Bitcoin paskirstymas auga tarp iždo rezervų

Tapatybės radimas

Nuo pat savo įkūrimo Bitcoin daugelį vertino kaip ateities valiutą – skaitmeninį turtą, galintį veikti pasauliniu mastu, tuo pačiu suteikiant galimybę efektyviai kaupti ir perduoti vertę.

Nors galutinis „Bitcoin“ tikslas gali būti įsitvirtinti kaip tikra, praktiška valiuta, to dar nėra. Yra įvairių kompanijų, siekiančių šio tikslo, tačiau kuriančios tokius sprendimus kaip „Lightning Network“. Šie sprendimai yra bandymai padidinti mastelį ir privatumą, tuo pačiu sumažinant veiklos išlaidas. Nors „Lightning Network“ pradeda prasmingai įsisavinti, vis tiek praeis šiek tiek laiko, kol antrojo sluoksnio protokolas bus įprastas.

Kol kas atrodo, kad naujoji institucinių investuotojų, patenkančių į rinką, banga tai daro dėl vienos svarbiausios priežasties – apsidrausti savo statymus. Dėl to matome, kad vis daugiau „iždo atsargų“ naudojasi augančiu Bitcoin paskirstymo lygiu.

Iždo rezervai

Ši tapatybė, suklastota kaip apsidraudimo investicija, nerodo, kad mažės ženklai, kai einame į Naujuosius metus. Šios bendrovės yra keletas iš pastarųjų mėnesių bendrovių, kurios pabrėžė ir sustiprino šią tendenciją, nes kiekviena iš jų investavo dideles sumas į Bitcoin.

„MicroStrategy“

Bene didžiausias žinomas investuotojas į „Bitcoin“ yra verslo žvalgybos įmonė „MicroStrategy“. Spalio mėnesį prasidėjusiame išlaidų šuolyje ši JAV įsikūrusi bendrovė tapo garsia skaitmeninio turto rėmėja.

„MicroStrategy“ generalinis direktorius Michaelas Sayloras mano, kad „Bitcoin yra virtualioje erdvėje esantis bankas, valdomas nepaperkamos programinės įrangos, siūlantis pasaulinę, prieinamą, paprastą, & saugią taupomąją sąskaitą milijardams žmonių, kurie neturi galimybės ar noro valdyti savo rizikos draudimo fondo “.

„Bitcoin Investment“ – 70 470 BTC, kurių vertė 1 858 202 289 USD

„SkyBridge“

Su didele investicija ir artėjančiu „Bitcoin“ fondu „SkyBridge“ vėlai padarė vieną iš didesnių purslų sektoriuje.

„SkyBridge“ įkūrėjas Anthony Scaramucci neseniai CNBC pareiškė: „Jūs turite sutikti, ar bitkoinas yra vertės saugykla, ar ne … Vis dar yra skeptikų, todėl manau, kad mes esame pirmajame žaidime. Tačiau po atliktų tyrimų … ir atsižvelgiant į pinigų pasiūlą ir pasaulinį centrinės bankininkystės koordinavimą šiuo metu, tai bus labai stipri turto klasė per ateinantį dešimtmetį “.

„Bitcoin Investment“ – 182 000 000 USD

Aikštė

Kaip vienas garsiausių „Bitcoin“ šalininkų, nenuostabu, kai Jacko Dorsey įmonė „Square“ 2020 m. Pabaigoje paskelbė apie 50 milijonų JAV dolerių vertės skaitmeninio turto pirkimą. Tai akivaizdžiai buvo išmintingas žingsnis, nes ši investicija nuo to laiko išaugo į viršų. vertė, beveik trigubai padidėjusi nuo tada.

„Square“ finansų vadovė Amrita Ahuja, teigia, „Mes tikime, kad bitkoinas ateityje gali būti labiau paplitusi valiuta … Kai jis vis labiau auga, mes ketiname mokytis ir dalyvauti drausmingai. Bendrovei, kuriančiai produktus, pagrįstus labiau įtraukia ateitimi, ši investicija yra žingsnis toje kelionėje “.

„Bitcoin Investment“ – 4 709 BTC, kurių vertė 124 170 208 USD

Coinsilium

Nepaisant ilgalaikio susidomėjimo kriptovaliutomis kaip visuma, „Coinsilium“ pripažino tam tikro svarbiausio turto, pavyzdžiui, „Bitcoin“ ir „Ethereum“, vertę. Bendrovė pastaruoju metu ėmėsi didinti savo pozicijas šiam svarbiausiam turtui per savo iždo rezervus.

„Bitcoin Investment“ – 1 090 000 USD +

Rufferis

Ši JK įsikūrusi investicinė įmonė valdo daugiau nei 27 mlrd. USD vertės turtą. Neseniai bendrovė sukėlė bangas, kai nusprendė įsigyti nemažą kiekį Bitcoin, kuris, kaip manoma, sudarė maždaug 2,5% iždo atsargų.

„Bitcoin diversifikuoja bendrovės (daug didesnes) investicijas į auksą ir su infliacija susijusias obligacijas ir veikia kaip kai kurių matomų pinigų ir rinkos rizikų apsidraudimas“,

„Bitcoin Investment“ – 45 000 BTC, kurių vertė 1 186 591 500 USD

BIGG skaitmeninis turtas

BIGG, būdama kriptovaliutų brokerių įmonė, praktikuoja tai, ką skelbia. Bendrovė ne tik siūlo su „Bitcoin“ susijusias paslaugas savo klientams, bet ir pripažino „Bitcoin“ vertę ir nemažą dalį savo iždo investavo į skaitmeninį turtą.

„BIGG“ generalinis direktorius Markas Binnsas teigia, kad „BIGG (buvusi„ BIG Blockchain Intelligence Group “) pradėjo kaupti Bitcoin dar 2015 m. įtakingas kainos brangimas šiandien yra stipresnis nei bet kada. Institucinis įsitraukimas ir pirkimas bei įprastas įsisavinimas ir toliau lems Bitcoin kainą, nes tiekimas lieka ribotas. Manome, kad laikui bėgant mūsų „Bitcoin“ akcijų paketai gali būti savaiminis finansavimas, nes mes toliau plečiame savo pagrindinę kriptografinę prekybą ir „blockchain“ teismo ekspertizės programinę įrangą.

„Bitcoin Investment“ – 189,5 BTC vertės 4 996 868 USD

* rašymo metu tikslūs skaičiai. USD vertės Bitcoin gali greitai svyruoti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me