Šansų nepaisymas naudojant MERJ, „StartEngine“ ir „LiquidPiston“

Nepaisyti šansų

Nors pasaulis stengiasi prisitaikyti ir ištverti, dėl vykstančios COVID-19 pandemijos yra keletas pasirinktų kompanijų, kurios sugebėjo žengti sėkmės keliu.

Užuot susitelkę ties bandymais ir sunkumais, kuriuos jaučia COVID-19, mes trumpai apžvelgsime keletą šių kompanijų, kurios klesti sunkmečiu.

MERJ

Pirmiausia yra „MERJ Exchange“. Ši Seišelių salų birža įsitvirtino kaip lyderė augančiame skaitmeninių vertybinių popierių sektoriuje. Jie ne tik palaiko įvairius skaitmeninius vertybinius popierius savo platformoje, bet ir reguliuojamai.

Jų potencialas pabrėžiamas tik greitai pažvelgus į pastarąjį jų augimą. Kompanija Pastabos kad nors daugumoje pasaulio biržų kapitalizacija per pastaruosius metus sumažėjo 7 proc., jos sugebėjo pasiekti 325 proc..

MERJ generalinis direktorius Edmondas Tuohy neseniai skyrė laiko komentuoti savo neseniai pastebėtą augimą ir pareiškė: „Šis didžiulis augimas, kurį matome, atspindi greitą tempą, kuriuo finansų rinkos pereina prie efektyvesnių struktūrų … MERJ trikdo tradicinį vertybinių popierių biržos modelį, panaikindamas tarpvalstybines kliūtis ir supaprastindamas procesus, galiausiai sumažindamas tiek investuotojų, tiek biržoje kotiruojamų bendrovių išlaidas “

Panašu, kad MERJ, kaip reguliuojama birža, turinti tiek tradicinius, tiek skaitmeninius vertybinius popierius, turi geras galimybes sėkmingai veikti ir dabar, ir ateityje.

Kas yra „MERJ Exchange“?Kas yra „MERJ Exchange“?

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

LiquidPiston

Ši „Bloomfield“, Konektikuto valstijoje įsikūrusi įmonė neseniai baigė statyti vieną iš greičiausių „Reg. CF kelia iki šiol.

Siūloma „LiquidPiston“ technologija yra paremta idėja, kad rotaciniai varikliai turi neišnaudotą potencialą ICE rinkoje. Jei praeities pavyzdžiai, pavyzdžiui, dažniausiai naudojamas „Wankel“ dizainas, žlugo, atrodo, kad „LiquidPiston“ pavyks. Jų pastangos lėmė variklių pasigyrimą,

  • Keičiamos galios juostos
  • Kompaktiškas dizainas
  • Hibridinės transporto priemonės integracija
  • 30% padidėja efektyvumas, palyginti su dujomis & dyzelinas

Patalpinta per „StartEngine“, „LiquidPiston“ sutelktinį finansavimą kampanija sugebėjo suvilioti daugiau nei 3000 investuotojų dalyvauti tik per 9 valandas. Rezultatas?

  • Dolerių vertės įvertinimas
  • Surinkta 1,07 mln

„LiquidPiston“ suprojektuoti naujos kartos rotaciniai varikliai, turintys perspektyvų pritaikymą tiek kariniame, tiek kosminiame sektoriuje, turi šviesią ateitį. Bendrovė pažymi, kad jie siekia maksimaliai išnaudoti savo technologijų potencialą, pasitelkdami licencijavimo sutartis.

Laikotarpiu, kai VC išsausėjo, kaip pažymėjo daugelis, „LiquidPiston“ sugebėjimas ne tik pasiekti tikslą, bet ir per rekordiškai trumpą laiką yra įspūdingas žygdarbis.

„StartEngine“

Vėlai sutelktinio finansavimo platformos iš tikrųjų paskatino pasakojimą, kad tokiais laikais jie yra vartininkai. Pasirodžius minėtam „LiquidPiston“ pakėlimui, atrodo, kad jie yra kažkuo prisirišę.

„StartEngine“ generalinis direktorius Howardas Marksas,

„Aš džiaugiuosi, kad„ Liquid Piston “pakėlimas buvo sėkmingas. Tiesą sakant, „Liquid Piston“ pakėlimas yra greičiausia visų laikų „Reg CF“ kampanija mūsų platformoje … „StartEngine“ misija yra padėti verslininkams įgyvendinti jų svajones ir tikiuosi, kad „Liquid Piston“ galės panaudoti surinktus 1,07 mln. USD ir tūkstančius naujų investuotojų. kad pasiektų jų “.

Tolesnis šio pasakojimo įtvirtinimas yra neseniai paskelbtas pranešimas, kad Kevinas O’Leary, dar žinomas kaip p. Wonderful, tapo sutelktinio finansavimo konvertuotoju; Tiek, kad dabar jis tapo ne tik „StartEngine“ investuotoju, bet ir aktyviu komandos nariu.

Ponas nuostabus derina pastangas su nuosavo kapitalo finansavimo platforma „StartEngine“

Ponas nuostabus prisijungia prie „StartEngine“Ponas nuostabus prisijungia prie „StartEngine“

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

Alternatyvūs pasiūlymai

Nors šiandien čia išvardytos bendrovės labai skiriasi tuo, ką jos gali pasiūlyti, tarp jų yra bendras bruožas – alternatyva normai ir perspektyva į ateitį.

MERJ nusprendė, kad skaitmeniniai vertybiniai popieriai užims svarbią vietą investuojant ateityje. Jie laikėsi šios pozicijos ir pastatė perspektyvią platformą, remdami juos.

„StartEngine“ nusprendė, kad, ypač neramiais laikais, MVĮ gali labiausiai pasinaudoti kapitalu, sukauptu sutelktinio finansavimo būdu; Vietoj tradiciškesnio „VC“ maršruto.

„LiquidPiston“ nusprendė, kad iš tikrųjų yra vieta vidaus degimo varikliams, judantiems į priekį. Raktas šiam darbui? Tobulinti tai, kas kadaise buvo paskelbta kaip radikali ir perspektyvi konstrukcija (rotoriniai varikliai).

Atsikratydamos pelėsių, šios įmonės sugebėjo ir suintriguoti, ir privilioti investuotojus atverti kelią į tolesnę sėkmę..

Kitose naujienose

Nors čia aptartos bendrovės gali klestėti, vis dar yra daugybė pandemijos metu iškilusių problemų. Šiame straipsnyje apžvelgiamos kelios problemos, kurios per šį laiką patraukė mūsų dėmesį.

COVID-19 efektas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me