Bitcoin 1H apakšējais līmenis paaugstinās līdz 5 000 ASV dolāriem, ieviešot izmaiņas: kriptotirgus katru dienu

Kriptovalūtu tirgi šodien, 19. martā, piedzīvo nelielu atsitienu. Pēdējo 24 stundu laikā visu desmit labāko monētu vērtība ir pieaugusi par vairāk nekā 5 procentiem.

Bitcoin (BTC) turpina konsolidēties, preses laikā virzoties uz 5 500 USD – dienā gandrīz par 7 procentiem.

Ēteris (ETH) ir atguvis 120 USD līmeni, jo tirdzniecības apjomi kļūst par atslēgu ilgstošai izlaušanai. Arī ETH pēdējo 24 stundu laikā ir pieaudzis par aptuveni 7 procentiem.

Ripple XRP šajā dienā ir pieaudzis par aptuveni 4 procentiem, preses laikā tirgojoties aptuveni USD 0,1489.

Bitcoin svārstās, jo svārstības samazinās

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Ar pakāpeniski sašaurinošu BTC svārstību diapazonu arī diapazona zemākais punkts ir pavirzījies uz augšu. Vakar, 18. martā, Bitcoin cena nokritās līdz aptuveni 5000 USD un pēc tam stabilizējās un turpināja nepārkāpt zemāk, norādot uz spēcīgāku bullish signālu.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka īstermiņa mainīgajiem vidējiem rādītājiem ienākot saistīšanās stadijā, svārstības būs arī mierīgas. Tomēr šis stabilais stāvoklis, iespējams, tiks pārtraukts, kad mainīgie vidējie rādītāji pakāpeniski izlīdzināsies un tendence tuvosies ilgtermiņa slīdošajam vidējam rādītājam (MA180).

MA180 pašlaik darbojas kā pretestība spiediena izdarīšanai uz cenu. Ja to var salauzt, tendence var turpināt pārbaudīt 6000 USD pretestības līmeni. Pretējā gadījumā, ja cena nokrītas zem īstermiņa mainīgajiem vidējiem rādītājiem, visticamāk, tā atkal vājināsies.

Investoriem jāapzinās, ka, kamēr trīsstūra apakšējā mala nav salauzta, bullish modelis nav bojāts.

Pievērsiet uzmanību īstermiņa pretestības stiprumam tuvu 5500 USD. Tā kā šis punkts cieši sakrīt ar MA180 atrašanās vietu, tā izlaušanās var kļūt par stiprības signālu.

Iepriekš minētā Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka dažādi slīdošo vidējo periodu periodi jau ir pārvietojušies uz leju. Šajā tirgū pēc cenu krituma zem zemā vidējā slīdošā vidējā vidējā cenu tendence tiek koriģēta. Tas novedīs pie tā, ka korekcijas procesā cena tuvosies īsā laika posma MA.

Lai gan slīdošā vidējā virzība šobrīd ir uz leju, mums jāpievērš uzmanība arī histerēzei – pašreizējā diagrammas stāvokļa atkarībai no tās vēstures. Investoriem jāpievērš uzmanība un jāpaliek pacietīgiem, jo ​​pašreizējā tendence beigsies un sagatavosies reversam.

MACD norāda arī uz zelta krusta veidošanās tuvošanos, jo abas līnijas, visticamāk, krustojas no diagrammas.

Investoriem pēc šīs nedēļas nogales būs skaidrs, vai šis posms ir atpūtas periods pirms lāču tendences vai atsitiena dibena.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 5500 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 6000 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 5 200 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 4400 USD

ETH redz palielinātu pirkšanas apjomu

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Pēc tam, kad ir atrasts atbalsts apakšējā malā, ETH kritiena risks šobrīd ir samazināts. Tagad cena mēģina izlauzties cauri augšējai malai.

ETH tirdzniecības apjomu diagramma parāda, ka pēdējās stundās pirkšanas apjoms ir pieaudzis. Lai arī līmenis joprojām ir mazs, pieaugums nozīmē, ka, visticamāk, parādīsies bullish signāls.

Ieguldītājiem jāatgādina, ka, aplūkojot tirdzniecības apjomus, izlauzumam jābūt likumīgam, nevis viltus solim. Ja cena var salauzt augšējo malu un šo kustību papildina tirdzniecības apjomu pieaugums, tad atsitiena iespēja ir lielāka.

Turklāt, ja atvilktni var atbalstīt augšējā mala, tas nozīmē, ka var nākt atsitiens un tā ir laba pozīcija, kur iekļūt.

Pretējā gadījumā, ja tendence atkal sadalās zem augšējās malas, tas var nozīmēt, ka tas ir viltus izlaušanās un cena turpinās virzīties iepriekšējā diapazonā.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 125 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 134 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 120 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 116 USD

Trūkst apjoma, XRP tirgotājiem vajadzētu meklēt īstermiņa atbalstu

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Lai gan XRP īsi nokritās zem apakšējās malas, tirdzniecības apjoms neredzēja pieauguma signālu, tāpēc tam ir grūti būt likumīgam izrāvienam.

Pašreizējā tendence rāda, ka iepriekš minētā prognoze atbilst patiesībai, jo cena atkal turas virs apakšējās malas. Tomēr mēs nevaram būt pārliecināti, ka notiek atsitiens, jo bullish svečturim šajā stundā trūkst pietiekama tilpuma.

Cenu līmenis arī joprojām saglabā noteiktu attālumu no augšējās malas – mēs nevaram būt pārliecināti, ka tendence mainīsies uz lēcienu, līdz tiek izlauzta šī mala.

Investoriem jāpievērš uzmanība apakšējās malas efektivitātei un atbalsta līmenim ap 0,1435 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1510 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1640 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1435 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1270 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ir saistīta ar ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me