Indijos „Blockchain“ ekosistemos žemėlapis – „Coinpaprika & OKEX“ ataskaita

Šią ataskaitą kartu parašė Coinpaprika & „OKEx“. Jo tikslas – pasidalinti įžvalgomis iš pasaulinės perspektyvos apie įvairias naujas rinkas, kurios visame pasaulyje sparčiai auga pagal prekybos apimtį. Ši ataskaita yra dalis Indijos šifravimo rinkai skirtos serijos.

Indijos kriptovaliutų rinkos plėtros varomąją jėgą priskiriame trims pagrindiniams veiksniams, būtent imigrantams, finansams ir vyriausybės politikai. Indija yra viena iš sparčiausiai besivystančių kriptografinių rinkų, kuri palaipsniui pasivijo kriptovaliutų plėtrą. Tikimasi, kad pasaulinė kriptografinių operacijų rinkos dalis Indijos rinkoje 2020–2022 m. Taip pat verta paminėti, kad konkurencija tarp vietinių ir pasaulinių didžiųjų kriptografinių biržų Indijos rinkoje taps vis aršesnė. Tikimasi, kad mainai sutelks dėmesį į išvestinių finansinių priemonių stabilumo didinimą ir vartotojams pasiūlys įvairesnių indėlių kanalų..

Apibendrinant, šioje ataskaitoje siekiama išanalizuoti pagrindines šalis, dalyvaujančias kuriant Indijos kriptografijos rinką, taip pat trumpalaikes ir ilgalaikes problemas, su kuriomis jie gali susidurti. Tikimės, kad ši ataskaita gali padėti geriau suprasti greito Indijos kriptografijos rinkos vystymosi priežastis.

Indijos didelis perlaidų poreikis skatina kriptovaliutos naudojimą.

Kriptovaliuta turi du pagrindinius taikymo reikalavimus Indijoje. Pirmasis naudojamas kaip tarpvalstybinė perlaidų terpė; antrasis yra kaip priemonė perskaičiuoti į stabilesnę fiat valiutą. Indija yra didžiausia pasaulyje gyventojų nutekėjimo šalis, kurioje 2019 m. Gyvena daugiau nei 17 milijonų imigrantų, o šalia jų yra Meksika ir Kinija.

Indija yra šalis, kuriai būdingi stiprūs ryšiai su šeima, o didelis skaičius imigrantų sukėlė didelę paklausą perlaidoms į Indiją. Indijos imigrantų perlaidų skaičius per metus buvo didžiausias pasaulyje.

Visuotiniai perlaidų mokesčiai yra nevienodi. Aukšti perlaidos mokesčiai daugelyje Afrikos šalių padidino pasaulio vidurkį, todėl vidutinis pervedimo mokestis buvo 7,4 USD. Nors Indija yra apie 6,82 USD, šiek tiek žemesnė už vidurkį, dėl didžiulės perlaidų paklausos Indijoje, Indijos perlaidų mokesčiai 2019 m. Siekė 5,67 mlrd. USD.

Indijos didelis perlaidų poreikis skatina Bitcoin naudojimą.

Naudodamas „Bitcoin“ ar kitas kriptovaliutas, tokias kaip „XRP“, kaip tarpvalstybinę mokėjimo terpę, indas iš tikrųjų gali sutaupyti daug pinigų perlaidų. Šiuo metu Meksika yra antra pagal dydį migrantų perlaidų šalis po Indijos, labai didelis tarpvalstybinių perlaidų tarp Meksikos peso ir JAV dolerio kiekis atliekamas vykdant kriptovaliutų operacijas. Pagal

„Blockchain“ žiniasklaidai „Block“, nuo 2020 m. pirmojo ketvirčio, ​​kriptovaliutų mainai „Bitso“ užfiksavo daugiau nei 2% JAV į Meksiką pervedamų pinigų rinkos, net Ispanijos bankų milžinė „Santander“ šiais metais į Meksiką atveža savo „Ripple“ valdomą mokėjimo sprendimą, kad sugautų tendencijas..

Mes tikime, kad atvėrus politiką, Indija bus kita Meksika, o kriptovaliuta kaip tarpvalstybinė mokėjimo terpė padarys didelę įtaką Indijos rinkoje. Dėl didelės pinigų pervedimo paklausos jis ilgą laiką paskatins skaitmeninės valiutos augimą Indijoje.

Kriptovaliuta kaip priemonė konvertuoti Indijos rupiją į kitas stabilesnes fiat valiutas.

Indijos rupijos vertė nėra stabili, ypač per COVID-19 epidemiją. Valiutos kursas tarp rupijos ir JAV dolerio toliau didėjo, todėl pirmasis nusidėvėjo.

Tačiau Indija turi didelę JAV dolerio paklausą, pvz., Apsipirkimą internete „Amazon“, „Netflix“ prenumeratas ir kt. Nesvarbu, ar tai susiję su rupijos išsaugojimu, ar su vartotojų paklausa, nuolat rupijos nuvertėjimu, indėnams labai reikia konvertuoti savo rupiją į stabilesnę fiat valiutą.

Tačiau dėl griežtų užsienio valiutų reguliavimo rupijas konvertuoti tiesiai į JAV dolerius yra labai sunku. Todėl dauguma indų nuspręs konvertuoti rupiją į Bitcoin, o paskui į JAV dolerius per C2C prekybos platformas, tokias kaip „LocalBitcoins“ ir „Paxful“..

Kaip matyti žemiau pateiktoje diagramoje, C2C prekybos apimtis Indijoje toliau didėjo, ypač „Paxful“. Epidemijos metu rupijos prekybos apimtis pasiekė naują aukštumą. Be prekybos C2TC, daugybė rupijų į Bitcoin keičiamasi per pokalbių grupes, tokias kaip „WhatsApp“, „Telegram“ ir „Facebook“, kurios vėliau konvertuojamos į JAV dolerius. Norint išlaikyti jų turto vertę, kriptovaliuta naudojama kaip priemonė konvertuoti rupiją į stabilesnę fiat valiutą Indijoje.

Atkreipkite dėmesį, kad politiniai veiksniai labai įtakoja šį veiksmą. Kai ekonomika pradės judėti laisvesnių ir sąžiningesnių rinkų link, kur indėnams leidžiama laisvai keistis JAV doleriais, Bitcoin jiems taps nereikalingas. Be to, nesvarbu, ar kriptovaliuta naudojama mokėjimams tarpvalstybiniu mastu, ar konvertavimui į stabilesnę teisėtą valiutą, Indija kriptovaliutą naudoja tik kaip terpę. Tai sukuria didžiulę prekybos apimtį, tačiau tai nereiškia, kad jie ilgą laiką laikys Bitcoin ar kitas kriptovaliutas..

Atlaisvinta politika skatina kriptovaliutų plėtrą Indijoje

Be minėtų dviejų reikalavimų, vyriausybės politikos sušvelninimas taip pat padeda skatinti Indijos kriptovaliutų rinkos plėtrą. Nuo 2020 m. Kovo 4 d. Indijos Aukščiausiasis Teismas panaikino Indijos rezervų banko (RBI) bankų draudimą kriptovaliutai. Bendra Indijos kriptovaliutų rinka vėl klestėjo, ypač tai atsispindi biržų prekybos apimtyje.

Žvelgiant iš vietinių mainų Indijoje perspektyvos, atsižvelgiant į „CoinDCX“ ir „WazirX“, galime pastebėti, kad nuo 2020 m. Kovo 4 d. Prekybos apimtys didėjo.

Po to, kai politika buvo sušvelninta, prekybos apimties padidėjimas atsispindėjo ne tik vietinėse biržose, bet ir pagrindinėse pasaulinėse biržose..

Remiantis „Similarweb“ duomenimis, per 2020 m. Pirmąjį ketvirtį didelių mainų iš Indijos svetainių srautas padidėjo. Tarp jų labiausiai išaugo „OKEx“ apsilankymai iš Indijos ir pasiekė 545,56%. „OKEx“ duomenimis, per tą patį laikotarpį naujai registruoti vartotojai iš Indijos išaugo 4100%. „OKEX“ taip pat atskleidė, kad netrukus Indijoje pradės veikti „P2P“ prekybos platforma, o Indijos vartotojai galės įsigyti Bitcoin 、 USDT ir kitų kriptovaliutų su Indijos rupija per kelis mokėjimo kanalus. Be to, antroje vietoje esanti tarptautinė birža „Kraken“ taip pat paskelbė, kad 2020 m. Ji plėsis Indijos rinkoje. Numatoma, kad rinkos konkurencija Indijoje taps vis aršesnė..

Indijos „Blockchain“ ekosistemos žemėlapis

Šiuo metu Indijos kriptovaliutų ekosistema vis dar kuriama ir palaipsniui tobulėja mainų, žiniasklaidos ir pamatų atžvilgiu.

2018 m. Balandžio mėn. Indijos centrinis bankas paskelbė aplinkraštį, draudžiantį reguliuoti finansų įstaigas teikti paslaugas kriptografijos įmonėms. Vėliau bankai uždarė kriptografinio turto mainų sąskaitas, padarydami didelę žalą kriptografijos pramonei. Dėl bankų apribojimo uždarytos kelios biržos, tokios kaip „Koinex“, „Coindelta“, „Coinome“ ir „Zebpay“. Likusios biržos susidorojo su draudimu paleisdamos C2C prekybos platformas, tokias kaip WazirX, Buyucoin ir Giottus.

Nuo 2020 m. Kovo mėn. Indijos Aukščiausiasis Teismas panaikino RBI bankų draudimą kriptovaliutai. Daugelis biržų vėl sujungė banko indėlius, kai kurios uždarytos biržos vėl pradėjo veikti, o kai kurios naujos biržos bus atidarytos. Žemiau yra esamos biržos Indijoje.

„WazirX“

„WazirX“ buvo įkurta 2014 m. Vasario mėn., O „Binance“ įsigijo 2019 m. Lapkričio mėn. „WazirX“ taip pat yra viena didžiausių Indijos kriptovaliutų biržų. Jis teikia neatidėliotiną prekybą, įskaitant C2C ir neatidėliotinas rinkas.

Be to, „WazirX“ taip pat padeda vartotojams konvertuoti „fiat“ valiutas į USDT, tačiau yra ribojamos konvertavimo sumos. Priklausomai nuo vartotojų portfelio dydžio, jie gali pirkti iki 3000 USDT vienu pirkimo pavedimu.

Kalbant apie indėlį, vartotojai gali įnešti INR per UPI / IMPS / NEFT / RTGS.

Vidutinė „Wazirx“ prekybos apimtis 2020 m. Balandžio mėn. Siekė 2,8 mln. USD, iš kurių 16% sudaro BTC / INR; 14% gaunama iš USDT / INR. Nuo šiandien „WazirX“ yra didžiausia vietinė birža Indijoje.

Bitbns

„Bitbns“ buvo įkurta 2017 m. Gruodžio mėn. Ji teikia neatidėliotiną prekybą, įskaitant C2C ir neatidėliotinų prekių rinkas. Jis taip pat siūlo prekybą maržomis su 1x svertu. Kalbant apie indėlį, „Bitbns“ palaiko kelias indėlių galimybes, įskaitant UPI, BHIM, Tez, Paytm, Phonepe, NEFT / IMPS / RTGS. 2020 m. Balandžio mėn. „Bitbns“ vidutinė prekybos apimtis buvo beveik 600 000 USD. Tarp jų 51% gaunama iš BTC / INR, o 39% – iš USDT / INR.

Coindcx

„Coindcx“ buvo įkurta 2018 m. Balandžio mėn. Ir yra viena didžiausių kriptovaliutų vietinių biržų Indijoje. Jis teikia neatidėliotiną, ateities ir maržinę prekybą. Tarp jų ateities sandoriai, vadinami „DCXfutures“, yra pagrįsti strategine partneryste „OKEx“ ir mainais už tai, kad „OKEx“ įsitvirtino Indijos rinkoje. Naudodamiesi „DCXfutures“, indai galės prekiauti kriptografiniais dariniais. Kalbant apie indėlį, vartotojai gali pervesti INR per IMPS arba UPI. Jei vartotojai neužbaigė KYC patikrinimų, jie galėjo įnešti / išsiimti tik iki 10 000 INR; KYC patvirtinti vartotojai gali įnešti iki 1 000 000 INR & atsiimti iki 2 000 000 INR.

„Coindcx“ prekybos apimtys padidėjo 2020 m. Balandžio mėn., O vidutinė paros prekybos apimtis buvo 200 000 USD. Tarp jų 85% prekybos apimties sudaro BTC / INR.

„ZebPay“

„ZebPay“ buvo įkurta 2014 m. Spalio mėn., O 2018 m. Rugsėjo mėn. Ji paskelbė apie operacijų uždarymą, kaltindama ją Indijos vyriausybės kriptovaliutų taisyklėmis. 2020 m. Kovo mėn. „ZebPay“ vėl atsidarė Indijoje. Jis teikia neatidėliotiną prekybą, įskaitant C2C rinką (INR & AUD) ir neatidėliotiną rinką. Kalbant apie indėlį, vartotojai gali įnešti INR per NEFT, RTGS ar IMPS. Po atnaujinimo „ZebPay“ prekybos apimtis augo sparčiai, o jos vidutinė prekybos apimtis 2020 m. Balandžio mėn. Siekė 1,2 mln. USD, iš kurių 73% sudaro BTC / INR.

Kita

Be to, Indijoje yra daugybė kitų kriptovaliutų biržų:

Santrauka

Daugybė varomųjų jėgų paskatino spartų Indijos kriptovaliutų rinkos vystymąsi, įskaitant

  • Indijos didelis pinigų pervedimo poreikis skatina naudoti kriptovaliutą;
  • Kriptovaliuta kaip priemonė konvertuoti rupiją į stabilesnes fiat valiutas;
  • Atlaisvinta vyriausybės politika padeda skatinti kriptovaliutų rinkos plėtrą Indijoje.

Remiantis aukščiau nurodytais veiksniais, vietinių Indijos biržų, tokių kaip WazirX, CoinDCX, Zebpay ir kt., Prekybos apimtis išaugo kartu su pagrindinėmis pasaulinėmis biržomis, tokiomis kaip OKEx, Kraken, Bitstamp ir kt. Srautas iš Indijos taip pat išaugo. Numatoma, kad 2020 m. šalies rinkos konkurencija taps vis aršesnė.

Tačiau Indijos rinkoje taip pat galime pamatyti keletą trumpalaikių ir ilgalaikių problemų. Trumpuoju laikotarpiu dėl reguliavimo aiškumo nebuvimo kai kurie bankai ir toliau neigia kriptografinių paslaugų teikimo paslaugas. Kriptovaliutų rinkai reikalinga palankesnė reguliavimo politika, įskaitant mokestinius įsipareigojimus. Ilgainiui, neatsižvelgiant į tai, ar kriptovaliuta naudojama mokėjimams tarpvalstybiniu mastu, ar konvertuojant į stabilesnę teisėtą valiutą, bitkoinas ten buvo naudojamas ne kaip vertės pabaigos taškas, bet kaip kanalas, todėl jis nebus laikomas ilgam laikui. Tam didelę įtaką daro ir politiniai veiksniai. Tai reiškia, kad kai ekonomika juda laisvesnės ir teisingesnės rinkos link, indėnams bitkoinas nebereikalingas. Tačiau net ir kaip naudingumo ženklą bitkoino paklausa dramatiškai išaugo tose šalyse, kur fiat valiuta gerokai sumažėjo. Mes ir toliau stebėsime.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me