz vietas tirgu.

Tomēr ASV vēlēšanu attīstība, visticamāk, turpinās ietekmēt cenu īstermiņa darbību un svārstības.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me