Ponas nuostabus derina pastangas su nuosavo kapitalo finansavimo platforma „StartEngine“

Nuostabios naujienos

Teigiama naujiena yra populiari sutelktinio finansavimo platforma „StartEngine“ paskelbė naujo akcininko / investuotojo – Kevino O’Leary (AKA p. nuostabus) atėjimas.

Žengdamas į priekį, ponas Wonderful perims platformos strateginio patarėjo vaidmenį. Tai darydamas „StartEngine“ turi didelę naudą iš savo didžiulio ryšių tinklo ir jam skiriamo visuomenės dėmesio.

Kapitalo pritraukimas

Ponas Wonderfulas savo įžanginiame pranešime, kaip strateginis „StartEngine“ patarėjas, pažymi, kad sutelktinis finansavimas teikia daug naudos. Toliau pateikiami šių pranašumų pavyzdžiai:

 • Sąlygų lankstumas
 • Dalyvaujančios įmonės gali labiau kontroliuoti savo vertinimą ir akcijų kainą
 • Galima išlaikyti potencialiai didesnę įmonės dalį
 • Turėdami didesnį akcininkų skaičių, kiekvienas veikia kaip „prekės ženklo ambasadoriai“, suteikdami daug didesnę įtaką įmonės veiklai.
 • Ponas nuostabus prisijungia prie „StartEngine“Ponas nuostabus prisijungia prie „StartEngine“

  Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

  Nuosavo kapitalo finansavimas

  JOB įstatymas, kuris buvo įtvirtintas Obamos administracijos metu, padėjo pagrindą sutelktiniam finansavimui, kaip mes jį žinome šiandien.

  Tačiau ne visi sutelktinio finansavimo metodai yra vienodi. Kitame straipsnyje apžvelgsime, kuo skiriasi kapitalo sutelkimas iš investavimo į akcijas ir paprastas sutelktinis finansavimas, matomas per tokias platformas kaip „Kickstarter“.

  Kas yra nuosavas kapitalo finansavimas?

  Kevinas O’Leary

  Sėkmingai sukūręs ir pardavęs savo įmonę „SoftKey“ už stulbinančius 4 milijardus dolerių, Kevinas O’Leary (dar žinomas kaip p. Nuostabus) išgarsėjo viešumoje per „Dragons Den“. Tuomet ši šlovė buvo įtvirtinta per metus kaip „Shark Tank“ kompanija.

  Ponas nuostabus derina pastangas su nuosavo kapitalo finansavimo platforma „StartEngine“

  Kevinas O’Leary (ponas nuostabus)

  Nesvarbu, ar žvelgiant į jo, kaip verslininko, investuotojo ar televizijos asmenybės, patirtį, nedaugelis patyrė sėkmę, kaip Kevinas O’Leary’as. Būtent šių sėkmių kulminacija leido jam tapti žymia verslo jėga.

  Ponas Wonderfulas neseniai sukūrė informacinį pranešimą, kuriame išsamiai aprašė savo santykius su „StartEngine“ ir ko galime tikėtis iš platformos judėjimo į priekį.

  Kevinas O’Leary’as konkrečiai pakomentavo COVID-19 ir kaip tai susiję su sutelktiniu finansavimu.

  „Kadangi koronaviruso pandemija sukelia ekonominį neapibrėžtumą, pradedantiesiems ir mažoms įmonėms yra nepaprastai sunku gauti kapitalo, todėl pastebėsite, kad labai padidės susidomėjimas sutelktinio finansavimo įmonėmis, tokiomis kaip„ StartEngine “, kurios sprendžia šią problemą … pažvelk į šį laikotarpį kaip į nuosavo kapitalo didėjimo pradžią, ir manau, kad tai yra sritis, kurią „StartEngine“ laimės “.

  Kalbėdamasis su Howardu

  Pranešęs apie šiandien čia aptartą plėtrą, „StartEngine“ generalinis direktorius Howardas Marksas skyrė laiko pasidalinti savo mintimis.

  „Mes pastebėjome didžiulį sutelktinio finansavimo augimą per paskutinį ekonomikos nuosmukį, kai verslininkams reikėjo rasti alternatyvių kapitalo šaltinių. Mes taip pat esame pasirengę pateikti finansavimo sprendimą dabar, tuo metu, kai dar vienas iššūkių laikotarpis … Esant dideliam neapibrėžtumui, jau matėme, kad rizikos kapitalo ir angelų finansavimas labai lėtas. „StartEngine“ yra priešingai – matome didžiulį kasdienių investuotojų susidomėjimą mūsų platformos galimybėmis “.

  – tęsė Howardas Marksas,

  „Sutelktinis finansavimas yra unikalus tuo, kad gali rasti daug akcininkų, kurie atitiktų įmonės misiją ir tikslus ir nebūtų laikomi suglaudintais tvarkaraščiais – problema, kuri šiuo metu kankina tradicinę privataus kapitalo ir rizikos finansinių paslaugų pramonę“

  Savo vykstančių interviu serijose praeityje mums buvo malonu išsamiai diskutuoti su „StartEngine“ generaliniu direktoriumi Howardu Marksu. Šis pokalbis suteikia įžvalgų apie „StartEngine“ pradžią ir tai, kaip jie išaugo į šiandien pažįstamą platformą.

  Interviu serija – Howardas Marksas, „StartEngine“ generalinis direktorius

  „StartEngine“

  Įkurta 2014 m., „StartEngine“ palaiko veiklą Los Andžele, Kalifornijoje. Iki šiol bendrovė padėjo šimtams bendrovių surinkti daugiau nei 135 milijonus dolerių finansavimą. Šis finansavimas buvo įmanomas per tinklą, kurį sudarė daugiau kaip 235 000 aktyvių investuotojų.

  Generalinis direktorius Howardas Marksas šiuo metu prižiūri įmonės veiklą.

  „StartEngine“ padaro Inc 10 geriausių Kalifornijos įmonių sąrašų

  Kitose naujienose

  Panašiai kaip „blockchain“ sektorius, sutelktinis finansavimas yra jaunas ir vis dar išgyvena atradimų ir augimo laikotarpį. Anksčiau mes nagrinėjome įvairias platformas, kurios palengvina tokius kapitalo generavimo metodus, be operacinių skirtumų tarp Kanados ir JAV.

  Nuosavo kapitalo finansavimas Šiaurės Amerikoje

  5 geriausios nuosavybės sutelktinio finansavimo svetainės

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me