Važiuoji rugpjūčio banga naudodamas OKEx Jumpstart monetas

Malta, 2020 m. Rugpjūčio 21 d. – Rugpjūtis pasirodė esąs palankus mėnuo, kol kas daugelio pagrindinių „OKEx“ žetonų kainos. Visų pirma, „OKEx Jumpstart“, OKEx žetonų inkubatorius, kuris iki šiol pradėjo 26 projektus „OKEx“, matė rekordines kelių projektų IG. Pirmą kartą inicijuota 2019 m., „OKEx Jumpstart“ yra žetonų pardavimo platforma, padedanti kokybiškiems „blockchain“ projektams patekti į viešumą ir patekti į likvidžią bei pasaulinės klasės rinką. „Jumpstart“ turi papildomą naudą, nes gali skatinti „blockchain“ rinkos augimą ir skatinti sveiką skaitmeninio turto ekosistemą.

„OKEx“ generalinis direktorius Jay Hao mano, kad dėl „OKEx“ prekės ženklo, vartotojų bazės ir rinkodaros išteklių stiprumo „Jumpstart“ pritraukia vis daugiau projektų, komentuodamas:

„Daugelyje projektų daugybė stipraus inkubatoriaus, pvz.,„ Jumpstart “, privalumų vertinami kaip didžiulis ICO patobulinimas. Naudodamas „Jumpstart“, „OKEx“ veikia kaip patikimas tarpininkas tarp abonentų ir projekto komandos, siekiančios paleisti savo prieigos raktą. Nors investavimas į bet kurį kriptografinį turtą yra susijęs su savo rizika, o investuotojams visada patariama atlikti savo tyrimus, „Jumpstart“ dalyvaujantys „OKB“ turėtojai patikina, kad „OKEx“ atliko daug įtikinamumo dėl kiekvieno išvardyto pasiūlymo gyvybingumo ir patikimumo. “

Keli naujausi „Jumpstart“ projektai, ypač tie, kuriuose įdiegta „DeFi“, išsiskyrė tuo, kad pranoko lūkesčius ir sukūrė dideles IG ankstyviesiems investuotojams..

KELIS

„Jumpstart“ 9-asis žetonų išpardavimas su KELIS buvo paleista 2019 m. lapkričio 14 d. ROAD yra automatinė knyga, apimanti viso gyvenimo ciklo sąveikos ir automobilių apskaitos sistemas, pagrįstas „blockchain“ technologija. Nuo rugpjūčio 1 d. ROAD, atsižvelgdama į 0,0143 USD sumą, peržengė 0,03 USD, tačiau rugpjūčio viduryje ji pasiekė didesnę nei 0,17 USD ribą ir, kai buvo parašyta, ji buvo 0,13 USD. Turint maždaug 1000% IG, „ROAD“ žvaigždžių našumas ypač vertas dėmesio tarp „Jumpstart“ monetų.

„WaykiChain“ (WGRT)

WaykiChain (WGRT) buvo 14-asis „Jumpstart“ projektas, pradėtas birželio 17 d. „WaykiChain“ yra viešasis „blockchain“, kuriame daugiausia dėmesio skiriama „blockchain“ technologijai ir programų kūrimui. „WaykiChain“ siekia sukurti pasaulinės klasės decentralizuotą platformą ir ekosistemą ir 2018 m. Gegužės mėn. Išleido pirmąjį išmaniaisiais sutartimis pagrįstą žaidimų prognozavimą „DApp“. Nuo 0,003 USD vertės biržos kainos WGRT kaina rugpjūčio pradžioje padidėjo iki 0,0122 USD, tačiau viduryje ji nuolat padidėjo iki 0,027 USD -Rugpjūtis. Turėdama beveik 1000% IG, WGRT yra vienas iš išskirtinių „Jumpstart“ pasiūlymų 2020 m.

„HyperDAO“ (HDAO)

10-asis „Jumpstart“ ženklų pardavimas su „HyperDAO“ (HDAO) buvo paleista 2020 m. vasario 25 d. „HyperDAO“, remiama paskirstytos knygos ir „blockchain“ technologijos, siekia sukurti efektyvią, skaidrią ir patikimą „DeFi“ ekosistemą, kurią valdo bendruomenės nariai. Turėdama 0,01 USD kotiravimo kainą, HDAO rugpjūčio pradžioje svyravo ties 0,022 USD, tačiau iki rašymo metu ji pakilo 50% ir pasiekė aukščiausią 0,033 USD kainą, prieš atsiskaitant 0,0245 USD..

Palyginimui, kiti „Jumpstart“ projektai rugpjūtį pelnė mažiau pelno, tačiau vis tiek turėjo didelę IG nuo jų IEO.

„Digital Entertainment Asset Pte.Ltd“ (DEP)

„Digital Entertainment Asset Pte.Ltd“ arba DEA pradėjo DEP prieigos raktą – 11-ąjį „OKEx Jumpstart“ projektą – su dviem abonentų sesijomis 2020 m. Balandžio 8 d. "„PlayMining“" (t. y. mano žaidžiant) platforma yra skirta sukurti didelę skaitmeninių pramogų ekonomiką, naudojant pagrindinę technologiją „blockchain“. Deklaravimo kaina buvo 0,0025 USD, o DEP pastebimai išaugo per 2020 m. Antrąjį ir trečiąjį ketvirčius, o rugpjūčio pradžioje pasiekė 0,008077 USD. Nepaisant to, kad jo kaina sumažėjo iki 0,007706 USD, rašymo metu DEP vis dar turi daugiau nei 300% IG.

NDN nuoroda (NDN)

„OKEx Jumpstart“ 2020 m. Gegužės 20 d. Pristatė „NDN Link“ (NDN) kaip 13-ąjį žetonų pardavimo projektą. „NDN Link“ kuria būsimą tinklo technologiją, pavadintą „Named Data Networking“. „NDN Link“ siekia sukurti į turinį orientuotą naujos kartos tinklo technologiją, kurios misija būtų skatinti naujos kartos interneto programų ir paslaugų plėtrą. NDN, kurios kotiravimo kaina buvo 0,006 USD, liepos viduryje pasiekė visų laikų aukščiausią tašką – 0282, rugpjūčio pradžioje sumažėjo iki 0,01304 USD ir šiuo metu siekia maždaug 0,0104 USD.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „OKEx Jumpstart“, žr https://bit.ly/2CItyzA

GALAS

Apie „OKEx“

Pasaulyje pirmaujanti kriptovaliutų vietoje ir išvestinių finansinių priemonių birža „OKEx“ siūlo pačią įvairiausią rinką, kur pasauliniai kriptografijos prekybininkai, kalnakasiai ir instituciniai investuotojai ateina valdyti kriptografinio turto, padidinti investavimo galimybių ir apsidrausti nuo rizikos. Mes teikiame pagrindinių kriptovaliutų neatidėliotinų ir išvestinių finansinių priemonių prekybą, įskaitant ateities sandorius, nuolatinius apsikeitimo sandorius ir pasirinkimo sandorius, investuotojams siūlant lankstumą formuojant savo strategijas, siekiant maksimaliai padidinti pelną ir sušvelninti riziką..

Žiniasklaidos kontaktas

Vivienas Choi

El. Paštas: [email protected]

@vivienchoi

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me