Aizdevumu īpatsvars sasniedz augstāko punktu kopš marta vidus avārijas: Nākotnes piektdiena

Nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Pēdējo septiņu dienu laikā Bitcoin (BTC) cena ir sadalīta divos atšķirīgos tirdzniecības diapazonos. Pēc strauja ASV akciju kāpuma 6. aprīlī tas pārspēja savu iepriekšējo pretestības līmeni 7 100 USD par OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu cenu..

Pēdējās četras dienas Bitcoin darbojas šaurajā 7 100–7 500 USD diapazona konsolidācijas zonā, taču buļļiem joprojām ir bažas par tirdzniecības apjomu samazināšanos.

Apskatot OKEx tirdzniecības datus, mēs varam atrast vairāk tirgus signālu. Kopš 6. aprīļa īsās pozīcijas pārdošanas noskaņojums ir samazinājies, jo ceturkšņa fjūčeru cenas joprojām ir pozitīvas.

Arī starpības aizdevumu rādītājs ir pieaudzis līdz 0,76, kas ir augstākais rādītājs kopš marta vidū notikušās avārijas, kas nepārprotami parāda īslaicīgās pārdošanas aizraušanās nogurumu īstermiņā.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) stundas diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

BTC Long / Short attiecība ir saglabājusies robežās no 0,8 līdz 1,07. Pagājušās nedēļas nogalē tas īsi pārsniedza 1,0, kas ir reta parādība pēc 12. marta avārijas, kas norāda uz tirgus uzticības atjaunošanos. Tagad koeficients darbojas ap 0,9, kas ir normāls skaitlis, kad BTC tirdzniecība ir konsolidācijas diapazonā.

Datu vākšanas laiks: no 4/3 12:00 līdz 4/10 12:00 (UTC)

Long / Short Ratio parāda attiecību starp kopējo lietotāju skaitu, kuri laika posmā atver garās pozīcijas, salīdzinot ar atvērtajām īsajām pozīcijām. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un mūžīgajiem mijmaiņas līgumiem. Lietotāja garo / īso pusi nosaka tā neto pozīcija BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad ir atvērta garā pozīcija, jābūt atvērtai arī īsajai pozīcijai, lai to līdzsvarotu. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

Pēc tam, kad Bitcoin cena 6. aprīlī pārspēja 7100 dolāru pretestību, BTC pamats strauji pieauga līdz aptuveni 60 ASV dolāriem. Pozitīvā prēmija ir bijusi spēkā četras dienas, atspoguļojot tirgus uzticības stiprināšanos. Ceturkšņa nākotnes līgumi šobrīd uzrāda 45 USD prēmiju.

Datu vākšanas laiks: no 4/3 12:00 līdz 4/10 12:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Noteiktā laika pamats ir vienāds ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Fjūčeru cena atspoguļo tirgotāju cerības uz bāzes aktīva cenu, šajā gadījumā Bitcoin. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir optimistisks. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka vispārējais tirgus ir pesimistisks. Ceturkšņa nākotnes darījumu bāze var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk iespēju šķīrējtiesai.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Atvērto procentu likme (OI) ir pakāpusies lēni, sākot no pagājušās piektdienas 4,02 miljardiem līgumu līdz pašreizējiem 4,69 miljardiem līgumu (1 līgums = 10 USD). Smagās tirdzniecības periodi bija pirmdien, 6. aprīlī, un ceturtdien, 9. aprīlī, kopā ar OI uzkrāšanos.

Lai gan pašreizējais OI joprojām ir daudz zemāks par februāra augstāko līmeni – 12,3 miljardiem līgumu, OKEx nedēļas vidū BTC OI pārsniedza Bitmex Šķībs. OKEx iekļāva OI 0,62 miljardus ASV dolāru salīdzinājumā ar Bitmex 0,60 miljardiem ASV dolāru.

Datu vākšanas laiks: 4/3 no 12:00 līdz 4/10 12:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir kopējais nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu skaits. Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atvērtie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laika posmā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt. Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju.

BTC nodrošinājuma aizdevuma koeficients

Pēdējo septiņu dienu laikā BTC starpības aizdevumu rādītājs ir pieaudzis no 3. aprīļa zemākā līmeņa 0.4 līdz pašreizējam līmenim 0.76. Ir vērts atzīmēt, ka 0,76 ir augstākais rādītājs kopš marta vidū notikušās avārijas, kas skaidri parāda īsās pārdošanas nogurumu.

Datu vākšanas laiks: no 4/3 12:00 līdz 4/10 12:00 (UTC)

Aizdevumu starpība ir tūlītējas tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika posmā. Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un, aizņemoties BTC, mērķis ir saīsināt pamatā esošo monētu.

Ja starpības aizdevuma koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad starpības aizdevuma koeficients ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējie skaitļi vēsturiski ir norādījuši apvērsuma laiku.

Tirgotāju ieskats

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Tirgus noskaņojums sasilst, taču mums jābūt piesardzīgiem attiecībā uz privāto investoru optimismu, kuri bieži ir pretējā tirgus virzienā. No fundamentāla viedokļa es neredzēju daudz uzlabojumu. Un apjoma pieauguma trūkums bieži beidzas ar ievērojamu cenu samazinājumu.

Kritums zem 7050 dolāriem var vēl vairāk virzīt cenu atpakaļ uz dārgo atbalsta zonu netālu no 6700 dolāriem. Ja cena joprojām var pārsniegt 7100 USD, mēs varam redzēt vēl vienu pieaugumu līdz 8 000 USD.

Xuanhaimmoer, TradingView autors

Tirgus ir piesardzīgs, mēģinot pārsniegt slieksni 7 300–7 400 USD. Vērši mēģina pārvarēt pretestību, bet sāk veidoties vājuma pazīmes. Lāči parādīsies jebkurā laikā, kad būs strauja pārdošana līdz 7000 USD. Ja šī teritorija ir salauzta, buļļiem būs jāpārdomā spēks, lāči pārņems.

Bitcoin cena piedzīvos lielu kritumu, ja tā nespēs noturēties virs 7000 USD psiholoģiskās cenas. Ja mērķa cena, ja notiek izpārdošana, būs 6500 USD. Ja buļļi veiksmīgi aizstāv mērķi 7000 ASV dolāru apmērā, cena, iespējams, sasniegs 7600–7 900 USD.

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me