Bitcoin atkal samazinās zem 8K USD, jo apjoms kļūst par galveno faktoru: Crypto Market Daily

Trešdien, 11. martā, Bitcoin (BTC) ir samazinājies zem 8000 USD cenas. Vadošā kriptovalūta otrdien bija atguvusi vērtību pēc tam, kad nedēļas sākumā bija redzami lieli zaudējumi – kopā ar tradicionālajiem akciju tirgiem..

Preses laikā Bitcoin tirgo aptuveni 7 850 USD, kas ir gandrīz 4% kritums pēdējo 24 stundu laikā.

Ethereum (ETH) cena pēdējo 24 stundu laikā sekoja līdzīgam modelim, paaugstinoties virs 200 ASV dolāru atzīmes, pirms šorīt atkal kritās. Preses laikā ETH tirgo aptuveni 196 USD, kas ir nedaudz vairāk par 5 procentiem dienā.

BTC / USD pastāvīgais mijmaiņas darījums

4H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: okex.com

Aplūkojot BTC 4 stundu grafiku, mēs redzam, ka pārdošanas apjomi pagājušajā naktī pieauga līdz augstam līmenim, lai gan tas joprojām norādīja uz sarukuma tendenci. Lāču spēks īslaicīgi vājinās.

Ja 4 stundu līmenis var noturēt 8 250 USD līmeni un veidot bullish dubultdibena modeli, tas pierāda, ka šajā apgabalā ir vairāk dibināšanas fondu un tirgus perspektīvas ir bullish.

Ja veidojas trīskāršais dibena modelis, mēs redzēsim ilgāku konsolidācijas tirgu, kas nozīmē, ka galvenajiem fondiem pirms izrāviena ir jāapgūst pietiekami daudz skaitītāju.

Investoriem jāpievērš uzmanība pretestības stiprumam starp 8 200–8 250 USD un atbalstam gandrīz 7 700 USD apmērā.

Lāči nomāc mēģinājumus ielauzties virs USD 8K

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: okex.com

Pārejot uz Bitcoin vienas dienas diagrammu, vakar, 10. martā, BTC īsi pieauga virs 8 100 USD, pirms lāči ātri pielika spēku, lai atkal nomāktu cenu.

Šorīt agrā stundā vairākas provizoriskas atlecošās bumbas nespēja atgūt 8000 USD.

OKEx analītiķi uzskata, ka palielinātais pārdošanas apjoms ir redzams plkst. 12:00. UTC vakar ir daudz augstāks nekā iepriekšējās stundas atsitiens.

Tas norāda, ka ap 8000 dolāru atzīmi joprojām darbojas noteikts daudzums īsā pārdošanas fondu, zināmā mērā tas var atspoguļot to, ka lāča tendencei būs grūti vērsties pret bullish.

Vienas dienas svečturis tika aizvērts ar gandrīz diviem apgrieztiem āmura rakstiem. Tas nozīmē, ka, ja cena tagad pārstās krist, tas nenozīmē, ka atsitiens notiks īstermiņā, jo buļļu spēks joprojām ir vājš.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība 8 8 000 USD
 • Vidēja termiņa pretestība 8 8 250 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 7700 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts 7 7 400 USD

ETH / USD pastāvīgais mijmaiņas darījums

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: okex.com

ETH 1 stundas diagramma parāda, ka vakar vakarā izgāztuves laikā nav izdevies izveidot stundas galvas un plecu dibenu.

ETH cena vienā brīdī sasniedza pretestību ap 206 USD un pēc tam samazinājās. Ir iespējams izveidot dubultdibenu, ja tendence dienas laikā var stabilizēties ap $ 190- $ 197.

Ieguldītājiem vajadzētu pamanīt, ka otrā dibena veidošanai var būt vajadzīgs vairāk laika, jo tirgum ir jākonsolidējas, lai pārstrādātu iepriekšējo izgāztuvi. Atsitiens līdz 206 ASV dolāriem neko nevar garantēt, jo ir iespējams, ka cena atkal samazināsies šajā augstumā. Ja monēta var nostabilizēties ap 212 USD, tas būs spēcīgāks vērša signāls.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 206 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 212 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 195 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 185 USD

Tirgotāja izvēle: TRX / USD Perpetual Swap

4H TRX / USD Perpetual Swap dati. Avots: okex.com

Kā rāda Trona 4 stundu diagramma (TRX), tendence šajā periodā atbilst Elliott Wave principam, un, sākot ar preses laiku, mēs prognozējam, ka pēdējais izgāšanās vilnis, visticamāk, beigsies.

Mēs skaidri redzam, ka a, b un c viļņi ir trīs viļņu apakšviļņi, jo tie, iespējams, ir viļņi, kas stiepjas. Šāds stāvoklis mēdz parādīties ekstrēmā tirgū.

Tomēr, tā kā tirgus pastāvīgi mainās un nav teorijas, kas varētu 100% precīzi paredzēt nākotni, ja cena pārstās kristies pie 0,01400 USD, tas varētu būt stabilizācijas un atsitiena signāls. Piektais vilnis var būt arī pagarinošs, ja cena sadalās zem šīs pozīcijas.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: $ 0,01600
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,01705 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,01414 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,01305 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Fja OKEx uz:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me