Bitcoin iekrīt intensīvajā tirdzniecības zonā ap 2019. gada apakšu: Kripto tirgus katru dienu

Kripto tirgi šodien, 12. martā, piedzīvo smagu triecienu, jo galvenās kriptovalūtas pēdējo 24 stundu laikā piedzīvo divciparu zaudējumus.

Bitcoin (BTC) ir cietis vismazāk no desmit labākajām monētām, dienā samazinoties par gandrīz 6 procentiem un šorīt tirgojot aptuveni 7 300 USD. 

Ethereum (ETH) ir piedzīvojuši nopietnākus zaudējumus, zaudējot saķeri ar 180 ASV dolāru atbalsta atzīmi un pēdējās 24 stundas laikā kritušies vairāk nekā par 15 procentiem. Otra lielākā kriptovalūta pēc tirgus kapitalizācijas šobrīd tirgo ap 170 USD.

BTC / USD pastāvīgais mijmaiņas darījums

4H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: okex.com

Aplūkojot Bitocin 4-H diagrammu, mēs redzam, ka 7 700 ASV dolāru atbalsta līmenis nebija efektīvs un cena nokrita zem tā tikai vienas stundas agrā rītā 12. martā.

Patiesībā cena jau bija devusi pazeminošu signālu pēc tam, kad šorīt atkal neizdevās sadalīt 8000 USD, un kustīgais virziens nozīmē, ka mūsu vakardienas prognozi nebija iespējams izpildīt. Līdz ar dubultā dibena trūkumu tirgus noskaņojums būs sliktāks.

Tirdzniecības apjoma diagramma parāda cenu krituma iemeslu: lai arī aktīvās pārdošanas apjoms samazinās, līdzekļu pirkšanas trūkums ir galvenais faktors, kas to padara tā, ka tikai zems līdzekļu pārdošanas līmenis var izraisīt lielu kritumu. Investori sāk būt uzmanīgi un pesimistiski.

Labās ziņas buļļiem ir tas, ka 7 000–7 700 ASV dolāru diapazons ir intensīva tirdzniecības zona un 2019. gada beigās izveidoja grunts zonu. Šī atbalsta zona būs visspēcīgākā, padarot to par brīdi, lai iegādātos dažas vietas.

Tirgotāji cer uz nākamo atbalsta līmeni 7 000 USD

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: okex.com

Mainīsim redzesloku uz vienas dienas diagrammu. Kā mēs iepriekš norādījām ar diagrammu ar bultiņām, jūs varat redzēt, ka BTC pārvietojas, lai izteiktu pilnīgi galvas un pleca augšdaļas modeli. Ja 7 000 USD nākotnē var kļūt par vēl vienu zemāko līmeni, var sagaidīt ikdienas atsitiena līmeni.

Arī ikdienas pārdošanas apjoms pieņem vājināšanās tendenci, taču šodien tas joprojām ir vidējā līmenī. Īsā laikā ir iespējams sasniegt cenu diapazonu tuvu 7000 USD līmenim, un var notikt atsitiens, ja cenas tur var stabilizēties apmēram vienu nedēļu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja cena svārstās zem 7000 USD, mums būs divi iespējamie scenāriji: ja tas ir kļūdains pārtraukums, tūlīt var notikt atsitiens; vai, ja tas ir īsts pārtraukums, ko papildina lieli pārdošanas apjomi, tad ieradīsies īsts lāču tirgus.

Šonedēļ tirgotājiem jāpievērš uzmanība apgabala efektivitātei no 7 000 līdz 7700 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība 8 8 000 USD
 • Vidēja termiņa pretestība 7 7 700 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 7 250 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts : 7 000 USD

ETH / USD pastāvīgais mijmaiņas darījums

4H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: okex.com

Salīdzinot ar BTC, ETH pēdējo dienu laikā ir samazinājies vēl vairāk. Pašreizējais zaudējumu periods ir gandrīz izdzēsis visus ETH ieguvumus kopš 2020. gada sākuma. Monēta pārspēja zem spēcīgā atbalsta USD 180, kas nozīmē, ka panika kļūst arvien lielāka.

Tirdzniecības apjoma tabula rāda, ka ETH tirgū joprojām pastāv lieli pārdošanas apjomi, un dempinga apjoms šodien ir pat lielāks nekā iepriekšējais. Tāpēc ir grūti precīzi noteikt dibena atrašanās vietu, līdz tilpums ir samazinājies.

Pašreizējā tendence varētu norādīt, ka nākamais efektīvais atbalsta līmenis ir ap $ 155 – $ 160 apgabalu. Ja monēta šeit var stabilizēties, var būt iespējama atsitiena vai cena var virzīties uz leju, lai pārbaudītu 140 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 177 ASV dolāri
 • Vidēja termiņa pretestība: 185 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 160 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 155 USD

Tirgotāja izvēle: TRX / USD Perpetual Swap

4H TRX / USD Perpetual Swap dati. Avots: okex.com

TRX kustīgā tendence ir pielāgojusies integrētam ciklam no bullish līdz bearish. Pieaugošās tendences laikā pirkšanas apjomi ir pakāpeniski palielinājušies, un lāču tendences laikā pārdošanas apjomi pakāpeniski samazinājās.

Salīdzinot ar BTC un ETH, TRX skaļuma līmeņi ir ārkārtīgi samazināti, un cena gandrīz tuvojas zemākajam reģistrētajam līmenim. Tādējādi atsitiena iespēja šai monētai būs lielāka.

Tomēr atsitiena priekšnoteikums ir tas, ka tirgus ir jāstabilizē, vai arī nākotnē ir iespējams radīt jaunu zemāko līmeni.

Ieguldītājiem jāņem vērā atbalsta stiprums aptuveni 0,01300 USD apmērā, ja tā ir efektīva, tendence varētu notikt pretēji.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: $ 0,01450
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,01540 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,01300 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,01200 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me