Moterų „Blockchain“ įgalinimas – „OKEx“ švenčia su #WomenInCrypto

Didžiausia pasaulyje kriptovaliutų taškų ir išvestinių finansinių priemonių birža „OKEx“ (www.okex.com) inicijavo socialinę kampaniją koreliuodama su Tarptautine moters diena (kovo 8 d.), Norėdama parodyti dėkingumą ir atsižvelgti į moterų įgalėjimą šiai pramonei. „OKEx“ pakvietė daugiau nei 20 moterų lyderių, pražydusių blokų grandinės ir šifravimo pramonėje, skirtinguose segmentuose, pvz. žiniasklaidos srities atstovai, influenceriai ir organizacijų vadovai, norėdami pasidalyti savo įkvėpimu į šią sritį ir ateities vizija.

„Tarptautinė moters diena yra didelė diena visiems švęsti lyčių lygybę ir moterų įgalinimą. Nuolankūs-išskirtiniai-stropūs-lyderiai. Tai skirta moterims, kurios stipriai veikia ir kuria teigiamą poveikį vyrų dominuojamoje kriptografijos pramonėje. Kai kurie gali nepastebėti savo fenomenalaus darbo ir nepaisyti neįtikėtinų talentų, tačiau vis tiek jie išlieka ir dirba dar daugiau “, – sakė„ OKEx “generalinis direktorius Jay Hao..

2020 m. – Moterų įgalinimo metai

2020 metai yra moterų įgalinimo ir lyčių lygybės metai labiau nei bet kada anksčiau. Moterų įnašas Bitcoin bendruomenėje padvigubėjo nuo 5% 2018 m., Iki beveik 12,8% šiandien, rodo naujausi duomenys iš „CoinDance“. Per pastaruosius metus į kriptografinę erdvę žengė daugiau moterų. Be to, jie pademonstravo savo unikalų jausmą, kūrybiškumą ir lyderystę šifravimo srityje, padėdami išskirtinį indėlį į pramonę.

„#WomenInCrypto kampanija ne tik švenčia šiandieną, bet ir skatina suvokti lyčių lygybę. „OKEx“ mes vertiname savo moterų talentus ir didžiuojamės savo biuruose pasiekę aukštą lyčių įvairovės lygį. Ateityje mes ir toliau stiprinsime moteris ir sukursime laimingą ir harmoningą darbo vietą, kurioje bus lyčių lygybė “. Jay pridūrė neseniai paskelbtame atvirame laiške.

Norėdami išgirsti, „OKEx“ ištyrė aukštą ir žemą „Blockchain“ balsus

Šioje prasmingoje kampanijoje pagrindinis dėmesys bus skiriamas jų nuostabiems laimėjimams, kurie suformavo šifravimo erdvę, ir jų įžvalgoms apie tai, kaip visi moteriškos kriptografijos bendruomenės nariai gali kartu pakeisti.

„„ Fintech “atveria naujas galimybes dirbančioms moterims, kurios savo keliu atveria naujus horizontus fintech pramonei. Tai abipusiai naudingas procesas. Kriptuose galima pamatyti vis daugiau stiprių moterų, taip pat neatsitiktinai vienos iš įtakingiausių pasaulio bendruomenių – Pasaulio ekonomikos forumo – „blockchain“ vadovė yra moteris, puiki profesionalė ir trijų vaikų mama. “, – sakė Kristina Lucrezia Cornèr, žinomos pasaulinės kriptovaliutų žiniasklaidos platformos„ Cointelegraph “vadovė. „Moterys yra puikus ekonomikos išteklius, todėl būkime stiprios moterys. Ar galime juos paskatinti, ar mokyti “.

„Mes vis geriau sugriežtiname pasakojimą, paaiškiname kriptovaliutos pranašumus jos pernelyg nesudėtindami, kurdami infrastruktūrą, išleisdami vartotojams patogesnius produktus su akivaizdžiais paslaugų teikėjais. Tačiau vis dar reikia atlikti daug darbų, taip pat daug vietos, kad galėtų prisijungti visų tipų žmonės “, – sakė Christina Comben,„ Bitcoinist “kriptovaliutų žurnalistė, pagrindinis blokų grandinės ir šifravimo naujienų šaltinis. „Suprask, kad didžiausia kliūtis patekti gali būti tu pats. Taip, tai pramonė, kurioje vyrauja vyrai, tačiau niekas aktyviai nedraudžia moterims patekti. Daugelis patekusių patelių ją žudo erdvėje. „Blockchain“ yra neutrali lyčių atžvilgiu. Neleisk niekam priversti galvoti kitaip ir neleisk niekam trukdyti tavo kelyje “.

„Kriptografija, kaip žinome, buvo sukurta ne tik„ blockchain “, bet ir stiprioje bendruomenėje. Mes, moterys, esame natūralūs bendruomenės kūrėjai. Dabar mums laikas surinkti ir dalyvauti kriptografijoje, siekiant užsitikrinti finansinę nepriklausomybę ir panaudoti įgimtą įgūdžių rinkinį. Kaip ir mūsų išleisti doleriai yra politiniai pareiškimai – „Bitcoin“ niekuo nesiskiria “, – sakė„ Crypto.com “institucinių pardavimų viceprezidentė Diana Pires. „Tūkstantmečius mes balsavome negirdėdami – kriptovaliuta leidžia mus išgirsti.“

Moterims, naudojančioms kriptografiją, ilgą laiką nebuvo pakankamai atstovaujama, ir jos nusipelnė, kad jos būtų sužibėtos ir su jomis būtų elgiamasi vienodai su pagarba ir galimybėmis. Be karštų naujienų „Bitcoin Halfing“, būtų malonu atkreipti dėmesį į tai, kad būtų įvertinta skirtingai auganti pramonė. Apsilankykite „OKEx“ „Twitter“, jei norite sužinoti daugiau kriptografinių moterų citatų.

GALAS

Apie „OKEx“

Didžiausia ir įvairiausia pasaulyje kriptovaliutų rinka „OKEx“ yra vieta, kur pasauliniai kriptografijos prekeiviai, kalnakasiai ir instituciniai investuotojai ateina valdyti kriptografinio turto, padidinti investavimo galimybių ir apsidrausti nuo rizikos. Mes teikiame pagrindinių kriptovaliutų neatidėliotinų ir išvestinių finansinių priemonių prekybą, įskaitant ateities sandorius, nuolatinius apsikeitimo sandorius ir pasirinkimo sandorius, investuotojams siūlant didelį lankstumą formuojant savo strategijas, kad padidintumėte pelną ir sumažintumėte riziką.

Žiniasklaidos kontaktas:

Vivienas Choi

El. Paštas: [apsaugotas el. paštu]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me