ASV un Ķīnas konflikts rada spiedienu uz riska aktīviem – Crypto Market Daily

Riska aktīvi pēdējo 24 stundu laikā ir samazinājušies saasināšanās konflikts starp ASV un Ķīnu. Pēc tam, kad pirmais pieprasīja, lai otrs otrdien slēdz savu ģenerālkonsulātu Hjūstonā, Ķīna piektdien paziņoja par pretpasākumu, pavēlot ASV slēgt savu konsulātu Čengdu.

ASV akcijas ceturtdien tika slēgtas, galvenokārt tehnoloģiju krājumu samazināšanās dēļ. Nasdaq Composite indekss samazinājās par 244,71 punktu jeb 2,2%, savukārt S&P 500 kritās par 40,36 punktiem jeb 1,23%. Trīs galvenie Ķīnas akciju tirgus indeksi šorīt kopīgi kritās, Šanhajas apvienotajam indeksam samazinoties gandrīz par 4% – zaudējot 3200 punktu atzīmi.

Tikmēr zelta fjūčeru cena tuvojas visu laiku augstākajai atzīmei. Augusta fjūčeru cena Ņujorkas preču biržā pieauga par 24,90 ASV dolāriem jeb 1,3% un noslēdzās līdz 1,890 USD par unci. No mēneša diagrammas zelta cena ir parādījusies pēc bullish potenciālā kausa un roktura modeļa. Nākamais pretestības līmenis varētu būt vēsturiskais maksimums – 1923 USD.

Tikmēr Bitcoin neizdevās turpināt savu kāpumu un pēc augstākā līmeņa, 9 678 ASV dolāru, sasniegšanas, pēc OKEx BTC indeksa cenas, sāka atkāpšanos. Savukārt ēteris (ETH) pieauga vēl par 3,14%, pateicoties optimismam, kas saistīts ar ETH 2.0 gala testa tīklu.

Kopējā kriptovalūtu tirgus kapitalizācija saglabājās 289 miljardu ASV dolāru līmenī. Tāpat arī Bitcoin dominance nemainās saskaņā ar datiem no MonētaGecko.

Arī citas lielas kapitalizācijas kriptovalūtas ir iegājušas atkāpšanās fāzē, un Bitcoin Cash (BCH) un EOS samazinājās attiecīgi par 1,57% un 2,27%. ChainLink (LINK) neizdevās pārvarēt $ 8.00 pretestību un atgriezās līdz USD 7.70. Algorand (ALGO) pēdējo 24 stundu laikā samazinājās par milzīgiem 6.8%.

OKEx Token Index Board no plkst. 8:00 UTC. Avots: OKEx

Kopējā atklātā interese par BTC nākotnes līgumiem lielākajās biržās ir palielinājusies vēl par 0,57% līdz 4,5 miljardiem ASV dolāru, OKEx pozīcijās turot 910 miljonus ASV dolāru. Turpinot atklātas intereses pieaugumu, rodas nervozitāte kriptovalūtu tirgū, jo vēsturiskie dati rāda, ka tas parasti beidzas ar avāriju, kad atklātā interese ir pārāk liela.

Biržas BTC nākotnes atvērtie procenti (miljardi ASV dolāru). Avots: šķībs

Jauni saraksti vietnē OKEx

Divi karsti DeFi žetoni tagad ir iekļauti OKEx.

Līdzsvara (BAL) noguldījumi šodien ir spēkā kopš pulksten 7:00 pēc UTC. Vietējā tirdzniecība ar BAL / USDT un BAL / BTC būs pieejama plkst. 2:00 pēc UTC. Pēdējo septiņu dienu laikā altcoin ir palielinājies par vairāk nekā 30%.

Turklāt atvasinājumu likviditātes protokols Synthetix (SNX) šodien 7:00 no rīta pēc UTC atklāja tūlītējo tirdzniecību pret BTC un USDT. Pēdējā mēneša laikā SNX ir palielinājies par aptuveni 75%, taču pēdējās nedēļas laikā citi ieguvumi nav notikuši.

Lielākie ieguvēji un zaudētāji

  • DGB / USDT + 9.88%
  • ZEN / USDT + 9,32%
  • NULS / USDT + 6,34%
  • AERGO / USDT -9,28%
  • MITH / USDT -9.96%
  • BNT / USDT -10.58%

Mazo vāciņu altkoīni pēdējo 24 stundu laikā nav īpaši savvaļas. Vislielākais ieguvējs bija DigiByte (DGB) – tas ir par 9,88% vairāk nekā pēc vakar sasniegtajiem 11,55%.

Horizens (ZEN) un NULS palielinājās attiecīgi par 9,32% un 6,34%.

Lielākais zaudētājs šodien ir DeFi žetons Bancor (BNT). Tas ir samazinājies par 10,58% un izdzēsa savus ieguvumus no šīs nedēļas.

BTC tehniskā analīze

Mēs esam novērojuši nepārtrauktu lāču atšķirību stundas relatīvā spēka indeksā, kas rada lielu spiedienu uz vēl vienu augšupejošu kustību. BTC cena pēdējās stundās ir bijusi korekcijas fāzē, taču tā joprojām pārsniedz 60 stundu slīdošo vidējo līmeni.

60 stundu slīdošais vidējais ir slieksnis mūsdienu tirdzniecībā. Pārkāpšana zem šī līmeņa var izraisīt izpārdošanu. Vidējā termiņa slieksnis ir aptuveni 9420 USD.

Ja BTC cena šodien var stabilizēties, ir iespēja nedēļas nogalē vēlreiz pārbaudīt 9 700 USD un 9800 USD spiediena līmeni.

Lai iegūtu papildu BTC tirdzniecības datus, tirgotāji var apskatīt OKEx Insight Futures Friday rakstu, kas tika izlaists šodien agrāk.

OKEx BTC Perpetual Swap 1h diagramma. Avots: OKEx, TradingView

ETH tehniskā analīze

ETH ir vērojama uz augšu, šonedēļ izceļoties no divu mēnešu konsolidācijas. Dienas slieksni var paaugstināt līdz 266 ASV dolāriem, taču ETH var radīt vēl vienu lācīgu atšķirību stundas RSI rādītājā.

OKEx ETH Perpetual Swap 1h diagramma. Avots: OKEx, TradingView

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me