Bitcoin 1H diagramma parāda atšķirības modeli, vai 7600 ASV dolāri var efektīvi atbalstīt atvilkšanu? Kripto tirgus katru dienu

Pirmdiena, 27. aprīlis: lielākajai daļai populārāko kriptovalūtu ir bijusi nedēļas izaugsme, un pēdējās 24 stundas laikā tās bija nedaudz svārstīgas.

Bitcoin (BTC) tirgo vairāk nekā 7700 dolāru, kas ir par 1,5 procentiem vairāk dienā.

Ethereum (ETH) šajā nedēļas nogalē sasniedza vairāk nekā 200 USD, taču ir noslīdējis nedaudz zemāk, lai pēc preses laika tirgotos ap 196 USD.

Ripple XRP ir palielinājies nedaudz vairāk par 1 procentu, un tā tirdzniecība ir aptuveni 0,197 USD.

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Kopš šodienas BTC stundas tendence ir bijusi šaurā diapazonā un to papildina vardarbīgas svārstības. Pēc neveiksmes 7 700 USD pārbaudes neveiksmes cena vispirms ātri samazinājās, un pēc tam pēc apstāšanās pieauguma signāla lēnām atkal pieauga līdz 7 800 USD.

OKEx analītiķi uzskata, ka fakts, ka stundas tendence turpina tuvoties garām augšējām un apakšējām ēnām, atspoguļo intensīvo konkurenci šobrīd starp garo un īso. Tā kā skaļuma izlaišana beidzās pēc 7400 USD sasnieguma vienas stundas laikā, sekojošais atsitiens parādījās vājinātā formā.

Moving Average Convergence Divergence (MACD) rādītājs parāda arī platleņķa augšējās novirzes modeli. Parasti augšējās atšķirības ietekme tiek parādīta, kad tendence skar stingru pretestības līmeni. Šajā posmā cietās pretestības laukums ir tuvu 7850 ASV dolāriem, un tendence šajā jomā, iespējams, mainīsies.

Ja atvilkšana nesamazinās zem 7600 USD, tas nozīmē, ka buļļiem ir noteiktas priekšrocības konsolidācijas jomā. Pretējā gadījumā, ja cena saņem atbalstu virs 7400 USD, var būt vēl viena atkāpšanās.

Investoriem jāpievērš uzmanība viltus izrāviena iespējamībai, jo īstermiņa cena ir sasniegusi jaunu augstāko līmeni bez ievērojama apjoma pieauguma..

Ar pašreizējiem apjomiem 7850–7 900 USD būs grūti pārkāpt

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Bitcoin vienas dienas diagramma rāda, ka, lai arī cena turpina pastāvīgi pieaugt, izlaužot izšķirošo pretestību MA (60), tendence tuvojas arī nākamajai MA (180) nākamajai pretestībai. Šis mainīgais vidējais rādītājs arī agrāk bija efektīvs spiediens un atbalsts tendencei.

Pašreizējais skaļuma līmenis var atļauties salauzt gaismas pretestību par 7 400 USD, taču būs grūti izjaukt apgabalu ap 7 850–7 900 USD. Ir iespējams paredzēt, ka pirms Bitcoin samazināšanas uz pusi, kas noteikts maija vidū, šī tendence vispirms var atkāpties, pēc tam sūknēt kopā ar pieaugošu bullish apjomu.

Tomēr nav viegli sagaidīt nākamā atsaukuma apakšdaļu. Ja cena var turpināt virzīties uz USD 7 000, tas var nozīmēt, ka tuvojoties uz pusi samazināšanās datumam, turpmāka lejupslīde nenotiks.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 7750 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7850 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 7600 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 7500 USD

ETH spēcīgā izaugsme turpinās

4H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Turpretim ETH pēdējās dienās ir turpinājis spēcīgo sniegumu. Cena īsi izlauzās cauri spēcīgajai 200 USD pretestībai. Lai arī bullish tendence nav iznīcināta, tā ir bijusi pakļauta 200 USD spiedienam un kopš tā laika nedaudz samazinājās.

Ja šodien pullback neizlauzīs atbalstu no 190 USD, pastāv iespēja turpināt impulsu un veikt vēl vienu izrāvienu. Ja ETH tomēr nokrītas zem 190 USD, ir iespējama turpmāka samazināšanās līdz aptuveni 185 USD.

No iepriekšminētās 4 stundu diagrammas ir skaidri redzams, ka MA (30), MA (60) un MA (90) ir kļuvušas par tendences atbalsta līmeni kopš pēdējā laika beigām. Lai gan tendence ir samazinājusies zem MA (30) un MA (60), tā nav pārkāpusi MA (90).

Investori varēja izmantot šos mainīgos vidējos rādītājus kā atbalstu. Pirmais, kas jāatzīmē, ir MA (30) – tendencei var būt iespēja vairāk atgriezties, ja cena tur var pārstāt kristies.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 200 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 206 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 191 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 186 ASV dolāri

XRP redzēja nepatiesu izlaušanos

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

XRP pašlaik nomāc konverģences trijstūra augšējā mala, un gausais tirdzniecības apjoms padara efektīvas pārrāvuma varbūtību mazu.

Īstermiņa atbalsts var tieši koncentrēties uz 0,1920 ASV dolāriem, un, ja notiek izlaušanās, tas var turpināt pārbaudīt 0,1870 USD.

Pašlaik, aplūkojot diagrammas MA rādītājus, ir viegli atrast, ka īstermiņa un vidēja termiņa mainīgie vidējie rādītāji atbalsta cenu. Zināmā mērā tas, ka kritums zem šiem mainīgajiem vidējiem rādītājiem vienlaikus nozīmē tendences vājināšanos. Tādā veidā investori var spriest par tendences stiprumu.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,2055 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,2170 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1920 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1870 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me