Bitcoin izceļas, bet Uniswap uzmanības centrā ir UNI Launch Hype

Market Watch Weekly ir pārskats par kriptogrāfijas tirgiem un attīstības tendencēm katru nedēļu.

Bitcoin (BTC) cenu darbība pagājušajā nedēļā parādīja spēku, iegūstot 6.63%. Vadošā digitālā valūta pagājušajā pirmdienā tika atvērta netālu no 10 300 USD un pēc tam ātri pārcēlās līdz 10 800 USD, pirms tika uzsākta konsolidācijas fāze. Sestdien BTC drukāja iknedēļas maksimumu 11 179 ASV dolāru apmērā atbilstoši OKEx BTC spot cenai, taču kopš tā laika cena ir samazinājusies. Kopumā Bitcoin šobrīd saskaras ar pretestību 11 200 USD apmērā, savukārt spēcīgs atbalsts ir redzams aptuveni 10 800 USD.

OKEx BTC Spot 1h diagramma – 9/21. Avots: OKEx, TradingView

Pa to laiku neviens no galvenajiem altkoīniem nav sekojis līdzi Bitcoin ieguvumiem. Etera (ETH), labākā izpildītāja, cena pieauga tikai par 4,60%. Sakarā ar augsto ražu DeFi ražas lauksaimniecībā nauda parasti plūst no galvenajiem altkoīniem.

Sliktāk veicās Chainlink (LINK), TRON (TRX) un Polkadot (DOT), attiecīgi samazinoties attiecīgi par 16,93%, 10,03% un 9,37%. Konkrēti, LINK ir nokrities vairāk nekā par 50% no augusta vidējā līmeņa, kas ir 20 USD, un nedēļas beigās tirgojās zem 10 USD atbalsta līnijas..

Nedēļas atdeve galvenajām kriptovalūtām, 9 / 14–9 / 20. Avots: TradingView

CME izlaida jaunākos (no 15. septembra) Bitcoin nākotnes līgumus atrašanās vietas dati 19. septembrī Bitcoin cenas šajā pārskata periodā turpināja atjaunoties, un atklātā procentu likme pieauga līdz 9 383 salīdzinājumā ar iepriekšējiem 8 198, norādot, ka tirgus stabilizēšanās ir ļāvusi dalībai palielināties..

Saskaņā ar ziņojumu fondu piesaistītajos kontos viņu garās pozīcijas nedaudz pieauga – no 2 758 līdz 2819, savukārt to īsās pozīcijas tajā pašā periodā atjaunojās no 4661 līdz 5224. Lai gan šīs OI izmaiņas, kaut arī uzrāda īstermiņa procentu atgūšanos, norāda arī uz to, ka piesaistītie fondi nav pilnīgi skaidri par vidēja termiņa perspektīvām.

Tikmēr aktīvu pārvaldnieku kontu garās pozīcijas strauji pieauga no 256 līdz 717, kas norāda uz skaidru bullish nostāju. Tomēr, atšķirībā no tā, attiecībā uz citiem pārskatiem, par kuriem jāziņo, garās pozīcijas samazinājās no 1729 līdz 1653, bet īsās pozīcijas atjaunojās no 2 028 līdz 2766. Šis īso pozīciju līmenis bija augstākais kopš augusta vidus, kas norāda uz pārliecības trūkumu par pagājušās nedēļas atsitienu.

Kopumā institucionālo investoru vidū nav konsekvences, kas atbilst nenoteiktībai, kas saistīta ar Bitcoin cenu darbību.

CME Bitcoin fjūčeru dati – piesaistīto fondu skaits garajiem un šortiem. Avots: Quandl

Aplūkojot DeFi sektoru, Uniswap (UNI) neapšaubāmi bija pagājušās nedēļas izcilākais notikums. Sākotnēji UNI cena bija 3 USD un otrajā OKEx saraksta dienā tā pieauga līdz 8,75 USD, lai gan kopš tā laika tā ir sākusi atkāpties. Pašlaik tā joprojām tirgo virs USD 5, tas nozīmē, ka bezmaksas 400 UNI lidmašīna, kas paredzēta kvalificētiem lietotājiem, šobrīd ir lielāka par 2000 USD.

Konkrēti, visi citi galvenie DeFi žetoni bija uz leju, un apmēram 10 žetoni nira vairāk nekā par 20%. Šie marķieri pirms divām nedēļām kopumā bija strauji pieauguši, un, visticamāk, viņi gūs peļņu.

Yearn.finance (YFI) pagājušajā nedēļā zaudēja 21,23% no savas vērtības, savukārt vissliktāk veicās YFI dakša DFI.money (YFII), noslīdot par 30,89%. Arī SushiSwap (SUSHI) kritās par 23,18%, pateicoties konkurencei no UNI darbības uzsākšanas.

Nedēļas lielāko DeFi žetonu atdošana, 9 / 14–9 / 20. Avots: TradingView

Pēc DeBank, decentralizētā birža Uniswap ir no rīta ieslodzījusi rekordlielu USD 2,2 miljardu kopējo bloķēto vērtību. Decentralizētā apmaiņa tagad ir priekšā Maker (MKR) un Curve (CRV).

Visu DeFi protokolu TVL šodien sasniedza vēl vienu visu laiku augstāko līmeni – 11,33 miljardus ASV dolāru, kas norāda, ka DeFi uzplaukums joprojām turpinās un nauda joprojām plūst nišā.

Kopējā vērtība, kas bloķēta DeFi protokolos – 9/21. Avots: DeBank

Skatoties uz priekšu šonedēļ

Amerikas Savienoto Valstu kongress šonedēļ varētu ieviest vēl vienu ekonomikas stimulēšanas kārtu, novēršot vienu no lielākajiem tirgus nenoteiktības cēloņiem šobrīd. Tikmēr Cboe volatilitātes indekss, kas pagājušajā nedēļā turpināja tirgoties uz sāniem, šonedēļ būtu jāseko izmaiņām. Kad indekss atkal sāk virzīties uz augšu, visticamāk, akciju tirgus un Bitcoin saskarsies ar jaunu spiedienu.

Kriptogrāfijā YAM Finance atsākta tā protokols šajā nedēļas nogalē, savukārt Avalanche (AVAX) sāks savu mainnet un sāks sākotnējo sarakstu pirmdien. SushiSwap ir nobalsojis par jaunu balsojumu, ka divas trešdaļas no jauna iegūtajiem SUSHI tiks slēgtas uz sešiem mēnešiem, ierobežojot kopējo žetonu skaitu līdz 250 miljoniem, un jaunais noteikums stāsies spēkā pēc divām dienām. Visbeidzot, NEO DeFi projekts Flamingo oficiāli uzsāks savu likviditātes ieguves platformu 23. septembrī.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību!

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me