Bitcoin fjūčeri atspoguļo negatīvismu, jo tradicionālie tirgi kļūst sarkani

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx

Bitcoin (BTC) piedzīvoja sarežģītu nedēļu cenas ziņā, ko ietekmēja ne tikai DeFi satraukums, bet arī tradicionālie tirgi, piemēram, zelts un akcijas.

No pagājušās piektdienas līdz šai otrdienai īpaši augsts ienesīguma projektu atdeve decentralizētajā finansējumā izraisīja ētera (ETH) cenas pieaugumu, kas arī palīdzēja Bitcoin. Tomēr trešdien strauja zelta cenas krituma rezultātā Bitcoin ikdienas diagrammā izveidojās lācīgs. Kopš tā laika BTC cena ir turpinājusi slīdēt un beidzot nokrita zem USD 10 500, jo arī ASV akcijās ceturtdien notika ievērojama korekcija.

OKEx ceturkšņa nākotnes darījumu (BTCUSD0925) cena samazinājās līdz pat 9 902 dolāriem, un vienā brīdī tā tirgojās zem spot cenas, pilnībā atspoguļojot tirgus īstermiņa pesimismu. Virzoties uz priekšu, 10 000 ASV dolāru atzīme būs nozīmīgs tirgus psiholoģiskais līmenis.

Aplūkojot OKEx tirdzniecības datus, garā / īsā attiecība joprojām ir virs 1,2, kas norāda, ka daži garie joprojām saglabā savas pozīcijas, cerot samazināt cenu rallija zaudējumus. Tomēr ceturkšņa fjūčeru cena, kas kādreiz bija ar negatīvu prēmiju, ilustrē tirgus negatīvismu.

Atklātie procenti ir atgriezušies tur, kur bija jūlija beigās, kad cena pārsniedza USD 10 000, kas arī norāda, ka peļņu nesošie lāči pārsvarā ir slēguši savas pozīcijas. Tā kā 10 000 dolāru atzīme ir ļoti tuvu pašreizējai cenai, visticamāk, mēs redzēsim konsolidācijas periodu.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumi (BTCUSD0925). no 4. septembra plkst. 6:00 pēc UTC. Avots: OKEx, TradingView

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju

BTC garā / īsā attiecība

Kas attiecas uz garo / īso attiecību, tas saglabājās zems visā cenu pieauguma laikā no piektdienas līdz pirmdienai, svārstoties robežās no 1,05 līdz 1,20. Tas norāda, ka to tirgotāju skaits, kuri dzenāja cenu pieaugumu, nebija liels.

Tomēr trešdien, kad ceturkšņa fjūčeru cena nokritās no 12 000 līdz 11 300 dolāriem, mēs skaidri redzējām garās / īsās attiecības kāpumu, lecot no 1,20 līdz 1,45. Tas arī parāda, ka daudzi tirgotāji, ejot lejup, ieņēma garas pozīcijas. Bet šīs ilgās līdzdalības tika pilnībā sasmalcinātas ceturtdien, kad cena vēl samazinājās līdz apmēram 10 200 ASV dolāriem.

Attiecība tagad ir atkāpusies no augstākā līmeņa 1,45 līdz aptuveni 1,25, kas norāda, ka cenu kritums bija ļoti pēkšņs un īso pārdevēju skaits joprojām ir zems, savukārt daudzi buļļi nēsā somas, gaidot atsitienu..

Datu apkopošanas laiks: 8/28 4:00 UTC līdz 9/4 4:00 UTC

Garā / īsā attiecība salīdzina kopējo lietotāju skaitu, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar tiem, kas atver īsās pozīcijas. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, un lietotāja garo / īso pusi nosaka pēc viņu neto pozīcijas BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad tiek atvērta gara pozīcija, to līdzsvaro īsa pozīcija. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Pagājušās nedēļas Futures Friday rakstā mēs norādījām, ka "BTC bāze rāda, ka tirgus nav tik optimistisks kā tas bija šī mēneša sākumā."

Pēdējo septiņu dienu laikā OKEx Quarterly Futures piemaksa pirms trešdienas pullback bija palielinājusies līdz 160 USD no 110 USD. Piemaksa tagad ir izdzēsta divās pēc kārtas straujās lejupslīdes dienās un vienā brīdī iegājusi negatīvā teritorijā. Šī ir pirmā reize kopš maija vidus, kad ceturkšņa nākotnes līgumiem bija negatīva prēmija, kas liecina par ārkārtīgi pesimistisku tirgus noskaņojumu. Pašreizējā ceturkšņa fjūčeru cena ir kļuvusi gandrīz identiska tūlītējai cenai.

Datu apkopošanas laiks: 8/28 4:00 UTC līdz 9/4 4:00 UTC

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Nākotnes līgumu cena atspoguļo tirgotāju cerības uz Bitcoin cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs.

Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Atklātie procenti un tirdzniecības apjoms

Atklātie procenti pārvietojās gandrīz tāpat kā cena, sasniedzot maksimumu 1,12 miljardu ASV dolāru apmērā nedēļā pirms kritiena trešdien. Un OI tagad ir samazinājusies līdz 886 miljoniem ASV dolāru pēc divu dienu ilgas pārdošanas un likvidācijas.

Straujais OI samazinājums arī norāda, ka lāči krituma laikā slēdza savas pozīcijas. Tomēr kopā ar garo / īso attiecību šķiet, ka joprojām ir daudz buļļu, kuri zaudē, bet nav aizvēruši savas garās pozīcijas.

Datu apkopošanas laiks: 8/28 4:00 UTC līdz 9/4 4:00 UTC

Atvērtie procenti ir to nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu kopējais skaits, kuri attiecīgajā dienā nav slēgti.

Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC maržas aizdevuma koeficients

Nodrošinājuma aizdevuma koeficients nedēļas lielākajā daļā mainījās maz, svārstoties starp 13 un 15. Tomēr ceturtdienas pārdošanas laikā tas beidzot ātri noslīdēja līdz aptuveni 11, kas norāda, ka daudzi garie tirgotāji, kuri aizņēmās USDT, ir zaudējuši pozīcijas.

Tomēr, tā kā attiecība joprojām ir nepārprotami virs 1,0, spot spot tirdzniecības tirgus reaģēšana ir bijusi samērā lēna un tā joprojām nav ārpus iepriekšējās buļļu tirgus inerces.

Datu apkopošanas laiks: 8/28 4:00 UTC līdz 9/4 4:00 UTC

Nodrošinājuma aizdevuma koeficients ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika periodā..

Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un tiem, kuri aizņemas BTC, mērķis ir saīsināt to.

Ja starpības aizdevuma koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad tas ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējās vērtības vēsturiski norāda uz tendenču maiņu.

Tirgotāja ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Šo neseno pārdošanas apjomu galvenokārt ietekmēja tradicionālie tirgi, īpaši peļņas gūšana pēc dažādu aktīvu V formas maiņas. Īpaša uzmanība mums jāpievērš nedēļas pēdējai tirdzniecības dienai Amerikas Savienoto Valstu akciju tirgū un ASV dolāra indeksā.

Aplūkojot kriptovalūtu tirgu, nedēļas pirmajā pusē bija liels entuziasms par cenu pieaugumu, īpaši ar DeFi hype. Tomēr pašlaik 10 000 ASV dolāru atzīme būtu svarīgs psiholoģisks līmenis vidējā termiņā, un pārtraukums zem šī līmeņa, iespējams, pārbaudīs 9 300 USD atbalstu.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību!

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me