Altkoīni uzmanības centrā, kad Bitcoin nepastāvība katru gadu sasniedz zemāko tirgus novērošanas līmeni

Pagājušajā nedēļā Bitcoin (BTC) pirmdien pieauga no aptuveni 9 000 ASV dolāriem, trīs dienu laikā reģistrējot 4% pieaugumu un pēc tam sasniedzot nedēļas augstāko līmeni 9 470 USD atbilstoši OKEx Spot cenai. Tomēr nepilnu pusdienu pirms kritiena tas pārsniedza 9 400 USD, un kopš tā laika tas ir tirgojies šaurā diapazonā no 9 100 USD līdz 9 350 USD, nedēļu noslēdzot 9 275 USD ar 2,31% pieaugumu..

Pēc BTC.com, Bitcoin hash likme šonedēļ turpināja pieaugt, sasniedzot visu laiku augstāko līmeni – 123.46 EH / s. Sākot darbu ar jaunām kalnrūpniecības platformām, Bitcoin atkal piedzīvo kalnrūpniecības jaudas pieauguma ciklu. Pēc dažām stundām ir sagaidāms, ka šī hash kursa pieauguma rezultātā Bitcoin grūtības pieaugs par 9.52%.

Tikmēr Bitcoin mēneša laikā realizētā svārstība svētdien sasniedza gada zemāko līmeni – 30% – tomēr tas mums neko neliecina par Bitcoin virzības virzienu. Pēdējo reizi tik zemu svārstīgumu mēs redzējām 2019. gada marta beigās, kam sekoja 30% pieaugums nedēļā. Tomēr pirms tam 2018. gada novembrī pēc zemas svārstības perioda divu nedēļu laikā Bitcoin samazinājās gandrīz -50%. 

BTC / USD realizētā nepastāvība. Avots: Šķībs

Tā kā Bitcoin darbojas ierobežotā diapazonā, tā ir iespēja altkoīniem atkal pacelties. Visas galvenās kriptovalūtas pagājušajā nedēļā pārspēja Bitcoin. Cardano Ada (ADA) palielināja vēl 32,84%, pieaugot jau piekto nedēļu pēc kārtas. XRP un Bitcoin SV (BSV) pieauga attiecīgi par 13.59% un 19.65%, savukārt ētera (ETH) cena bija salīdzinoši pieticīga par 6.5%.. 

Oracle protokola ChainLink (LINK) cena pārsniedza 8 ASV dolārus, kas ir vēl viens rekordaugsts pieaugums – par 67% pagājušajā nedēļā. Tas ir pārsniedzis 400%, ja mēs aprēķinām no marta vidus avārijas, kad LINK nokritās zem 2 USD. Arī ChainLink tirgus kapitalizācijas rangs šodien ir pakāpeniski pārspējis EOS un Litecoin.

DeFi nozarē Akropolis (AKRO) pagājušajā nedēļā pieauga par 70%, kamēr Aave (Aizdot) un sintētiskais (SNX) palielinājās divciparu skaitlis. DeFi žetonu kopējā tirgus vērtība tuvojas 8 miljardiem dolāru, salīdzinot ar pagājušās pirmdienas 7,35 miljardiem dolāru DeFi tirgus vāciņš. Pirms diviem mēnešiem kopējais DeFi žetonu tirgus ierobežojums bija tikai aptuveni miljards dolāru.

Nedēļas atdeve galvenajām kriptovalūtām, 7 / 6–7 / 12. Avots: TradingView

Arvien vairāk tiek runāts par “altkoina sezonu” Twitter, tā kā Bitcoin dominance ir samazinājusies no maija augstākā līmeņa – 69% līdz 63,5%, saskaņā ar datiem no TradingView. Varētu būt divi iemesli, kāpēc tirgus dalībnieku uzmanība atkal ir pievērsusies altiem. Pirmais ir tas, ka populārākās kriptovalūtas ir ceļā uz savu atskaites punktu sasniegšanu, piemēram, Cardano’s Ada, kas ir pabeidzis savu daudz piedalīto Shelley jauninājumu. Otrkārt, DeFi un ar akcijām saistītu kriptovalūtu bagātību veidojošais efekts ir izraisījis mazumtirgotāju pieplūdumu. Piemēram, Kyber Network (KNC) jūnijā ierindojās ceturtajā vietā pēc OKEx spot tirdzniecības apjoma, tikai atpaliekot no BTC, ETH un BCH. 

Tehniskā analīze

BTC joprojām darbojas zem 60 dienu slīdošā vidējā līmeņa, kas atrodas aptuveni 9 380 USD. Vadošā digitālā valūta pagājušajā trešdienā īsi pakāpās virs šī mainīgā vidējā līmeņa, bet četru stundu diagrammā parādījās lācīga RSI atšķirība, pēc kuras cena nokritās līdz 9150 USD. 

Nejaušas kustības šajā šaurajā diapazonā var turpināties īstermiņā. Bitcoin pagaidām nepiedāvā skaidru tirdzniecības iespēju, kas dod vairāk iespēju altkoīniem.

OKEx BTC Perpetual Swap 4h diagramma. Avots: OKEx, TradingView

Kopš pagājušās nedēļas LINK ir bijis ļoti straujā tempā, sākot no 4,8 USD līdz visu laiku augstākajam 8,6 USD. Lai gan 4 stundu RSI indikatorā mēs varam redzēt lācīgu atšķirību, tā kā tirdzniecības apjoms pieaug, LINK pāreja uz 10 ASV dolāriem šķiet reāla pēc nelielas korekcijas īstermiņā. 

OKEx LINK Perpetual Swap 4h diagramma. Avots: OKEx, TradingView

Ada 4 stundu diagrammā veido potenciālu top-top modeli ar neitrālu RSI rādījumu. Tā kā cena darbojas augstākajā diapazonā ar samazinātu tirdzniecības apjomu, Ada var saskarties ar lielu pārdošanas spiedienu virs 0,14 USD. Negatīvie ir tas, ka 0,126 USD ir kritisks atbalsta līmenis, kura pazaudēšanas gadījumā cena var sabrukt un pārbaudīt 0,11 USD..

OKEx ADA Perpetual Swap 4h diagramma. Avots: OKEx, TradingView

Skatāmies uz šo nedēļu 

Tā kā Bitcoin korelācija ar akciju tirgu joprojām ir augsta, mums joprojām ir jākoncentrējas uz tradicionālajiem aktīviem, kurus, šķiet, vada tehnoloģiju akcijas.

Nasdaq pagājušajā nedēļā pieauga par 4% un noslēdzās rekordaugstā līmenī. Bet mēs esam redzējuši pieaugošo institucionālo riska ierobežošanas pieprasījumu pirms jaunā fiskālā ceturkšņa, jo CBOE Put-to-Call attiecība pagājušajā nedēļā pieauga līdz 1.64 no 1.59. Bitcoin, visticamāk, saskarsies ar lielāku spiedienu, ja akciju tirgus stāsies korekcijas fāzē.

Kriptogrāfijā Bancor (BNT) 2.0 tiks izlaists jūlijā. Ar DeFi saistīts bZx protokols (BZRX) ir gaidāms 13. jūlijā, un Cosmos (ATOM) sagaida testa tīkla palaišanu 27. jūlijā. 

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem. Sekojiet OKEx Insights vietnē un .

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me