Bitcoin cenas atcēlās, kas tālāk?

Pārskats

Pēc tam, kad šīs nedēļas sākumā iegremdējās 6500 zonā, bitcoīna cenas sākotnēji stabilizējās 7500 līmeņu tuvumā. Kad mēs iesāksim novembri, no kurienes pazudīs Bitcoin cenas? Kaut arī altīnos ir parādījušās atveseļošanās pazīmes, ko tas nozīmē “Alt Season” ticīgajiem?

Bitcoin: īstermiņa piesardzīgi optimistisks; Vidēja termiņa laiks joprojām mākoņains

Sākotnēji bitcoīna cenas ir atguvušās no novembra zemākā līmeņa 6513. gadā, taču īstermiņa un vidēja termiņa perspektīvas par vadošo kriptovalūtu varētu būt divas dažādas. Īstermiņa perspektīvā provizoriskie dati rāda, ka tirgus noskaņojums līdz ar cenu kāpumu ir nedaudz pozitīvs. Kripto bailes & Alkatības indekss 28. septembrī ir pieaudzis no 17 līdz 32, kas liecina, ka tirgus dalībnieki, stabilizējoties cenai, ir mazinājuši zināmas rūpes, lai gan rādījums joprojām tiek uzskatīts par “Bailes” līmeni.

1. attēls: Kriptogrāfija Dārgais & Alkatības indekss (Avots: Alternative.me)

Tehniski mēs esam redzējuši arī sākotnējus atkopšanas signālus, taču atsitienu drīz varētu pārbaudīt vēlreiz, un nākamās dienas varētu būt galvenās, lai noteiktu, vai tā ir patiesa maiņa vai tikai īslaicīgs rallijs.

2.a attēlā parādīts, ka BTCUSDT sākotnēji ir izveidojis augšupejošu tendenci 3 stundu diagrammā (sarkanais kanāls), atsitiens trāpīja kanāla augšējā galā, kas kopš oktobra beigām ir arī galvenās pretestības līnijas tuvumā (dzeltenā līnija).

Lai gan galīgais oscilators, gan RSI ir radījuši dažus augstākus augstākos līmeņus, tas liecina par augšupejošu impulsu. Tālāk varētu notikt divi scenāriji. 1) Trīs stundu diagrammā vispirms varētu atrast pēdējās augšupejošās tendences apakšējo atbalstu, pirms atkārtoti pārbaudīt oktobra pretestību, ņemot vērā, ka pārim jāsniedz augstāks zemākais līmenis. 2) Pāris konsolidējas pašreizējos līmeņos, līdz impulss izzūd, ja to redz, augšupejošās tendences apakšējā gala pārrāvums varētu būt pirmā brīdinājuma zīme turpmākajām korekcijām. Ja mēs sāksim redzēt 3 stundu augšupeju tāpat kā mūsu neobjektivitāti, tas vēl vairāk atbalstītu pirmā scenārija iespējamību.

2.a attēls: BTCUSDT 3 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview) 2.b attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

Tomēr lietas nebūtu tik optimistiskas, ja to redzētu no ikdienas diagrammas perspektīvas. 2.b attēlā parādīta BTCUSDT sākotnējā dienas maiņa, un atsitiena dēļ cena atkal ir pārsniegusi jūnija pretestības līmeni (sarkanā līnija). Esam redzējuši, ka oktobra rallija cena ir pārsniegusi pretestības līmeni; tomēr pārim nav izdevies to pārvērst par atbalstu, jo rallijam pietrūka.

Lai gan pašreizējā maiņa joprojām ir par agru, lai sauktu par reālu tendenču maiņu, mēs vēlētos redzēt šos impulsa rādītājus, lai radītu augstākus augstākos līmeņus, un līdz šim tas nav noticis. Ja rallija impulsu neizdodas noturēt, nevarēja izslēgt zilā atbalsta līnijas atkārtotu pārbaudi.

3. attēls: Sentix Bitcoin stratēģiskā aizspriedumi (Avots: Sentix)

Raugoties no ilgtermiņa perspektīvas, Sentix dati liecina, ka daži investori joprojām uzskata, ka bitcoin joprojām ir pārvērtēts. Sentix Bitcoin Strategic Bias, kas mēra investoru sešu mēnešu Bitcoin uztveres vērtību. Tas atspoguļo tirgus dalībnieku stratēģisko skatījumu, kā arī viņu pamatā esošo pārliecību un priekšstatus par kriptovalūtu tirgu. Bias kopš augusta pārvietojas lejupvērstā kanālā. Negatīvā uztvere varētu kavēt investorus iekļūt tirgū šajā brīdī, it īpaši ilgtermiņa HODLers.

Alt sezona: garš ceļš ejams

Kaut arī lielākie altkīni jau ir nokrituši zemāko līmeni, mēs joprojām esam ļoti tālu no patiesā “Alt-Season” sākuma.

Plašākie altkīni ir jau trešo mēģinājumu novembra sākumā izlauzties no tirgus vāciņu lejupvērstā kanāla, tajā pašā laikā mēģinot pārsniegt 365 dienu slīdošo vidējo līmeni (oranža līnija). Kad rallija impulss izzūd, altkoins novembra beigās atkāpās kanālā.

4. attēls: Kriptogrāfiskā kopējā tirgus ierobežojuma ex-BTC žurnāla mērogā (Avots: Tradingview)

Kanāla apakšējā daļa (zilā līnija) šajā brīdī šķiet pienācīgs atbalsts. Tomēr, tā kā vispārējais konservatīvais noskaņojums kavējas, mēs uzskatām, ka pirms nākamā izlaušanās mēģinājuma ir nepieciešama lielāka konsolidācija altcoin tirgus ierobežošanai. Šī diagramma varētu būt ātrs veids, kā izmērīt plašāku altcoin tirgus uztveri.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me